Skocz do zawartości


Zdjęcie

25 Maja 2006 - Dniem Przeznaczenia!?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2740 replies to this topic

#31

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiecie co, jak rzeczywiście kometa rąbnie solidnie w Ziemię mimo zapewnień NASA, że wszystko jest ok, to może i ja trochę przemyślę po raz kolejny niektóre sprawy..
  • 0

#32

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nom jeśli by to faktycznie nastąpiło, sprawdziła by się także przepowiednia Projekt-Cheops co do tego że w 2006 i 2009 będą tragiczne wydarzenia.
  • 0

#33

Davidd83.
  • Postów: 75
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A niech sie dzieje wola Boża życie zawsze odbiera nam ta sama energia która nam je dała także podporządkuje sie wszystkiemu co ma nadejsc .. ;)
  • 0

#34

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiecie co, jak rzeczywiście kometa rąbnie solidnie w Ziemię mimo zapewnień NASA, że wszystko jest ok, to może i ja trochę przemyślę po raz kolejny niektóre sprawy..

Ja tez..
chociaz tak patrzac na spokojnie to wydaje mi sie ze absolutnie nic ise nie stanie.
zreszta i tak mamy na ziemi wystarczajaco duzo cierpienia. strach wieczorem wyjsc na ulice. lepiej nie myslec jak by bylo niebezpiecznie gdyby dolaczyl do tego chaos po uderzeniu komety. totalna anarchia.
jednak patrzac znow z drugiej strony to nasza cywilizacja troche zasluzyla na takiego "klapsa". uwazamy sie za panow swiata a prawie nie mamy wspolczucia dla innych. przykre to wszystko
  • 0



#35

kwintus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję że to zdarzenie będzie miało miejsce... Pora zrobić czystke głupoty ludzkiej która trwa już od tylu wieków... W sumie jeżeli istnieją istoty pozaziemskie i wiedzą o nas to na ich miejscu też bym nie chciał się ujawnić na ziemi... Po co aby jacyś wariaci puścili bombe nuklearną na planetę dla zysu lub ze strachu.
Szkoda tylko że może zginąć wielu niewinnych ludzi... Ale na wojnach też gineło sporo :hmm:
  • 0

#36

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

niewinni w tym zyciu a skad wiesz co robili w poprzednim.
Poprostu zbiorowa karma dojrzewa i wszyscy gina w tym samym momencie. Jakby na to nie patrzec to tez jest naturalny proces.
  • 0



#37 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak juz ktos zauwazyl.jesli naprawde walna te odlamki komety to sprawdzi sie wszystko co jest w projekcie cheops...bede musial to jeszcze raz dokladnie przeczytac.

Kwitnus.Nadejscie Obcych jest przepowiedziane, maja pojawiac sie w srod ludzi po roznych tragicznych zdarzeniach..
  • 0

#38

kwintus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli inteligencja pozaziemska nadejdzie po tych wydarzeniach to może jej celem jest dokończenie dzieła "czystki" lub zbudować od nowa naszą cywilizację. Obyśmy tylko nie skończyli dla nich jak niewolni murzyni w ameryce. Mam nadzieję że ich inteligencja osobista oraz pojęcie moralności odbiega dalece od naszego... :hmm:
  • 0

#39 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wedlug projektu cheops Orionici wspolpracuja z silami duchowymi ,takimi jak Samuel, Chrystus i wszyscy swieci na czele z Bogiem Jahwe.Pleyadanie np. nie wspolpracuja a tylko pomagaja z wlasnej,niewymuszonej woli.nie mieli zadnej umowy.gdy bedzie juz prawie po wszystkim, maja pomoc tym ktorzy pozostana i przejda w 4 gestosc...CI co zgina beda reinkarnowac na innej planecie o 3 gestosci gdyz nasza planeta nie bedzie juz 4 gestosci.Ci ktorzy sie nie otworza ,nie wykorzystaja tych 6 lat pozostalych nie beda juz mogli tu byc...nie osiagna 4 gestosci...takie jest oczyszczanie w calym wszechswiecie, jest to takie prawo...kazdy je przechodzi.
  • 0

#40

krzysin.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powiem krótko: pożyjemy - zobaczymy; co i jak będzie :surprised:
  • 0

#41

kwintus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli 4 gęstość jest zarezerwowana dla nielicznych. Jeżeli te katastrofy będą miały miejsce to rzeczywiście czeka nas wielka przemiana. Tak na marginesie czym się różni większość zwykłych ludzi od elit rządzących? Tych i tych kieruje pycha, zazdrość itd. Potrzebna jest wielka przemiana... jeżeli ludzie sami nie potrafią przez tyle stuleci przeobrazić się w istoty dużej mądrości (nie licząc wyjątków np. budda ) to skutki będą takie jak będą "drastyczne". Mam nadzieję iż to sie stanie...
  • 0

#42 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czyli 4 gęstość jest zarezerwowana dla nielicznych. Jeżeli te katastrofy będą miały miejsce to rzeczywiście czeka nas wielka przemiana. Tak na marginesie czym się różni większość zwykłych ludzi od elit rządzących? Tych i tych kieruje pycha, zazdrość itd. Potrzebna jest wielka przemiana... jeżeli ludzie sami nie potrafią przez tyle stuleci przeobrazić się w istoty dużej mądrości (nie licząc wyjątków np. budda ) to skutki będą takie jak będą "drastyczne". Mam nadzieję iż to sie stanie...


4 gestosc jest zarezerwowana dla tych ludzi, ktorzy zyja najlepiej, ktorzy sa otwarci, pomagaja innym,nie mysla o sobie, kochaja przede wszystkim.

czym sie rozni wiekszosc zwyklych ludzi od Elit? tym ze wsrod tych zwyklych ludzi sa Ci ktorzy przejda do wyzszej gestosci.Elity raczej nie maja na co liczyc i zadne schrony im nie pomoga...to juz zostalo zaplanowane ...

drastyczne sktutki:
w naszym ziemskim mysleniu tak to moze wygladac, ale tak naprawde ta wiekszosc ludzi nie umrze, zmieni tylko powloke i dalej bedzie sobie zyla na innej planecie...Jahwe nie moze dopuscic do zaglady , za sprawa ludzi...Ludzie musza zrozumiec.
  • 0

#43

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie raczej 4 gęstość nie grozi. Zapewne katole mają tam zakaz wstępu. W końcu jesteśmy tak mało rozwinięci duchowo i nic nie rozumiemy..

Co do tej komety, jak pisałem, jak coś spadnie dużego, zrewiduję się pewnie trochę.
Jak nie spadnie ale przeleci daleko od Ziemi, będzie to kolejny dowód zwiększający jednak wiarygodność tych paskudnych spiskujących instytucji jak NASA itp..
  • 0

#44

WingMan.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie co się ma stać to się stanie! Skąd wiecie ,że Ci z NASA nie kłamia? Mze celowo to mówią żeby nie wzbudzać paniki, albo wiedza że to nie spowoduje strat. Pamiętajcie że im zalezy na reputacji! Jeśli bedą kazali mieszkancom np Portugali się wysiedlać, a tak naprawde nic sie nie wydarzy to wyjdą na prawdziwych oszołomów. NASA i tak jest bezradna! Jesli nawet powiedzą że grozi nam katastrofa to nie wiem ilu ludzi im uwierzy ale to bedzie na pewno mała ilość. MOże tylko co setny człowiek gdzieś ucieknie. Radze wszystko dokładnie przemyśłeć! :closed:
  • 0

#45

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, nie myślałbym jeśli o to chodzi kategoriami reputacji, co im po niej powiedz mi jeśli w ostateczności przez pewne banialuki część ludzi pójdzie z dymem ... sami siebie będą szanować, czy jak? ...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych