Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Zawołaj mnie, a będę - ruszymy gdzieś..."


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ashwalker ma 49 postów, dołączył w lutym tego roku, więc kilka dni temu. Historie tego typu opowiadają najczęściej właśnie takie osoby. Albo mają 1 post na koncie albo dołączyli kilka dni wcześniej. Podsumowanie: No comment
  • 0

#17

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaa Mojo najpierw trzeba ,,nastukać" 100 postów żeby być wiarygodnym?, może więcej ?
gdybyś uważniej prześledził wątki np. z LD zobaczyłbyś że Ashwalker ma jakieś pojęcie w tym temacie a poradnik przedstawiony przez niego w tym temacie: http://www.paranorma...showtopic=14835 moim zdaniem jest dosyć dobry.
Zastanawiam się jaki jest sens takich wypowiedzi jak Twoja...
Sam mogę sprawdzić, kiedy ktoś dołączył i ile ma postów, nie musisz mnie w tym wyręczać.
Wracając do snu:
Co prawda sen śmieszny, zakręcony, ale taka już natura snów - nieprzewidywalna , a LD właśnie służy do tego żeby chociaż trochę tą naturą się pobawić. ;) Dlatego już od pewnego czasu staram się zapamiętywać sny. I moje spostrzeżenia są co najmniej godne przeanalizowania, dlatego właśnie wprowadzam dziennik, żeby to mówiąc kolokwialnie ,,ogarnąć" ;]
  • 0

#18

Ashwalker.
  • Postów: 91
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bez obrazy,ale jak tak czytam te wszystkie wizje i sny userów tutaj,to zaczyna mi to forum przypominać wariatkowo.... Albo macie nie tak z głową,albo macie strasznie bujną wyobraźnię :D ;)

To nie sen, to nie wizja. To było OBE :P Nazywam to wszystko snem - tak jest "bezpieczniej"...
  • 0

#19

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taaa Mojo najpierw trzeba ,,nastukać" 100 postów żeby być wiarygodnym?, może więcej ?
gdybyś uważniej prześledził wątki np. z LD zobaczyłbyś że Ashwalker ma jakieś pojęcie w tym temacie a poradnik przedstawiony przez niego w tym temacie: http://www.paranorma...showtopic=14835 moim zdaniem jest dosyć dobry.


Poprostu wiem jak jest na forum... ten temat akurat nie należy do najmądrzejszych, a takie tematy tworzą tzw. "nooby". Możliwe że akurat w jego przypadku się pomyliłem, życze mu jak najlepiej, ale ten temat jest dla mnie śmieszny.
  • 0

#20

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Panowie ,zakończcie tą kłótnię i piszcie tutaj na temat:]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych