Skocz do zawartości


Zdjęcie

ONZ i UFO ?


  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#16

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślisz że jakby Obcy nam pomogli to tu by było inaczej ? Ale fajnie by było jakby np. taki Lechu jutro powiedział w przemowie do narodu " nie jesteśmy sami we wszechświecie " xD


I co by Ci to dało nic bo potwierdził byś tylko swoje przekonania . Wyobraziłem sobie teraz ja Barosso nie wiem czy dobrze pisze. Wita jakiegoś przybysza z innej planety .

Oby to się dla nas źle nie skończyło . A Watykan będzie wszystkiemu zaprzeczał >/ >/

Edit [15.02.08] dj_cinex
Prosiłbym aby zmierzać w stronę kontaktu/ujawnienia a nie wierzeń, czy oni są czy nie...

  • 0

#17

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I co by Ci to dało nic bo potwierdził byś tylko swoje przekonania . Wyobraziłem sobie teraz ja Barosso nie wiem czy dobrze pisze. Wita jakiegoś przybysza z innej planety .


Mi nic, ale to całkowicie zmieniło by ludzki światopogląd, z przyjemnością obserwowałbym reakcje różnych ludzi gdyby okazało się że obcy rzeczywiście istnieją, wystarczy sobie wyobrazić reakcję KK, to byłby dobry test dla wielu religii i ludzi bo dla wielu z nich niektóre wartości straciłby sens a inni znaleźliby nowe
  • 0

#18

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

z przyjemnością mógłbyś zaobserwować masowe zamieszki, kryzys gospodarczy, upadek gigantów państwowych i tragedie milionów ludzi na całym świecie....wątpliwa przyjemność, ale jak kto lubi. KK od dawna zmeinił swą doktrynę co do istnienia obcych, mają swoje obserwatorium i od dawna dopuszczają możliwość istnienia obcych form życia jak równoprawne takie jak my "dzieci boże". To że z tą dokrytną nie wyskakuje to nic specjalnego, bo niby dlaczego ma wyskakiwać, z okazji czego? Skoro KK nie jest pytany o ten temat to też nie wypowiada się na ten temat, zapytany odpowiada właśnie w ten sposób.

W religiach nie wiem czy byłoby to testem, dopiero konfrontacja z wierzeniami obcych ras byłoby testem, ale samo istnienie obcych form życia byłoby tylko potwierdzeniem wielkości stwórcy. Owszem fundamentalistyczne frakcje religijne uznające się za jedynych prawych wiernych nie, ale oni nie potrzebują obcych, by za takich się uważać, i nie potrzebują testów, bo to fundamentalistyczne frakcje.

Zakładając że obcy istnieją, to właśnie długofalowe przygotowanie na tą wiadomość opinii publicznej, nie ma na celu zatajania prawdy, a właśnie minimalizację skutków takiej informacji. Fakt, mieli kiedyś niesamowitą szansę dawno temu to zrobić, nie zrobili tego, można to tłumaczyć, skutkami II wojny światowej, zimną wojną, głupotą, chciwością...nieważne, jeżeli teog nie uczynili wtedy, to ta szansa na wiele lat przepadła, teraz ta szansa wraca i należy jak najostrożniej ale z niej skorzystać.
  • 0

#19

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Będzie jak z tym kto głosował na PiS. Niby nikt, a wybory wygrali.


A co to ma wspólnego z tematem? Kogo obchodzą Twoje preferencje wyborcze w temacie o UFO i ONZ :grr:
------------

dlaczego majac tyle wysoko rozwinietych sasiadow w galaktyce nadal umieramy z glodu lub na choroby na ktore nie ma lekarstw?
dlaczego oni dopuszczaja do tego co dzieje sie tu na ziemi?


A dlaczego my nie pomagamy przetrwać mrówkom, albo nie powstrzymujemy fali przemocy szerszeni na pszczołach?
Bo taka jest kolej rzeczy, to jest natura, która rządzi się swoimi prawami i nie należy w nią ingerować.
Jesli jest gdzieś tam wysoko rozwinięta cywilizacja to napewno doskonale to rozumieją. <:

Użytkownik apo5 edytował ten post 15.02.2008 - 11:14

  • 1

#20

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

z przyjemnością mógłbyś zaobserwować masowe zamieszki, kryzys gospodarczy, upadek gigantów państwowych i tragedie milionów ludzi na całym świecie....wątpliwa przyjemność, ale jak kto lubi.


To już nie jest moją winą że wiele ludzi jest ignorantami i mają zamknięte umysły, ale chwila, czemu kryzys gospodarczy ? upadek gigantów państwowych ? Zamieszki może tak wątpię żeby taka informacja ogólnoświatowa miła doprowadzić do tych dwóch pierwszych.
Gdybym usłyszał taką wiadomość z ust prezydenta pomyślałbym : to było pewne i potwierdziły się moje przekonania. I tyle, żyję dalej a to że być może inni nie potrafiliby sobie z tym poradzić to ich problem
  • 0

#21

Draenei.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy tego chcemy czy też nie to zostanie ujawnione , teraz każdy ma aparat w komórce z zoomem tak więc więcej filmów/totek sie pojawia zatem myślę ze skala zjawiska była ta sama tylko nie każdy mógł zfotografować/nagrać objekt który widział . Internet to potęga ciężko będzie zapanować tym "tajniakom" nad "cenzura" tego co się pojawia w internecie , myśle ze nie dziś czy też jutro ale za parę lat zjawisko UFO będzie tak samo "normalne" jak padający deszcz .

Użytkownik Draenei edytował ten post 15.02.2008 - 12:13

  • 0

#22

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dopoki sie nie ujawnia ten temat bedzie dalej traktowany jak paranormalny. Konferencje, debaty, wywiady, itp. moga co prawda przyciagnac wielu zwolennikow i jest to bardzo potrzebne, ale zawsze znajdzie sie jakis jajoglowy, ktory swoimi teoriami popartymi roznymi dowodami wszystkiemu zaprzeczy, nazywajac cala sprawe pseudonaukowym belkotem. Media tez jak na razie nie zawsze stoja po naszej stronie. Sa rozne programy poswiecone tej tematyce, ale malo osob je oglada. Co innego, gdyby w TVP lub Polsacie zamiast glupawych telenowel czy kabaretow puscili program o UFO w porze najwiekszej ogladalnosci.
  • 0



#23

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

z przyjemnością mógłbyś zaobserwować masowe zamieszki, kryzys gospodarczy, upadek gigantów państwowych i tragedie milionów ludzi na całym świecie....wątpliwa przyjemność, ale jak kto lubi.


To już nie jest moją winą że wiele ludzi jest ignorantami i mają zamknięte umysły, ale chwila, czemu kryzys gospodarczy ? upadek gigantów państwowych ? Zamieszki może tak wątpię żeby taka informacja ogólnoświatowa miła doprowadzić do tych dwóch pierwszych.
Gdybym usłyszał taką wiadomość z ust prezydenta pomyślałbym : to było pewne i potwierdziły się moje przekonania. I tyle, żyję dalej a to że być może inni nie potrafiliby sobie z tym poradzić to ich problem


Może i nie Twoją winą, ale nie można patrzeć na to przez pryzmat swojego puntu widzenia, i wiesz co chyba wolę ich ignorantów z zamkniętymi umysłami niż jednego takiego egoistę. To że Ty światłość masz w głowie, to wcale nie znaczy że inni nie mają na zasadzie "bo, nie". Może mają ważniejsze sprawy niż wpatrywanie się w niebo. Żyjemy w takim świecie gdzie pieniądz rządzi. w pogoni za nim nie masz czasu by wpatrywać się obłoczki, czy też może ten ciemny punkt to ptak czy coś innego. Biegniesz bo na karku masz 30 letnią hipotekę, dzieci które coś tam potrzebują, samochód, który trzeba zatankować, stań z boku i popatrz na świat z dystansem, nie dzieli się na tych oświeconych i tych durnych ignorantów, jest mnóstwo szarości pomiędzy czernią i bielą.

A teraz co do upadku, wiesz wiele osób prawodopodobnie poczułoby się oszukanymi, mała rewolucja jeszcze chyba nigdzie nie wyszła na zdrowie spółkom państwowym, np. Chile, brak zaufania do wybranej demokratycznie władzy, mogłoby skutkować wyborem populistów, co w praktycie nigdy nie wróżyło dobrze. Nie mówię że ten proces byłby nagły ale....nasze rodzime PGR'y też nie upadły nagle ale zostawiły mnóstwo ludzi sobie samych. Pewnie powiesz że to ignoranci i sami są sobie winni...ale tak nie jest.

Użytkownik wieslawo edytował ten post 15.02.2008 - 16:18

  • 0

#24

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może i nie Twoją winą, ale nie można patrzeć na to przez pryzmat swojego puntu widzenia, i wiesz co chyba wolę ich ignorantów z zamkniętymi umysłami niż jednego takiego egoistę.


Przeczytaj moje posty jakieś 1000 razy to może zrozumiesz ocb
  • 0

#25

Luk2222.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzieś kiedyś czytałem że w 2012 ma dojść do tzw przebiegunowania ziemi i przelot komety blisko ziemi i wspomniane było że nastąpi kontakt z inna cywilizacją z naszymi stwórcami!
Czytałem też gdzieś że rząd usa i inne mają kontakt juz od czasów wojny z obcą cywilizacją tzw szarakami to ponoś zła rasa nie przyjazna naszej!! ,kto wie morze demokracja i kontrola nad nasza cywilizajcia porzez tzw rozwój techniki jest właśnie przez ową szara cywilizacia sterowane !!! MATRIX to nasza rzeczywistość
  • 0

#26

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

przeczytałem "żyję dalej a to że być może inni nie potrafiliby sobie z tym poradzić to ich problem"....hmm....pozostawię to bez komentarza
  • 0

#27

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w Ufo wierze, bo jakieś życie poza ziemią musi być. Tylko szkoda że dużo ludzi kłamie, że miało z nim styczność. Według mnie o UFO powinno sie mówić otwarcie, a ludzie raczej boją sie o tym mówic czy coś w tym stylu w obawie przed wyśmianiem. . tak mi sie zdaje przynajmniej. A co Do spodkania z ONZ to jestem jak najbardziej zatym, bo i tak niektóre kraje takie jak Japonia ujawiniły dawno już informacje o UFO.
  • 0

#28

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dowody, proszę. :) 2013.. musieli wybrać datę po końcu świata ? -.- xD

fajny artykuł, tylko ten błąd mnie denerwuje: chyba mówi się "co się dzieje?"
  • 0

#29

kristobi1.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktem jest, że coraz odważniej się o tym pisze i mówi.
Duża zasługa - jeśli nie największa - internetu.
Czy zjawisko się nasila, ciężko orzec.

raczej napewno sie nasila ,powoli acz metodycznie oswajaja nas z mysla ze jednak nie jestesmy sami
  • 0

#30

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przecież już nikt prawie nie wątpi że nie jesteśmy sami, problem w tym że nie wiemy co lata "spodkami" po niebie :P
i nie podoba mi się że niektórzy nie rozumieją co znaczy UFO, a znaczy Unidentified Flying Object czyli Niezidentyfikowany Obiekt Latający, i wcale nie oznacza to że UFO to kosmici którzy nas odwiedzają, UFO to każdy obiekt którego nie można zidentyfikować, czyli jeśli widzimy samolot i nie wiemy co to za samolot to możemy powiedzieć że to dla nas jest UFO kapujecie ? lepiej piszcie coś w stylu: "ja wierzę że UFO jest sterowane przez inteligentne istoty nie pochodzące z ziemi" bo pewnie to macie na myśli mówiąc UFO :)
ja osobiście myślę że tylko część UFO jest terowana przez takie istoty, a ogromna większość to testy super tajnych samolotów :D
no i mogliby w końcu powiedzieć wszystkim co to lata skoro wiedzą bo nasz szlag trafia wszystkich no nie ? :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych