Skocz do zawartości


Zdjęcie

25 Maja 2006 - Dniem Przeznaczenia!?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2740 odpowiedzi w tym temacie

#91

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@eurycide:
OBIEKT (GY2) - po raz pierwszy odkryty 9 kwietnia ma.. przeciac droge Ziemi w odleglosci 1,58 miliona mil 16 maja! do NASA zostalo wystosowane zapytanie o ten wlasnie obiekt i oczekujemy na odpowiedz technikow.

NO to ładnie ,teraz tylko czekać na fale tsunami :shock: skoro obiekt (GY2) został
odkryty dopiero 9kwietnia, to napewno do 25 maja znajdzie się jeszcze pare takich obiektów
Wyliczenia kursu "odłamków" komety zmieniają się nieustannie , ja jestem tego zdania że napewno dojdzie do zderzenie z ziemią,bedą zniszczenia na jaką skale? tego chyba nikt nie wie? swoja drogą to może wreszcie ludzie przekonają się do przepowiedni! :smile:
dzięki za arta

GAD i Diego prosze o kulture!
  • 0

#92

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obys sie mylil co do tego tsunami... bede sledzil temat na bierzaco i wrzucal co ciekawsze rzeczy. Pozdrawiam
  • 0



#93

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1,5 miliona mil to jeszcze nie jest tak strasznie blisko ziemi (ponad dwa i pol miliona kilometrow) jak narazie nie ma powodow do paniki :)
  • 0



#94

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem ciekawy jak procentowo na dzień dzisiejszy można określić szanse,że dojdzie do zderzenia fragmentu tej komety z ziemią?Mam nadzieję,że nie 100%. :smile:
  • 0



#95

kevinsalem.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To wszystko zaczyna układac sie w logiczną całość. Uderzenie miało by nastąpić na Pacyfiku. Rok temu trzesienie ziemi wywołało Tsunami, gdyby było tylko o 1 stopień wyższe, zmieniłoby predkosc obrotową Ziemi. Niewydaje sie Wam, że to ostrzeżenie. A to trzesienie ziemi w czoraj w tym samym regionie. Załóżmy że sa tak zaawansowani technolgicznie, że mogą dokonywac rzeczy zwiazanych ze zmiana pogody. Polityka nuklearna przybrała niebezpieczny moment. Iran straszy atakiem nuklearnym na Izrael. Kod Bibli mówi o wybuchu nuklearnym w 2006 roku w Jeruzalem. Oby nie.
  • 0

#96 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ale i tak ignoranci maja to gdzies.wola sie nabijac z piwkiem przy korycie i prowadzic luzne, malo intelignetne rozmowy.wlasnie przez takich pysznych ludzi mamy taka sytuacje na ziemi.tylko zeby kiedys nie wolali...mamo ja nie wiedzialem ;-)
  • 0

#97

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ze jej fragment uderzy w Ziemie okolo 25 maja 2006 roku.

Czyli dzień po moich urodzinach... no zarombiście... no jaki pech... no naprawde mam pecha... :/
  • 0

#98

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli dzień po moich urodzinach... no zarombiście... no jaki pech... no naprawde mam pecha... :/


Lepiej dzien po niz dzien przed czyz nie? :)
  • 0



#99

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NIE BEDZIE KONCA SWIATA PRZED WAKACJAMI!!!
WYPCHAJCIE SIE BRZYDKIE KURDUPLE Z GLUPIMI OCZAMI :-/ :surprised:

*nawet rym jest :P *

[ Dodano: 2006-05-04, 10:42 ]
w razie zagrozenia uciekac... do czech? w tatry? beskidy wystarcza?
pytam na serio.. ;-)
  • 0

#100

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Końca świata napewno nie będzie,o ile ten fragment komety nie będzie znacznie odbiegał od wartości,które są podawane.Prędkość już znamy(40 km/s) ale nie znamy masy,więc nie sposób obliczyć energie kinetyczną i ewentualne skutki.Podejrzewam,że taki obiekt może mieć masę rzędu kilku tys. ton.Oby nie milionów bo już nie będzie komu pisać na tym forum. :-D
  • 0



#101

kwintus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

200 metrowa fala tsunami :wow: Tylko góry w tym czasie... Rzeczywiście dziwny zbieg okoliczności możliwości uderzenia odłamka komety a inwazji nuklearnej USA :hmm: Na forum padło iż mogą mieszać w to palce istoty pozaziemskie?? NASA nie ma pojęcia dlaczego w 1995 kometa zaczeła sie rozpadać?? A może ma aż za dobre pojęcie :hmm: Całkiem możliwe że macał w to palce rząd USA jak i w piktogramy... a UFO to tylko przykrywka na ich działania... Ta fala powinna dotrzeć tylko do tych zacofanych głupich amerykanów aby ich nauczyć troche pokory...
  • 0

#102

psychol.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam was bracia w wierze. Przypadkiem natrafiłem na tę kopalnię wiedzy jaką jest te forum. W pełni się zgadzam z tym artykułem koniec jest bliski! Ale jest nadzieja moja organizacja znalazła rozwiązanie i wiemy gdzie się ukryć i jak przetrwać ten kataklizm, a uwierzcie mi ta kometa to dopiero początek. Ona ma zapoczątkować cykl straszliwych wypadków, a uwieńczeniem ich bedzie dzień 21.12.2012. Ale jak już powiedziałem nie lękajcie się jest szansa przyłączcie się do mnie, nie żądam wiele wystarczy mi 12 dziewic które poświęcą się dobrowolnie. Pewnie uznacie że to zbyt wysoka cena ale zapewniam was jest to konieczny krok. Więcej nie moge wam narazie wejawić.

[size=9]EDIT admin:
Twoj mail jest nieprawidlowy = ban 30 dni.

  • 0

#103

kwintus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale śmieszne... Raczej potrzebna ci jest medytacja bo z dziewicami w tych czasach bedzie trudno znalesc.
  • 0

#104

Davidd83.
  • Postów: 75
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote]Eurycide napisał/a:
ze jej fragment uderzy w Ziemie okolo 25 maja 2006 roku.

Czyli dzień po moich urodzinach... no zarombiście... no jaki pech... no naprawde mam pecha...[/quote]

Patryczek to będziesz miał niezły prezencik na urodzinki heh
Wszystkiego Najlepszego i powodzenia w następnym wcieleniu :smile: [/quote]
  • 0

#105

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja osobiscie sadze,ze ta kometa nic nam nie zaszkodzi,wystarczy w to uwierzyc,ze nic na sie nie stanie.Ale niektórzy ludzie sa tacy ze sa swiecie przekonani ze to bedzie katastrofa-nie słuchajcie ich,słuchajcie tylko głosu swojego serca :smile:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych