Skocz do zawartości


Zdjęcie

25 Maja 2006 - Dniem Przeznaczenia!?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2740 replies to this topic

#61

GaD.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PTR za duzo kwasow i grzybkow, jedyna rzecz na jaka jest juz za pozno, to wyleczenie ciebie ;D
Takie wizje to ja mam codziennie, jak siedze na klopie i slysze obijanie porcelanowej planety brazowymi wężami zaglady ;d

ps: w ogole to tutaj wiekszosc ma cos nie teges pod sufitem, moge wiedziec do ktorej gestosci sie zaliczam? ahaha

Pozdrawiam
[b]
EDIT admin:
warn, czytaj regulamin

  • 0

#62

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gościu drogi gdybym tu był moderatorem, wyleciałbyś stąd za takie odzywki zanim byś to napisał...
  • 0

#63

GaD.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gościu drogi gdybym tu był moderatorem, wyleciałbyś stąd za takie odzywki zanim byś to napisał...


Napisalem cos obrazliwego, jakies wyzwiska czy cos ? Nie moge miec swojego zdania ? A moze powinienem napisac "ojej koniec swiata ma racje ! w koncu mial WIZJE"? Nie moge sie doczekac 25 maja, wtedy zobaczymy kto jest normalny ;a
  • 0

#64

mfx.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo tutaj wszyscy moderatorzy siedza w 666 gestosci i przewiduja przyszlosc, takze dokladnie wiedza kto kogo kiedy zbanuja.

muhad nie bój się, spajdermen nas uratuje. bo on naprawde istnieje, wiedziales o tym? film nakrecono po to, by ludzie mysleli, ze to bajka.

Dobra, nie ma czasu, ide kopac schron. cze.

Pozdrawiam

EDIT admin:
offtop, pierwsze slowne ostrzezenie

  • 0

#65

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PTR za duzo kwasow i grzybkow

PTR nie ma takich wizji tylko wkleił wywiad z gosciem ktory takie wizje ma

Takie wizje to ja mam codziennie, jak siedze na klopie i slysze obijanie porcelanowej planety brazowymi wężami zaglady ;d

:shock: , wybraniec :P

moge wiedziec do ktorej gestosci sie zaliczam ? ahahha

Biorac po uwage twoje wizje- prawie 4 :rotfl:
  • 0

#66

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Heheheh ... ludzie to co tu zobaczą biorą za prawdy absolutne (według nas) :lol :

Ale Matrix :mrgreen:
  • 0



#67

GaD.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam PTRa, fakt, nie doczytalem do konca.
  • 0

#68

fab3r.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w to wierze. Ale wtedy wyślą tam Bruca Willisa i Bena Aflecka :yahoo:
  • 0

#69

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wysokie, tzn?? Mieszkam ok. 5 km od morza to znaczy, że mnie zaleje??


Nie sens w tym zeby straszyc, ale... w przypadku takiego opisu zdarzen jaki zawarty jest w 1 poscie na temat tej mozliwej katastrofy, fale beda na tyle duze, ze zmiota wybrzeza na calym swiecie (5km to nic).
  • 0



#70

GaD.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ufff dobrze ze mam karte plywacka....

ps: @Eurycide fajny regulamin "jezeli masz inne zdanie niz przyjaciele z forum = ostrzezenie" swietne zwalczanie normalnych ludzi....
  • 0

#71

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie, i budowa schronów i takich podobnych rzeczy mija się z celem. No chyba że ewentualnie ktoś ma pod ręką dmuchaną łódź podwodną <joke> ... reasumując w razie takich wydarzeń trzeba wiać ... Mieszkam na granicy Wielkopolskiego z Dolnośląskim, mimo to nie jestem pewien czy mogę się uważać za bezpiecznego :)
  • 0

#72

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[ Dodano: 2006-05-03, 18:23 ]
Wygląda na to,że skutki uderzenia odczują ludzie mieszkający na północy Polski.Wielu ludzi miewa sny o gigantycznej fali,która zalewa Polskę od północy i wdziera się aż do mazowsza.Uważam,że może mieć to związek z datą 25 maja 2006 roku.Oby nie. :smile:
  • 0



#73

Diego.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boże jacy wy jesteście łatwowierni... to że miał wizje nie znaczy że ona sie spełni :-/ Ja jak siedze w klopie to też mam wizje: przed oczami widze spadającą kupe z wysokości około 30 centymetrów, wprost do zbiornika wody o średnicy około 7 centymetrów :mrgreen: następnie widze całą podróż w kanałach aż do chwili gdy wypadam do jakiejś wody... wizja sie niestety przerywa w tym momęcie ;< ;< ale wiem za to kiedy to sie stało :smile: 3 maja 2006, godzina 13:46 zaraz po pysznym obiadku :mrgreen: ...ehh pomyślcie :hmm:
[size=9]
EDIT admin:
Poczytaj dokladniej o tym temacie na innych stronach, no chyba ze angielski albo niemiecki to bariera nie do przejscia, mam racje? twoj post nic nie wnosi do tematu a zatem otrzymujesz pierwsze ostrzezenie slowne.

  • 0

#74

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widze, że masz podobne wizje jak "kolega" GaD ... :crazy:

Przecież wiadomym jest, że niekażdy sie z tym zgadza i ile głów tyle będzie opinii ... ale mógłbyś pisać po ludzku i z kulturą a nie już drugi raz widze posty o "kiblu" i "kupie" ...
  • 0



#75

Diego.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe zbieg okoliczności bo akurat jego postu nie czytałem :] Minołem 2 strony bo wszyscy przyżywają jakby był już koniec świata :] :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych