Skocz do zawartości


Zdjęcie

25 Maja 2006 - Dniem Przeznaczenia!?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2740 replies to this topic

#1

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

RAPORT SPECJALNY
KOMETA SCHWASSMANN-WACHMANN 25.05.2006


Dołączona grafika


Mało kto, no może poza osobami, które interesują się astronomią, wie, że od jakiegoś już czasu do Ziemi zbliża się kometa Schwassmann-Wachmann, która to rozbita jest obecnie na kilkadziesiąt fragmentów. Kometa wraz ze wszystkimi swoimi fragmentami, począwszy od 12 maja powinna być widoczna gołym okiem. Istnieją mniej lub bardziej uzasadnione obawy, że któryś z jej fragmentów może zagrozić Ziemi. Z tego też powodu nasz serwis stara się dotrzeć do wszystkich światowych informacji na ten temat. Dużą ich część stanowić będą informacje NASA, które na dzień dzisiejszy są lekko niepokojące. Nie mamy zamiaru nikogo straszyć, jednak wychodzimy z założenia, że warto po prostu wiedzieć co rozgrywa się nad naszymi głowami podczas gdy media milczą. Będziemy informować tak długo aż uznamy w 100%, że nasza planeta jest bezpieczna, tzn gdy wszystkie fragmenty komety SW-3 miną Ziemię w bezpiecznej odległości.

Pamiętaj: Serwis VRP nie bierze na siebie odpowiedzialności za skutki wynikające z działań podjętych na podstawie zawartych tutaj informacji.



--- SPIS TREŚCI TEGO WĄTKU ---
--- zapoznaj się ze wszystkimi wpisami ---
--- nieznajomość tematu będzie skutkowała warnem ---



:arrow: RAPORT SPECJALNY SCHWASSMANN-WACHMANN 25.05.2006 - Eric Julien
:arrow: Pierwsze niepokojace wiesci (artykuly, kod Biblii)
:arrow: Dawny kontroler lotu donosi o mozliwej kolizji z Ziemia
:arrow: Analiza danych NASA z 17 kwietnia
:arrow: Wszystko rozpocznie sie 14 Maja - Eric Julien
:arrow: Czy aby naprawde kontrolujemy sytuacje?
:arrow: Niezidentyfikowana bryla lodu uderza w Ziemie
:arrow: Analiza danych NASA - 5 maja lista Near-Earth-Comets
:arrow: Prywatne rozmowy pracownikow NASA
:arrow: Ewentualne skutki katastrofy i lista niezbednych rzeczy na wypadek kataklizmu
:arrow: Dalsza fragmentacja komety (60 fragmentów)
:arrow: Limit Roche'a dla Ziemi - co to takiego?
:arrow: Jednak nie uderzy?
:arrow: Konspiracja NASA czy blad technika?
:arrow: Duzy deszcz meteorytów w El Paso
:arrow: Uratować życie w Maju - Eric Julien część I
:arrow: Animacja ruchu komety
:arrow: Sen o kataklizmie?
:arrow: Zdjecie rozpadajacej sie komety
:arrow: Program bliskich Ziemi obiektow - czy jesteśmy bezpeczni?
:arrow: Najnowsze dane NASA - 64 fragmenty
:arrow: Teoretyczne symulacje uderzenia 11 maja
:arrow: SOHO i tajemniczy czarny obszar
:arrow: Debata nad długością warkocza SW-3
:arrow: Zdjęcia z 7 maja - SW-3
:arrow: Lista 9/11 9 fragmentów na 11 maja
:arrow: Anonimowy list do Erica Juliena część I
:arrow: 65 fragmentów komety?
:arrow: Apokalipsa Sw. Jana
:arrow: Grozna kometa - artykul z pogoda.pl
:arrow: Fragment B rozjaśniał 3-krotnie
:arrow: 0.0LD?
:arrow: 11 maja zdjęcia komety sW-3
:arrow: Zabawna iluzja, kometa, mgławica i twarz
:arrow: NASA ukrywa część prawdy? Fragmenty 3-D i 3-S
:arrow: NASA vs NASA
:arrow: Śmierć na nocnym niebie - artykył z Rzeczypospolitej
:arrow: Rozpadająca się kometa na horyzoncie
:arrow: SW-3 najjaśniejsza kometa w historii w paśmie promieniowania-X
:arrow: Deszcz ognia - "Seer of Waldviertel Prophecy"
:arrow: Anonimowy list do Erica Juliena część II
:arrow: Ciekawe analizy kręgów zbożowych w nawiązaniu do komety część I
:arrow: Mountainhouse - zapasy wyprzedane?
:arrow: Ciekawe analizy kręgów zbożowych w nawiązaniu do komety część II
:arrow: John Leary - Trzy dni ciemności
:arrow: Nostradamus
:arrow: Fragment C - 13 maja
:arrow: Poglądowe zdjęcia komety 12 maja
:arrow: Przepowiednie - ciąg dalszy
:arrow: Nieścisłości NASA ciąg dalszy
:arrow: Kolejny podział fragmentu B - 15 maja
:arrow: Mapy obszarów zagrożonych tsunami 25 maja tego roku
:arrow: Potwierdzone doniesienia o obiektach nad Australią


---


Dołączona grafika

Co zdarzy się 25 maja 2006 roku? Być może planetarna katastrofa mająca swój początek w Oceanie Atlantyckim na skutek uderzenia średniego rozmiaru meteorytu. Przy takim założeniu seria gigantycznych fal, włącznie z mega-tsunami, wysokości prawie 200 metrów zrodzi się z serii podwodnych erupcji. Te wodne giganty zmniejszające się w miarę pokonywanej odległości dotkną większość wybrzeży atlantyckich leżących pomiędzy równikiem a zwrotnikiem raka. Ofiary 25 maja 2006 roku będą rzędu dziesiątków milionów. Liczba zrujnowanych ocalonych będzie stale rosła. Straty ekonomiczne będą ogromne, wykraczające poza dotychczasową skalę zniszczeń, jakie dotychczas dotknęły ludzka cywilizację. Północna Ameryka i Europa nie będą bezpieczne, lecz będą w mniejszym stopniu dotknięte rozmiarami dramatu. Zasięg obejmie inne odległe kraje.

Obiekt niebieski (kosmiczny) ledwie większy niż ciężarówka, lecz napędzany przez ogromną energię kinetyczną (jego prędkość będzie bliska 40 km/sek) uderzy w Ziemię po przejściu przez atmosferę grubości 80 kilometrów, a następnie głębię oceanu na 1500 metrach w miejscu, aby osiągnąć i wstrząsnąć strefą grzbietu środkowo-atlantyckiego rowu przecinającego z północy na południe powierzchnię Atlantyku. Ogólnie rzecz biorąc, dziesiątki wulkanów będących w uśpieniu, zaczną wyrzucać bardzo duże ilości magmy powstającej w olbrzymich komorach. Będą wybuchać podgrzewając wodę do stanu wrzenia. To wizja, jaką miałem mniej więcej 3 lata temu. Powtórzyła się ona 7 kwietnia 2006 roku o godzinie 22.00, podczas medytacji na wybrzeżu Pacyfiku przy udziale jeszcze dwóch osób. Otrzymałem wówczas informacje uzupełniające te wizję - pojawiła się data 25 Maja 2006 roku!

Rozmiar tego obiektu kosmicznego będzie zbyt mały dla naszych teleskopów, ponieważ będzie to mały, opóźniony fragment komety. Naukowcy będą zaskoczeni przez ten obiekt, zobaczą go w zbyt krótkim czasie, zbyt późno, zaledwie kilkadziesiąt godzin przed uderzeniem. Ten fragment prawdopodobnie pochodzi z komety 73P Schwassmann-Wachmann 3, która minie Ziemię w bardzo bliskiej odległości dnia 14 maja 2006, trochę więcej niż milion kilometrów według symulacji wykonanej przez NASA. To 25-krotna odległość Ziemi od Księżyca.

Ostatnim razem, kiedy ta kometa mijała Ziemię przecinając płaszczyznę ekliptyki był 25 Maja 1947 r.! Był to rok zerowy w erze UFO ze słynnymi obserwacjami Kenneth'a Arnold'a i katastrofą w Roswell. Ta kometa, która przez 5 lat w płaszczyźnie orbitującej Ziemi, poruszała się z maksymalna prędkością po orbicie większej niż 6-krotna odległość od Ziemi do Słońca, zaczęła się rozpadać z niewiadomych przyczyn w 1995 roku.
Dołączona grafika
Wyobraźcie sobie obiekt niebieski stabilny od stuleci, ba nawet tysiącleci, który tajemniczo eksploduje przez przypadek kilka miesięcy po uruchomieniu programu Amerykańskich Gwiezdnych Wojen, zainicjowanego dla obrony przed wrogami z kosmosu. Ten obiekt niebieski (kometa) przekształca się w potencjalną broń planetarną. A teraz wyobraźcie sobie piktogram przedstawiający system słoneczny - "BRAKUJE ZIEMI" - kilka tygodni po fragmentacji komety. Wyobraźcie sobie, że ten piktogram obrazuje układ planet odnoszący się do daty 14 maja 2006 r. Daty, kiedy kometa będzie najbliżej, z planetą Mars nieco później, aby wykazać, że najtrafniejsza data będzie po 14 maja.

Teraz wyobraźcie sobie jeszcze jeden piktogram kilka tygodni później wskazujący datę 6 września 2003 r. Datę, kiedy otrzymano pozaziemską wiadomość "Czy chcecie abyśmy się ujawnili?". Wiadomość, którą rozpowszechniono w kilku językach na całym świecie, zachęcającej ludzi na całej Ziemi do pokojowego przyjęcia istot pozaziemskich poprzez zaakceptowanie faktu ich ujawnienia się. Wyobraźcie sobie, że każdy, kto otrzymał tę "Światową Wiadomość", tak samo jak datę 25 maja 2006 r., otrzymał także rozwiązanie naukowe zagadki UFO oraz główne motywy kierujące pozaziemskich gości. Dwie niezgłębione zagadki dotyczące teraźniejszości. Teraz będziecie mieć wyobrażenie, o co chodzi w tym artykule. Powyżej widać piktogram z 1995 roku zwany "Brakuje Ziemi". Przedstawia on system słoneczny z zewnętrznym pasem asteroid. Ziemi nie ma na jej orbicie, jak jest to zobrazowane, co sugeruje zniknięcie ludzkiej cywilizacji. Wiadomość tu zawarta nie może byc bardziej czytelna!

Wracając do daty planetarnej symulacji na 14 maja 2006 roku - przez stulecia kometa Schwassmann-Wachmann pokonywała setki okrążeń wokół Słońca, kiedy to pozostawała w całości. Odkąd nastąpiła jej fragmentacja w 1995 roku, stworzyła dwie elipsy okrążające Słońce. Oto, dlaczego fragmenty owe miały czas na odchylenie od siebie. W czasie mijania w 2001 roku, w tym samym miejscu na płaszczyźnie elipsy, Ziemia była w przeciwnym położeniu do obecnej pozycji. W tym roku Ziemia i kometa zachodzą na siebie orbitami niemal idealnie. [...] Widzimy dziś kometę 11 lat po tej niezrozumiałej fragmentacji, w niezweryfikowanym stanie rozproszenia. Nie znamy dokładnej liczby fragmentów. Ponadto mogą one być różnych rozmiarów. Im bardziej rozczłonkowana kometa zbliża się do Ziemi, fragmentów będzie więcej. [...]
Dołączona grafika
W ten sam sposób, 11 dni po zbliżeniu 14 maja 2006 kometa, a raczej jej fragment B, przetnie elipsę dokładnie 25 maja 2006 roku! Ale kometa przemieszcza sie szybciej niż Ziemia, i ponieważ porusza się po równoległej trajektorii, więc jakiekolwiek zagrożenie wydaje się bezpodstawne. Kometa powinna być jakieś 17 milionów kilometrów od Ziemi, kiedy przetnie jej orbitę przebiegającą dookoła Słońca. To jest mniej więcej tak jak pędzący pociąg, który mija nas, kiedy podążamy równolegle do niego. Nasze drogi się skrzyżują, ale nie przy tej samej prędkości, pociąg będzie daleko przed nami w czasie, gdy my dotrzemy do punktu skrzyżowania. Ale jest jedno "ale" - nie wszystkie wagony tego pociągu mogą przejechać do 25 maja 2006 roku. Poza tym cechą charakterystyczną tej komety jest niska moc świetlna tzw. luminescencyjność jej fragmentów, niemal jak gasnącej gwiazdy. Ujrzeć ją możemy prawdopodobnie od 3 dni do nawet tylko kilku godzin przed uderzeniem. [...]

Fragment B (w powiększeniu na zdjęciu niżej) komety znajdzie się w polu ekliptycznym dokładnie 25 maja 2006 r. w odległości 17 milionów kilometrów przed Ziemią. Ale wyobraźcie sobie opóźniony fragment przyciągany przez ziemską grawitację i po trajektorii zachwianej przez energię, która doprowadziła do rozerwania komety na części, ciągnących się przez dziesiątki milionów kilometrów i teraz oto mamy dwie orbity komety wokół Słońca. Niemożliwe? Społeczność naukowców będzie zapewniać, że niebezpieczeństwo nie istnieje. Naprawdę żadne. Tyle ogłosili do tej pory. Także dla naukowców nic nie wydarzy się w dniu 25 maja 2006 r. Taki jest stan obecny dotyczący tych danych! Moim życzeniem jest, aby tak było, w przeciwnym razie sprawa będzie dramatyczna, naprawdę dramatyczna. Ale właściwie dlaczego rozstrzygać problem, który tak naprawdę "nie istnieje"? Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności ciażącej za implikacje, jakie może wywołać ten artykuł. W najlepszym razie pomylę się i zostanę uznany za durnia, który roznosi złe wieści. W gorszym wypadku, opinia światowa będzie zdruzgotanie tylko efektami fizycznymi i psychologicznymi zniszczeń, jakie to wydarzenie spowoduje, ale także i najbardziej, z powodów jakie wymieniłem wyżej. Prawdę powiedziawszy musimy zrozumieć powagę sytuacji i ciążącą odpowiedzialność na każdym z nas za to prawdopodobne wydarzenie!
Dołączona grafika
Musicie wiedzieć, że wcześniej zanim odkryłem to, co przeczytaliście o rozbiciu komety, otrzymałem 7 kwietnia 2006 roku w wiadomości od pozaziemskich przyjaciół. Według nich, mega-tsunami na oceanie Atlantyckim, którego doświadczyłem w świadomym śnie trzy lata temu, może mieć miejsce 25 maja 2006 roku. Może to nastąpić trzy dni wcześniej lub później od tej daty. Mam dwóch świadków, którzy potwierdzą chronologie faktów, które opisałem tutaj, ale przede wszystkim dziesiątki czytelników internetowych i depozyt rękopisu zawierający opis mojego świadomego snu sprzed 3 lat. Wtedy to, kilka godzin po otrzymaniu owego telepatycznego opisu podającego datę 25 maja 2006, pewna osoba poinformowała mnie na forum o istnieniu komety 73P Schwassmann-Wachmann 3 i o jej charakterystyce. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie i osłupienie, kiedy odkryłem, że owa kometa naprawdę minie Ziemię w bliskiej odległości w maju 2006 roku i osłupia nadal, że przetnie powierzchnię ekliptyki Ziemi w dniu 25 maja 2006 roku, tej samej daty, która otrzymałem w telepatycznym przekazie! Wiedząc to, co zrobilibyście na moim miejscu? Moglibyście to ukryć, ponieważ nikt nie jest w stanie zmienić przeznaczenia. Czy może wzięlibyście na siebie odpowiedzialność aby poinformować innych? Ja zdecydowałem się mówić, tak jak wy. Przeczytajcie, dlaczego.

Przez 60 lat społeczność ufologów podnosiła wiele pytań dotyczących tajemnic związanych z Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi. Tysiące ludzi na całym świecie, a wśród nich naukowcy o wielkiej reputacji, studiowali i zastanawiali się nad naturą i pochodzeniem tych obiektów obserwowanych przez setki tysięcy świadków. Gdyby współczesna nauka łatwiej akceptowała duże prawdopodobieństwo istnienia pozaziemskich form życia we wszechświecie i nawet z wysoko rozwiniętymi cywilizacjami, tym łatwiej odrzuciłaby pomysł, że istoty te przybywają do nas w imię głównych zasad nauki, która ma zaledwie sto lat. Ale poza fałszem nauki przeszkodą do takich wizyt zdaje się być także trudność w określeniu motywacji, jaka kieruje owymi istotami, który wydają się nie chcieć kontaktu z nami, dopóki będą uważani za tych, którzy zakłócają naszą przestrzeń powietrzną na pokładach swych statków. To nie jest kwestia wiary, lecz rozległych danych ze szczegółowych raportów, które przedstawiają pewność w sprawie fenomenu UFO.

Jeśli według powszechnej opinii nie wierzysz w dane dotyczące UFO, to jest tak dlatego, że nie zostałeś poinformowany lub doinformowany i jest to kwestia tego, że "ktoś" nie wykonał należycie swojej pracy. Jesteś tak jak wielu z nas bardziej niedoinformowany lub nawet dezinformowany i nie masz o tym pojęcia. Dowody tego dochodzenia są wspierane przez wiele setek spraw. Przez 60 lat naukowe pytania dotyczące motywacji pozaziemskich istot nigdy nie były analizowane przez społeczność ufologów. Jednym z głównych powodów jest rola, jaką odgrywali ci, którzy przyczynili sie do usuwania dowodów istnienia pozaziemskich istot poza czyjkolwiek zasięg. Ci "ludzie-cienie" są dzisiaj wysoko postawieni i maja władzę. Są to ci, którzy teraz są najpotężniejsi na Ziemi. Ta sieć nosi miano "międzynarodowego kompleksu wojskowo-przemysłowego". Co określa tego "potwora" bez twarzy? Jest to piktogram, który pojawił się w Tichborne, w Anglii. W roku 1995, roku fragmentacji komety 73P Schwassmann-Wachmann 3, której rozerwanie ja osobiście wiażę z niechęcią istot pozaziemskich. Przedstawia on konfigurację środka planet systemu słonecznego datowaną na 6 września 2003 roku, a więc 8 lat po rozerwaniu komety.
Dołączona grafika
Ten bezcenny drogowskaz mówi sam za siebie. Widać na nim, bowiem intruza tuż za Wenus. Wenus nie ma księżyca tak jak my. To, co jest niewiarygodne to dokładna pozycja intruza, który tylko czai się, aby przeciąć orbitę naszej Ziemi. Widać wyraźnie, że pozycja jego jest nieco wewnątrz okręgu, dokładnie jak to będzie, kiedy kometa przetnie płaszczyznę ekliptyki w maju 2006 r. Tak, więc piktogram zarejestrowany w kukurydzy jest nośnikiem światowej wiadomości z 6 września 2003. Symulacja orbit NASA potwierdza dokładnie powiązanie tej daty. Czy piktogram zawiera jakiekolwiek znaki co do daty 6.09.2003 r.? Nie! Nic też nie wydarzyło się się 6.09.2003 r., poza odbiorem wiadomości od pozaziemskich istot dotyczącą światowego referendum w sprawie - "Czy chcecie abyśmy się ujawnili?", która okrążyła świat w ponad 15 językach i w ponad 100 krajach. Setki tysiące ludzi odpowiedziało w ciszy na to międzyplanetarne wezwanie. Setki stron Internetowych wyświetliło tę 11-stronicową wiadomość przetłumaczoną przez nieznane osoby.

Skąd pochodziła ta wiadomość? Otrzymałem tę wiadomość telepatycznie pod pewnymi warunkami, które przedstawiłem w mojej drugiej książce "Children of Stars" (Dzieci gwiazd). Opisałem tam moje eksperymentalne kontakty z pozaziemskimi gośćmi oraz główną motywację, która kierowała naszymi niebieskimi sąsiadami, kiedy ujawnili swą obecność masowo pod koniec 1940 roku - mianowicie broń nuklearną! W ostatnim artykule wykazałem bliską zależność, która istnieje pomiędzy użyciem broni nuklearnej podczas testów atomowych (blisko 2500 pomiędzy 1945 i 1998 rokiem) a fizyczną obecnością UFO, potwierdzoną przez radary i celowniki kontroli powietrznej oraz pilotów, którzy pracowali w lotnictwie wojskowym i cywilnym. Te relacje są potwierdzone także przez raporty z wypadków UFO, zgłaszanych przez różne źródła. Te powiązania są wyjaśnione naukowo w pierwszej mojej książce "The Science of Extraterrestrial" (Nauka pozaziemska).


Książka ta opisuje językiem laickim (bardzo przystępnie) powody wynikające z naszych fundamentalnych naukowych błędów i przedstawia nowy paradygmat - fraktal czasu - pokazujący dogłębnie nasze błędne postrzeganie rzeczywistości. Teoria Względności Absolutnej rozwiązuje nie tylko wszystkie zagadki UFO, ale także zdarzenia paranormalne, takie jak formowanie piktogramów przedstawionych powyżej, oraz wielką naukę, zarówno makroskopowe i mikroskopowe zagadki. Jakkolwiek nie jestem naukowcem, to wszystko to, co napisałem pochodzi z wielu osobistych przemyśleń i informacji dostarczanych przez grupy istot pozaziemskich, które ja nazywam "błękitnymi istotami". One nie są źródłem fragmentacji komety Schwassmann-Wachmann. Są mali, o wydłużonych kończynach i pełni wdzięku. Mają wielki mózg, bardzo duże ciemne oczy i niewiarygodnie błękitną skórę. Z ich ciał, tak jak z oczu emanuje dziwne światło, tak jakby słońce mieszkało wewnątrz ich ciał a ich skóra przepuszczała promienie słoneczne. Ich ruchy są powolne i bardzo płynne. Są bardzo logiczni, hojni i radośni. Rysunek jako tako oddaje ich wygląd.
Dołączona grafika
Lecz ta rasa istot pozaziemskich nie jest jedyna, która nas odwiedza i nadzoruje jak neurotyczne dzieci. Są inne przyjazne rasy, ale są również i wrogie. Trudność w porównaniu pochodzi z faktu, że te rasy w większości są niematerialne, świetliste lub niewidzialne poza momentem detonacji broni atomowej nad ziemią, gdzie wtedy materializują się ich pojazdy i niszczy duch Natury istniejący w innym świecie. Według wszelkiego prawdopodobieństwa większość z was przestanie czytać ten tekst od tej linijki. Moje spostrzeżenia wydają się wam obłąkane. Jeśli ogłoszę wam, że kompleks militarno-przemysłowy kieruje waszym krajem pod jedną lub drugą formą, i że ten sam kompleks jest potajemnie sterowany przez wrogie istoty pozaziemskie, które szukają całkowitej dominacji nad ludzkością po tym jak ją częściowo zniszczą, to stwierdzicie, że przypomina to teorie spiskową z jakiegoś taniego szmatławca.

To, co jest obłąkane, tak naprawdę jest przykrywką milczenia i dezinformacji, która obejmowała przez 60 lat obiekty istot pozaziemskich. To, co jest obłąkane to wojna nuklearna, do której przygotowują nas pewni przywódcy lub doradcy przywódców w imię pokoju. Jako nazwa "wojna prewencyjna z użyciem broni atomowej", sprawia włączenie jej do konwencjonalnych broni, aby walczyć przeciw rozpowszechnianiu i rozprzestrzenianiu broni atomowej! W konsekwencji prewencyjny atak poprzez obiekt niebieski tajemniczo rozerwany w 1995 r. wydaje się być wyjściem z sytuacji wybranym przez pewne istoty pozaziemskie, aby zminimalizować ich własne zniszczenia na Ziemi. Odłamek komety Schwassmann-Wachmann może uderzyć w naszą planetę około 25 maja 2006 roku, jako poważne ostrzeżenie. Jeśli oczywiście przywódcy nie zmienią postępowania. Ta ogromna wola zależy od was, od działań jakie podejmiecie, aby przekonać ich o ich głupocie.

Co takiego wydarzyło się dla istot pozaziemskich, że jak podejrzewam, przekształcili w roku 1995 kometę w broń masowej superdestrukcji? 1994 to rok, w którym obserwowano wzrost fali interesów związanych z katastrofą UFO w Roswell, jednocześnie aby sprawę stłumić, nakręcono spreparowany film ukazujący autopsję obcych. Jednak co ważniejsze rząd Stanów Zjednoczonych zdecydował się poza kulisami użyć Narodowego Programu Obrony Przeciwrakietowej to jest programu Gwiezdnych Wojen! Program ten w swym zamierzeniu nie był skierowany przeciwko wrogom tu na Ziemi, jak twierdził rząd. Był skierowany przeciwko istotom pozaziemskim! Widać aż nadto dobrze, że zakulisowa polityka rządu połączona z agresywnym zachowaniem wojska, stała się wystarczającym powodem dla niektórych istot pozaziemskich aby przedsięwziąć środki zapobiegawcze czyli uderzyć w Ziemię. W ciągu następnych kilku dni stajemy w obliczu decyzji rozstrzygających o dalszych losach świata.

W rezultacie przeciwko nuklearnej armadzie stworzonej przez ludzkość, przeciwko laserowemu programowi sterowania bronią energetyczną, niektórzy "gwiezdni goście" przedsięwzięli "przekonujące" środki i zdecydowali się użyć pierwszego poważnego ostrzeżenia na dzień 25 maja 2006 roku, kilka tygodni przed uruchomieniem nuklearnego ataku na Iran, angażującego i rozprzestrzeniającego potencjalną planetarną wojnę atomową, która jak mniemam, może zniszczyć całą część planów istnienia, niewidzialnych dla naszych oczu świata "gwiezdnych gości". Wydarzenia przyspieszają, ale świadomość jednostek przypomina ślepy zaułek. Żyjemy w niewiedzy zagrożenia, którą naukowcy i żołnierze, politycy i religijne porządki świadomie utworzyli i podtrzymują od 60 lat. Oni wiedzieli o związku pomiędzy UFO a bronia nuklearną. Gdyby tak nie było nie wyprodukowaliby 4000 nuklearnych nośników mogących zniszczyć dwa subkontynenty. Niebezpieczeństwo zagraża nam dzisiaj, ponieważ po raz pierwszy w historii ludzkości wojna z niszczycielską bronią atomową jest wyznaczona w kalendarzu na 2006 rok.

Wojna ta - jak każda w historii - stwarza realne niebezpieczeństwo dla naszych pozaziemskich sąsiadów. Jeśli nie uczynimy nic, aby poważnie potraktować te ostrzeżenia, boleśnie to odczujemy. Ale możemy zareagować dając znać naszym pozaziemskim sprzymierzeńcom, że wiemy, jaka jest stawka. Przez puszczenie w obieg możliwie jak najszerszy nawet na zasadzie czysto anonimowej Światowe Referendum "Czy chcecie abyśmy się ujawnili", być może zwiększymy szanse na pokojowe rozwiązanie kwestii pozaziemskich. Era braterstwa ludzkości może stać się tak bardzo realna. Wrogowie ludzkości, to zarówno ludzie jak i pozaziemskie istoty, tak samo sprzymierzeńcami ludzkości są również istoty pozaziemskie. Czas, jaki nam pozostał to tylko kilka dni. Jeśli uda się zaalarmować naszych przywódców i współobywateli przez rozpowszechnienie pozaziemskiego przesłania i tym artykułem, który każdy może przetłumaczyć i uczynić znanym, może unikniemy najgorszego. Fragment komety, prawdopodobnie nadal niewidzialny dla naszych instrumentów pomiarowych, być może zostanie zniszczony przez istoty pozaziemskie, tych którzy zabezpieczają jego trajektorię, jak to już miało miejsce w przeszłości.

Prędzej czy później, jedno zawsze spotka drugie bardziej niezwykłe niż ono samo. Lepiej jest budować wspólną cywilizację na Ziemi zanim przeniesie się ona w kosmos. Po tym możliwym ostrzeżeniu 25 maja 2006 r., następny krok "obcych" może być znacznie większy i nieskończenie bardziej niszczycielski do tego stopnia, że wyeliminuje ludzka rasę z powierzchni Ziemi, tak jak to sugerował piktogram "Brakuje Ziemi". Logicznie rzecz biorąc, najwyższe ryzyko jest wyjątkowo prawdopodobne i prowadzi ku najgorszemu, które może nadejść. Wierzę, że powinniśmy wybrać działanie! Być może ty sam uratujesz kilka milionów istnień...
• [...] - oznacza usunięty tekst odnoszący się do rysunków trajektorii komety, których nie ma w tym artykule. Były nieczytelne.
• Na dzień 30 kwietnia 2006 r. kometa Schwassmann-Wachmann 3 składa się już z ponad 40 kawałków.


Dodatkowo znalazlem przepowiednie Nostradamusa o tym ze w maju ma cos sie wydarzyc
Rzym się zatrzęsie i Loara,
Ziemia tak się zatrzęsie, że runie wielki teatr,
Wielki wstrząs nastąpi w maju,


Artykul znajduje sie: http://uleszka.com/w...a2006/maj25.htm

Nasa zaprzecza ze mialoby dojsc do jakiejkolwiek katastrofy:
Nie grozi nam kosmiczny kataklizm - uspokajają naukowcy z NASA. Rozbita na kawałki kometa, która za dwa tygodnie zbliży się do Ziemi, nie spadnie nam na głowy.

"Nie będzie gigantycznych fal tsunami, ogromnych pożarów oraz wymierania gatunków" - napisała w czwartek w niecodziennym oświadczeniu NASA. Do przewidywania tego, czego "nie będzie", skłoniły poważnych w końcu astronomów z amerykańskiej agencji kosmicznej pojawiające się w internecie obawy przed nadlatującą kometą Schwassmann-Wachmann 3. Pokawałkowane przez siły grawitacyjne Układu Słonecznego ciało minie nas w odległości niecałych 9 mln kilometrów - to ponad 20 razy dalej niż odległość Ziemia - Księżyc.

Zatem pozostaje nam tylko czekac.
Ja 10 maja bede juz w wojsku :)
  • 1



#2 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

:shock: :shock: :shock: to juz za 24 dni.

PTR co o tym myslisz? Naprawde taka kometa zbliza sie do ziemi?
  • 0

#3

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kometa sie zbliza naprawde, za dwa tygodnie bedzie mozna ja ogladac praktycznie golym okiem (chociaz lornetka lepiej widac podobno)

Oficjalnie ma przeleciec daleko od ziemi ale dotarlem do roznych przekazow ze istnieje duzy niewidoczny fragment komety, ktory zostanie odkryty dopiero na 3 dni przed samym uderzeniem.

Komety sa niestety o tyle grozne ze do konca nie widac ich zbytnio poniewaz nie odbijaja zbytnio swiatla slonecznego i sa trudne do wykrycia.

Wszystko jest to zastanawiajace, poniewaz w kodzie Biblii tez jest pare zbierznosci zwiazanych z data 25 maja. Dodatkowo to wystapienie NASA: "ze nic nam nie grozi w zwiazku z ta kometa". ja tam nie mam do nich zaufania :>

uderzenie kawalka komety w atlantyk ma byc niejako ostrzezeniem dla nas ze cywilizacja powinna sie bardziej przygotowywac na nadejscie roku 2012.
  • 0



#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no to mamy przegwizdane...watpie by nam udalo sie temu zapobiec...24 dni to za malo...tym bardziej ze przecietni ludzie nie maja wiekszego wplywu na to co dzieje sie na ziemi...czasem zastanawia mnie jedno...czy ta tzw. Grupa ludzi trzymajacych wladze nie zdaje sobie sprawy z powagi zagrozenia? jaki ona ma w tym cel ? to wszystko jest irracjonalne, jakis absurd....to swiadczy o wielkiej ulomnosci i glupocie tych ktorych wladza interesuje na 1 miejscu
  • 0

#5

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to niestety fakt.

w sumie wolalbym zeby ten czarny scenariusz sie nie sprawdzil ale jak bedzie to sie okarze. Moze faktycznie to cos zmieni i bedzie pomocne w "oczyszczaniu ziemi"
  • 0



#6 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

bardziej mnie martwi to ze moga zginac normalni, dobrzy ludzie a Ci co posiadaja w sobie zla energie ukryja sie i dalej beda szerzyc zlo
  • 0

#7

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

prawa karmy nie da sie oszukac. Ludzie zachodu czesto mysla ze to co sie wydarza dzieje sie przypadkowo. otoz nie. wszystko co dzieje sie w naszym zyciu jest poprostu konsekwencja naszych wczesniejszych myśli słów i działań.
  • 0



#8

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bede wtedy ciagle z moja miloscia, tak na wszelki wypadek ;-)
jak umierac to z kims kochajacym, nie?
  • 0

#9

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czyżby to oczyszczenie w zaawansowanym stopniu?? :-|
  • 0

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że czyta się to jednym ciurkiem :crazy:

Ale że taka data ma "coś" oznaczać ... i to tak szybko to już lekki szok :wow:
  • 0



#11

Roody.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm... w sumie to polska jest daleko od oceanu... bnawet jak cos sie stanie yto tsunami nie powinno tu dotrzec .... chyba... :-/
  • 0

#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Spoko ... oglądaj TVN 24 a wszystkiego się dowiesz :crazy:

Trzeba wierzyć panom z NASA :spadaj:

Póki co paniki BRAK :mrgreen:
  • 0



#13

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli w końcu nam w Polsce coś grozi czy nie?
  • 0

#14

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po takim uderzeniu chyba jednak tak :/
  • 0

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jeszcze 24 dni :shock:

mam nadzieje ze nam nic nie grozi
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych