Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktoś może mi pomóc?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
105 odpowiedzi w tym temacie

#31

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak ty, ale jeśli ja doświadczyłbym czegoś takiego jak opisuje tutaj nasza userka to nie chciałbym aby to zostało uwiecznione na filmie. Zresztą ona też nie jest tutaj po to aby nam udowadniać czy to prawda czy nie (poprzez opcje nagrania filmowego, którą sugerujesz) ... ona tylko szuka zrozumienia i odpowiedzi u innych, którzy mogli mieć do czynienia z czymś podobnym. Chce z siebie to wyrzucić i tyle... (zakładając, iż jest to prawdą).


Ok, ale niech pozna również racjonalne wytłumaczenie jej problemu :) Zresztą niech nagra nagranie dla siebie jako "środek pomocny". Zapewniam ją osobiście że na tym filmie absolutnie nic nie będzie poza tym jak śpi, albo :) Więc będzie to albo astral, albo obcy niewidzialni :)

Sądzę, że gdyby gdzieś na nich czekał sprzęt wideo to zapewne owi goście wiedzieliby o tym - no chyba, że są totalnymi idiotami (w co wątpię).


Ci z tego posta za mądrzy nie są :D Meczą kobietę i jej zastrzyki w ucho robią.

Osobiście nie znam przypadku ażeby jakiś uprowadzany sam chciał aby dokonać nagrania.


Bardzo wiele prób było, nawet gdzieś widziałem w filmie dokumentalnym i nic nie było :)

Zresztą... zapewne nawet on nie jest pewien kiedy miałoby to nastąpić... i tutaj dochodzimy to tezy, iz wtedy należałoby robić w domu codziennego Big Brothera w celu stwierdzenia : "A może dziś sie uda...".


To jest ciekawy sposób oddziaływania na psychikę :) -Chcesz zobaczysz to nie będzie, nie chcesz. to jest . Jak z zasypianiem w moim przypadku.


PS: i w takich wypadkach nie wolno poddawać się żadnej hipnozie!! Może to zaszkodzić, a ufolodzy mogą być wtedy poważną przyczyną ciężkich zaburzeń. Zresztą podczas hipnozy nie będzie ona mówić prawdy, a jeszcze więcej mówić na temat obcych.

Wiem, że wielu ludzi miało podobne przeżycia jak Ty. Wielu z tych ludzi zostało wrakami człowieka. Więc jak najszybciej powinnaś coś z tym zrobić. Skontaktować się z jakimś z polskich ufologów zajmującym się tymi sprawami porwań. Które są dla mnie jak najbardziej realne i nie należy ich negować.


Rzeczywiście dobra rada, nie ma co...ufolog pomoże ehhh...

Użytkownik scpt edytował ten post 18.02.2008 - 16:50

  • 0

#32

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PS: i w takich wypadkach nie wolno poddawać się żadnej hipnozie!! Może to zaszkodzić, a ufolodzy mogą być wtedy poważną przyczyną ciężkich zaburzeń. Zresztą podczas hipnozy nie będzie ona mówić prawdy, a jeszcze więcej mówić na temat obcych.

Nie koniecznie trzeba ujawniać wynik takiej oto hipnozy poszkodowanej. Może być ona pomocna dla ufologa bądź psychiatry.


Rzeczywiście dobra rada, nie ma co...ufolog pomoże ehhh...

Może pomóc podpowiedzieć do kogo dana osoba ma się zgłosić.(Chyba że kolega scpt wie lepiej) Do jakiego psychiatry bądź innego lekarza. Wątpie aby poszkodowana poszła do przychodni lekarskiej i opowiedziała co jej się przytrafiło.

Użytkownik Wiśnia88 edytował ten post 18.02.2008 - 16:56

  • 0

#33

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przy dzisiejszej technice, zrobienie sobie Big Brothera co noc nie jest specjalnie trudne.

Pewnie, ze nie jest trudne. Tylko wez miej kamere, najlepiej z mozliwoscia filmowania w nocy i ja zamontuj gdzies w rogu pokoju. Tylko znajac zycie, nawet jesli to prawda to i tak na wiele bym nie liczyl. Na forum bylo omawiane nagranie z kamery przemyslowej, na ktorej zarejestrowano porwanie. W kluczowym momencie nagranie sie urywa. Tak moze byc i w tym przypadku.
Podaje link do filmu:
  • 0



#34

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o szkodę dla zahipnotyzowanego, na jego psychikę ! :) Nie wolno wykluczać pewnych zaburzeń przy których nawet medytować się nie powinno.

Kolega scpt wie że ufolog to nie żaden lekarz i może więcej napsuć niż pomóc :) Do psychiatry w sumie nie warto iść nawet z chorobą, więc pozostaje na własną rękę szukać rozwiązania w takim błahym przypadku.

Pewnie, ze nie jest trudne. Tylko wez miej kamere, najlepiej z mozliwoscia filmowania w nocy i ja zamontuj gdzies w rogu pokoju. Tylko znajac zycie, nawet jesli to prawda to i tak na wiele bym nie liczyl. Na forum bylo omawiane nagranie z kamery przemyslowej, na ktorej zarejestrowano porwanie. W kluczowym momencie nagranie sie urywa. Tak moze byc i w tym przypadku.
Podaje link do filmu:


To niech filmuje przy świetle...Film ciekawy już jakiś czas temu widziałem, ale to mogą być efekty specjalne jednak z cała pewnością to najciekawszy filmik z porwań jakie do tej pory widziałem. Zresztą gdzie czytałem ze to podobno ten program wyreżyserował całą tą akcję.

Użytkownik scpt edytował ten post 18.02.2008 - 17:13

  • 0

#35

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

katarzyna25: otaczaj sie białym swiatłem przed zasnieciem, nad łóżkiem palcem zrób 7x znak krzyża i pozniej pobłogosław go, posyp pobłogosławioną przez siebie sól w 4 konty mieszkania i pros opiekunów o opieke podczas snu -> (sól tylko 1x rozsyp i starczy a reszte rób codziennie przed zasnieciem czyli 7x krzyz nad łóżkiem + opiekunowie). Pros tez Boga o pomoc aby sie jego wola działa i aby ochronił Cie przez wszystkim co złe co Tobie sie nie nalezy.

i jeszcze mozesz robic te krzyze na oknach, drzwiach i tam ktoredy kosmici moga przyjsc... to naprawde pomaga oni sie tego boja jak ognia... zrob to jako test przez np miesiac i sama przekonaj sie czy intensywnosc takich doswiadczen zmaleje... jestem raczej pewien ze tak... (nie daj sie im operowac! oni ci beda gdzebac w czakrach musisz na to uwazac!) bron sie i wyrywac z javy jezeli podczas javy cie operują!

Użytkownik Wyspa edytował ten post 18.02.2008 - 17:13

  • 0

#36

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na własną rękę to będzie ciężko znaleźć jakiekolwiek rozwiązanie w tym wypadku. Zgadzam się z tobą, że ufolog może jeszcze bardziej uświadomić daną osobę w tym co przeżyła, że to było porwanie przez "obcych". Lecz to nie zawsze jest dobre rozwiązanie, choć skoro wystąpiły jakieś ślady fizyczne na ciele. To jest zastanawiające. Z tymi lekarzami to trzeba bardzo ostrożnie bo można wylądować tam gdzie lepiej nie. Dobry ufolog powinien znać odpowiednich lekarzy zajmujących się takimi przypadkami. Lecz u nas w kraju to myślę, że będzie to problematyczne.

Użytkownik Wiśnia88 edytował ten post 18.02.2008 - 17:15

  • 0

#37

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a i jeszcze jedno... bilokacja to przemieszczanie sie z ciałem w rozne miejsca a to co ty opisalas to oobe lub projekcja astralna. (odnosnie 1 postu)
  • 0

#38

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli przychodzą z innego wymiaru(oczywiście zakładając) to jeśli ich wymiar ma inne prawa fizyczne to nie mogą istnieć w naszym. Jeśli to na przykład wymiar równoległy z identycznymi prawami jak nasz, to składają się z takiej samej materii jak my i co za tym idzie sól ani gromnice raczej nie pomogą :D Chyba że dla nich sól będzie śmiertelną trucizną, ale mała szansa na to by tak było, a przecież na pewno mieli by coś do oddychania własnym gazem. Z tym że gazem swoim w takim znaczeniu że tym ze swojej planety ;p

I tu <Egzorcyzmy> można zajrzeć(link jako alternatywna pomoc) w celu wybrania sobie metody działającej na sugestie i uleczenie umysłu od tych zjaw.

Użytkownik scpt edytował ten post 18.02.2008 - 18:00

  • 0

#39

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

watpie ze egzorcyzmy pomogą... bo kogo tu egzorcyzmowac? :) oni przychodzą z astrala pewnie i proboja osobe wprowadzic a stan javy wtedy operują... sól w 4 kontach to takie zabezpieczenie chodz działa to pamietajmy ze oni sa bardzo inteligentni dlatego zalecam jeszcze te krzyzyki (nie plus tylko krzyzyk) 7x. nad łóżkiem bo tam najczesciej beda probowali podejsc.
  • 0

#40

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o to że to sie dzieje w głowie a egzorcyzm ma pełnić role sugestii :) Może to być każdy inny szamanizm ważne żeby działał na umysł.
  • 0

#41

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w czyjej głowie? przecierz ci kosmici naprawde przychodzą to nie zaden zart ani nic...
  • 0

#42

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dokladnie. Mnie ciekawi czemu zalożylaś, że to kosmici. Szczególnie, że chyba nigdy tych "badaczy" nie widzialaś, jak można wnosić z Twojego opisu. Doświadczasz OOBE, więc być może jakiś byt astralny się do Ciebie doczepil.
hehe i to piszę ja, która jest bardzo sceptyczna (ale nie zamknięta) na tego typu dziedziny.
  • 0



#43

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w czyjej głowie? przecierz ci kosmici naprawde przychodzą to nie zaden zart ani nic...


Z takim podejściem to na prawdę mogą być kosmici ;p

Doświadczasz OOBE, więc być może jakiś byt astralny się do Ciebie doczepil.


Znacznie bardziej prawdopodobne, chociaż również niezwykłe :)
  • 0

#44

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Katarzyna25 przejrzalem Twoje posty. Jedyna sensowna rada jaka moge Ci dac to IDZ DO PSYCHOLOGA LUB PSYCHIATRY. Cos jest nie tak i powinien Cie obejrzec ktos kto sie zna na tego typu sprawach i na pewno nie mam na mysli zadnego ufologa czy innego oszoloma. Sama mowisz, ze ta sytuacja, w ktorej sie znalazlas bardzo przeszkadza Ci w zyciu wiec najwyzszy czas wziasc sie za leczenie. Juz sama tylko depresja jest choroba, ktora powinna sklonic do wizyty u psychologa, a Ty masz jeszcze do tego te dziwne stany z kosmitami. DO LEKARZA !
  • 0

#45

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie, ze ona albo cos tu kreci, albo nie dojrzala do poznania odpowiedzi. Z gory odrzucasz wszystkie propozycje diagnoz scpt`a [bo nie ma w nich nic o UFO] i nie chcesz slyszec o tym, ze to moze byc cos z glowa. Piszesz, ze Twoim celem tutaj jest otrzymanie pomocy i rady na Twoj problem, ale tak naprawde chcesz uslyszec tylko jedna wersje, ktora od poczatku przyjelas. Skoro doskonale wiesz co Ci jest, to nie trzeba juz pomocy. Kilka konkretnych porad dla "Twojej" wersji juz padlo.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych