Skocz do zawartości


Zdjęcie

ONZ i UFO ?


  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#61

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wypowiada się tam między innymi były pracownik NASA który uczestniczył w projekcie Apollo. Po powrocie astronautów skasowano czterdzieści rolek filmu i nie poinformowano o tym opinii publicznej. Nieliczne fragmenty z tych rolek zachowały się w posiadaniu tego pana i widać jak pokazuje je na filmie z konferencji.

Zaryzykuję mały offtop i zaproponuję odwiedzenie pewnego wątku na forum Abovetopsecrets. Koledzy ładnie rozprawili się tam z paroma kłamstwami owego jegomościa.
  • 0



#62

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na Above można znaleźć naprawdę konkretne informacje, dane i opinie. Chciałbym aby kiedyś tutaj zapanował taki klimat.
  • 0

#63 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Kilka osób na forum napisało, że ciekawi są jak wieśći o istenieniu UFO przyjmą silnie wierzący katolicy. Wydaje mi się, że jak ktoś jest silnie wierzącym katolikiem to na_pewno przeczytał cała biblię od dechy do dechy i na_pewno spotkał się z prorokiem Ezechielem i jego statkami. Więc powinni się troche domyslać, a poza tym nie róbmy z mocno wierzących takich nieoczytanych niedowiarków. Moja babcia, która ma 80 lat wierzy w UFO, zna parę historii powojennych o UFO, moja mama np. pół życia interesowała się Edgarem Cayce, a tata żyłami wodnymi itp... Ludzie od dziesięcioleci zdają sobie sprawę, że sami w kosmosie nie jesteśmy...



A propos babci, kiedyś czytałam książkę, którą mi pożyczyła(tytułu) nie pamiętam, ale ogólnie chodziło o to, że Jezus zbawił inne cywilizację, nie tylko ziemską.

edit AlienGrey
  • 0

#64

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pal sześć te niepewne doniesienia o "niejawnych posiedzeniach". A nie zastanawia was wysyp filmów o tematyce ET w tym roku? Wydaje mi się, że takiego roku jeszcze nie było i być może to kolejny etap uświadamiania nas bo takowy program podobno istnieje ale niestety wszystko podobno i wszystko to pobożne życzenia. Równie dobrze wysyp takich filmów może być odpowiedzią rynku filmowego na dość wzięty ostatnio temat jakim jest ufo bo obserwacji przybywa...nie ważne czy to chińskie lampiony czy rozmyta mucha na obiektywie czy prawdziwy obcy pojazd...
  • 0

#65

hm0.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że takiego roku jeszcze nie było...


Masz rację, wydaje Ci się. Film o tematyce SF jest prawie zawsze produktem o dużej stopie zwrotu. A w obecnym okresie zalewu "wiedzy" na tematy "paranaukowe" producenci mogą liczyć na zwiększenie zysków, dostosowując tematykę do oczekiwań mas.
  • 0

#66

Ihiazel.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Plusik dla Cinexa za temat.

A teraz troszkę bardziej konkretnie, Jeśli by miało dojść do upublicznienia takich informacji to na pewno działo by się to etapami.
Od przyznania możliwości do istnienia takiego zjawiska do stwierdzenia z całą pewnością że to zjawisko jest powszechne i w ramach współpracy międzynarodowej próba kontaktu z obcą cywilizacją.
Skutki krótko falowe zamieszki i obleganie kościołów, cerkwi, meczetów, synagog. Ogólnoświatowa histeria religijna, niema co się oszukiwać w Polsce najprawdopodobniej wyglądało by to tak że ludzie dniami przesiadywali by przed kościołem.
Kto by był wielkim wygranym na pewno przemysł zbrojeniowy oraz wszelkie przedsiębiorstwa zależne i media.
Jak oprócz tego przygotować ludzi, odpowiedzią są wszelkie media.
Podstawa to obcych pokazywać jako tych dobrych i potrzebujących naszej pomocy, czyli gloryfikować ich.
Brak negatywnych obrazów w postaci filmów, opowiadań itp. w kinie, telewizji, prasie.
Współpraca rządu z mediami musi być w 100% wzajemna i zgodna.
Przywódcy religijni trzech najważniejszych wyznań muszą w tym projekcie brać czynny udział.
By odnieść sukces czyli jak najłagodniej przejść przez to muszą współpracować z sobą rząd, duchowni i media.
pamiętajmy że jeśli ze wszystkich stron będziemy zasypywani zbieżnymi informacjami o pozytywnym charakterze to weźmiemy to za pewnik.
Jeśli rządy będą chciały ujawnić takie informacje to na początek wezmą się za nas psychologowie społeczni. I to oni wybiorą najlepsze dla nas rozwiązanie.


pozdr.
  • 1

#67

-Diakon-.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co tu dużo gadać Poczekamy zobaczymy jak to będzie Myślę ze ignorancją jest uważanie siebie za jedynych mieszkańców wszechświata Skoro najwybitniejsi naukowcy z całego świata uważają że na 100% istnieje inna cywilizacja podobna do naszej albo i nawet lepiej rozwinięta Na dowód tego przedstawiając statystyki, obliczenia i wzory prawdopodobieństw
  • 0

#68

LotosUR.
  • Postów: 146
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ihiazel.
Dobrze to ująłeś.
Od siebie dodam, że taka informacja jak ujawnienie jakichkolwiek kontaktów z inteligentnymi formami życia wywołałoby wśród ludzi (szczególnie fanatyków religijnych i innych jak ja to nazywam CKM'ów) masową panikę i dezorientację.
To co się dzieje teraz to typowe macanki z ludźmi przez media, badanie opinii publicznej, reakcji na to zjawisko. Oni wiedzą, że nadchodzi koniec sekretów, więc sprężają się z tematem. Swoją drogą, z drugiej strony widzę że zbytnio też im się nie śpieszy. Wiąże to się z oddaniem ludziom technologii które posiadają elity. Jakie to miałoby skutki ? A no, sami sobie wyobraźcie. Ludzie są i nie są gotowi na info odtajnione.
Pozostało mi życzyć tylko Stevenowi Greerowi i Disclosure Project aby chwycili rząd z Obamą na czele za gardło i żeby nareszcie odtajnili wszystko co chcieli zagarnąć sobie.

Użytkownik Andromedan edytował ten post 12.02.2010 - 02:57

  • 0

#69

Norx.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z jednej strony oczekuje się pełnego odtajnienia informacji ze strony rządów, a z drugiej jest obawa na reakcję społeczeństw.
Przyspieszeniu procesu odtajnienia pomogłoby zapewne większe zainteresowanie społeczne tematem. Jak już pisali poprzednicy są filmy, są media, są debaty/projekty, itp., ale jak na_razie większość ludzi traktuje ten temat zbyt abstrakcyjnie i to dla tej większości odtajnienie informacji byłoby najbardziej przełomowe, a skutki nieprzewidywalne. W zasadzie myślę tu na_razie o tej bardziej cywilizowanej części globu. Dla krajów trzeciego świata, to "święte wojny" byłyby zapewne na porządku dziennym..

edit AlienGrey
  • 0

#70

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć w jakąś wielką panikę albo wielkie COŚ. Ludzie w większości wstają rano, idą do pracy żeby zarobić na chlebek, wracają (często późno) z pracy i borykają się między tym co trzeba zrobić w domu a odpoczynkiem różnie pojętym. W swoich gronach (sąsiedzi, znajomi. przyjaciele) ostro o czymś dyskutują ale do działania jeszcze daleko. Społeczeństwo jest rozdrobnione w swych codziennych i ważnych tylko dla niego kłopotkach. Owszem, niejeden podniesie brew na wieść o OBCYCH którzy JUŻ SĄ. Jednak świadomość o swojej małości jako jednostki a nawet tej grupki znajomych którą każdy z nas ma powoduje że kończy się na wielkim OOOO JA PIER.....
  • 0



#71

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na początku będzie wielki wstrząs dla większości ludzi... Dla nas, tym którzy wierzą w ufo to nie będzie zaskoczeniem a jedynie potwierdzeniem ale bądź co bądź mnie to lekko zaskoczy, bo nie jest to codzienne zdarzenie, "Panowie i Panie nie jesteśmy sami we wszechświecie, przedstawie wam przedstawiciela ebenów...". W każdym z nas jest strach przed nieznanym, takim czymś jest et.
  • 0



#72

Jakub_P.
  • Postów: 41
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak się skłąda, że mam odrobinę wspólnego z ta organizacją w Polsce. Nie chciałbym Was zasmucać ale wydaje mi się, że na chwilę obecną nie jest to w zasięgu głównych zainteresowan tej organizacji, a temat poruszony przez dr. Michael E. Salla jest trochę nad wyrost i trąci serialem z Archiwum X (tam również jedna z agend ONZ zajmowała się sprawami UFO). Jednak nie wykluczam, że te tematy na łamach obrad ONZ są poruszane. Jednak chwilowo ONZ musi poradzić sobie z wręcz gigantyczną falą emigrantów "atakujących" wybrzeże Włoch.
  • 0

#73

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Polecam sprawdzić pochodzenie i kierownictwo strony abovetopsecrete.
  • 0

#74

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam, że odgrzewam temat, ale mówiąc o ONZ i UFO nie można nie zauważyć, że świadkiem jednego z najbardziej słynnych porwań w historii obserwacji UFO był... sekretarz generalny ONZ.

 

"30.11.1989

 

       Linda Cortile Napolitano została porwana na pokład UFO ze swojego mieszkania na Manhattanie. Moment "transportu" drogą powietrzną (czyli lewitacji) w towarzystwie trzech Obcych (tzw. Szarych) był obserwowany z samochodu stojącego 3 domy dalej.

 

     Dwaj świadkowie zgłosili się do znanego ufologa Budda Hopkinsa, który badał przypadek Lindy. Co więcej, okazali się oni ochroniarzami ówczesnego sekretarza generalnego ONZ, Javiera Pérez de Cuéllar, który był trzecim świadkiem. Najlepiej udokumentowany przypadek porwania przez UFO"

 

Linda Cortile Napolitano

lindanapolitano.jpg

źródło: http://matematyka.uk....pl/ap/ufo.html

 


  • 0



#75

Szerakles.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

To bardzo ciekawe co mówicie ja czerpie informacje z kanału na yootobe - kosmiczne opowieści 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych