Skocz do zawartości


Zdjęcie

25 Maja 2006 - Dniem Przeznaczenia!?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2740 replies to this topic

#46

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

moze wedlug nich faktycznie nie stnieje zagrozenie? Nie bierzesz tego pod uwage?
Z jednej strony nie mam do NASA zaufania przez te sfalszowane zdjecia z ksiezyca jednak z drugiej strony to maja tak naprawde ogromna wiedze i mozliwosci, wiec jesli okaze sie ze klamali i faktycznie cos uderzy w ziemie to napewno straca cale zaufanie .

Bedzie co ma byc, pozostaje tylko czekac ewentualnie wspomniec znajomym, rodzinie ktorzy mieszkaja gdzies w poblizu morza. Nic wiecej raczej nie mozemy zrobic.
  • 0



#47

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje że Polsak tak mocno tego nie odczuje bo 24 maja bede jeszcze nad morzem :-/
  • 0

#48

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biorę PTR, zironizowałem jednak celowo wypowiedź ... zdaję sobie sprawę z tego że teraz może i mówią nawet po części prawdę (heh, jak to zabrzmiało) ... lecz jeśli mają być straty i to ew. ukrywają, to ja nie widzę sensu tego poprostu - to tak sarkastycznie wygląda - zaoszczędzimy wam fatygi bo i tak wyparujecie ;)

Rzecz jasna to wyżej się tyczy tylko pewnej ewentualności do której się odnosi ...
  • 0

#49

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tam coś pisze, że najlepszy widok tych szczątków bedzie 3 dni przed tą datą (jeśli dobrze zrozumiałem).

Poczekajcie i zobaczymy czy wtedy NASA nagle zmieni zdanie i powie "Ups coś sie może zdarzyć ...".

Taka mi przyszła ewentualność w tej kwestii - lecz co do całości zdarzenia moje zdanie jest (póki co) neutralne ...
  • 0



#50

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam jeszcze jedna prywatna teorie.. jak wiadomo iluminaci daza do ograniczenia populacji na Ziemi, czy taki meteor nie jest swietnym sposobem na zmniejszenie populacji? Poza tym jak slusznie zauwazyl WingMan nawet jesli zagrozenie istnieje to faktycznie NASA nie moze nic zrobic bo nie da rady nawet w ciagu miesiaca ewakuowac dziesiatki milionow osob, poza tym koszty takiego przedsiewziecia bylyby kosmiczne...
  • 0



#51

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CrOW616 napisał/a:
niech walnie przynajmniej chociaz jedna przpowiednia sie sprawdzi no i cos sie bedzie dzialo


Trochę przykro, że tyle istnień przeniesie się na tamtą stronę.

Zastanawiam się czy takie wydarzenie może zmienić coś w podejściu ludzi do tematu.


wiadomo, ze szkoda ludzkich istnien. Rownie dobrze ja moge zginac. jak bedzie tak bedzie. zobaczymy
  • 0

#52

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ten program (Star Wars czy Space Wars) - jakoś tak. Nie wiem nawet czy on jeszcze istnieje ale czy tamten program mógłby nas przed czymś takim uratować ?

Chodzi mi o jakąś broń na orbicie itd.

Kiedyś coś takiego miało powstać ... jak to by się miało do takich wydarzeń ?
  • 0



#53

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie uratowałby nas.
Aby zmienić trajektorię ciała, które jest niebezpieczne, trzeba by wiedzieć na wiele lat naprzód, że uderzy. Można próbować zmienić trajektorię za pomocą bomb albo montowania silników na powierzchni.
Tutaj niby mamy do czynienia z odłamkami, więc sprawa byłaby prostsza.
Niestety żadnego systemu z rakietami nuklearnymi na orbicie nie ma, więc możemy zapomnieć o tym, że da się coś zrobić jak naporawdę będze coś nas miało uderzyć.
  • 0

#54

oalxazar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy wiadomo mniej wiecej co grozi Polsce? Co moze sie wydarzyc w najgorszym bądź najlepszym przypadku?
  • 0

#55

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy wiadomo mniej wiecej co grozi Polsce? Co moze sie wydarzyc w najgorszym bądź najlepszym przypadku?


Wysokie fale zaleja wybrzeze kraju.
  • 0



#56

Heniowise.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wysokie, tzn?? Mieszkam ok. 5 km od morza to znaczy, że mnie zaleje??
  • 0

#57

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wysokie, tzn?? Mieszkam ok. 5 km od morza to znaczy, że mnie zaleje??

Na twoim miejscu tak na wszelki wypadek pojechał bym na połódnie Polski na urlop :) Może się faktycznie nic nie staniue ale po co ryzykować??
  • 0

#58 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

tak grozi, ze nie zobacze wyników matury :P

kurde to już przesada, kolejna data zagłady, brrrrr ale się boje, biore łopate i i de kopać schron :rotfl:
  • 0

#59

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to łapaj za łopate bo nie zdąrzysz :spadaj:
  • 0

#60

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, cóż za podejście ... chruszczow schron pod wodą Ci się raczej nie przyda, chyba że chcesz by Cię ciśnienie zmiażdżyło :lol :
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych