Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amerykański satelita zagraża Polsce


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
130 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Scaliłem dwa tematy w jeden i przeniosłem całość do odpowiedniego działu forum.



#17

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zimna wojne mamy juz dawno za soba ;) Nie ma co do niej wracac.
A to, ze zaplanowali to od poczatku jest rownie malo prawopodobne co to, ze to nie terrorysci zniszczyli WTC.



#18

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A to, ze zaplanowali to od poczatku jest rownie malo prawopodobne co to, ze to nie terrorysci zniszczyli WTC.

Tym stwierdzeniem powaliłeś mnie z krzesła, gratulacje ! W końcu twój tok myślenia jest prostszy i milszy dla potencjalnego odbiorcy Polsatu.

Zimna wojne mamy juz dawno za soba


Nie chcę Ciebie niepokoić, ale zimna wojna cały czas trwa...



#19

roberto5455.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

e tam to mi nic nei grozi. mieszkam 55km na pld-zach od Wrocławia wiec moge spac spokojnie. poza tym czytalem ze oni nie chca zeby nawety szczatki tych tajnych urzadzen spadly na obcy teren wiec pewnei rozdupcza to tak ze nic z tego nei zostanie (kto wie moze wlasnie bedzie to pretekst do przetestowania nowej broni)

#20

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle szumu o nic według mnie amerykańce zestrzelą tą satelitę ale jak nie zestrzelą to muszę uciekać z Warszawy :lol3:

#21

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@NorthCOre
Z tym Polsatem to zablysnales, naprawde. Gratulacje ;)
No ale co tam.. Spiskuj sobie dalej-Twoja sprawa. Jednak nie widze najmniejszego sensu w doszukiwaniu sie na sile we wszystkim teorii spiskowych. Toz to paranoja.



#22

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jestem przekonany,że satelita zostanie zestrzelony i wpadnie do morza.Amerykanie nigdy nie dopuściili by,żeby ich nowoczesna technologia dostała się w niepowołane ręce-dlatego uważam,że Polska jest absolutnie bezpieczna.



#23

Maver2001.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@NorthCOre
Z tym Polsatem to zablysnales, naprawde. Gratulacje ;)
No ale co tam.. Spiskuj sobie dalej-Twoja sprawa. Jednak nie widze najmniejszego sensu w doszukiwaniu sie na sile we wszystkim teorii spiskowych. Toz to paranoja.


Myślisz, że nie pracują nad rakietami zestrzeliwującymi satelity? To doskonała i skuteczna broń (tak powie każdy oficer), która może sparaliżować całe kraje. Teraz mogą ją przetestować. Każdy zakaz można ominąć. Rakieta na 100% zostanie zestrzelona, a powstały szum sprawi, że tarcza USA w Polsce zostanie zainstalowana.

#24

hattori_hanzo.
  • Postów: 21
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem zdania, że cała ta akcja z satelitą to doskonały pretekst do umieszczenia na terytorium naszego kraju tarcz antyrakietowych.

#25

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

REAL TIME SATELLITE TRACKING
Warto od czasu do czasu wejść na tę stronę i zobaczyć gdzie aktualnie znajduje się interesujący nas satelita US193



#26

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eee tam. Sprawa już od kilku tygodni wałkowana na glp - generalnie nic nikomu nie grozi. Na "celowniku" jest też kilka innych państw i nic nie mówią. To raczej sprawa propagandowa - antyrakieta uratuje Polskę przed zagładą i po strachach rakietami Putina odczujemy opiekę rakiet Busha... Niestety demokracja to rządy debili więc trzeba urządzać cyrk. I Rosjanie i Amerykanie wiedzą że ten wrażeniowiec Tusk nie zrobi nic co się nie będzie podobało motłochowi choćby było najrozsądniejszym i najlepszym rozwiązaniem więc Putin straszył lud, a teraz Bush uratuje lud... Demokratyczni politycy najdalej sięgają myślą do następnych wyborów...

#27

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jarecki, link nie działa :(
gdzieś był temat taki o satelicie, pisałem że fajnie by było, jakby spadł w mojej okolicy , a teraz moje marzenie może się ziścić :crazy: [tylko żeby w dom nie walną]

#28

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Heh. Moi rodzice oglądają TV. Nagle słyszę: "Boże ,a jak TO spadnie na NASZ dom?" (mama usłyszała o satelicie z wiadomości). Heh, czasem "logiczne" mojej mamy mnie dobija. Szansa 1/1000 ,że spadnie na teren Polski a ta jeszcze mi będzie mówić ,że spadnie na nasz dom. Jeżeli tak się stanie możemy spoko zagrać w totolotka - prawdopodobieństwo trafienia mniej więcej takie samo. :lol2:



#29

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siemka


odnosnie tego bum i zkarzenia terenu to przypomnial mi sie Jackowski

cos w zeszlym roku wspominal o skarzeniu srodowiska chemicznie nie pamietam ale to chyba wlasnie o Polske chodzilo

#30

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem na tvn24 . Reporter rozmawiał z astronomami oni powiedzieli , że nawet jak leci na Polskę to spali się w atmosferze i nic się nie stanie ale nie wykluczając innych możliwości


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych