Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dreamwalking


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ana Mert
Czyli potrafisz wejść do czyjegoś snu? A czy ta osoba do której "przyszłaś" we śnie, potwierdziła, że rzeczywiście u niej "byłaś"? To na prawdę jest możliwe??

Nie POTRAFIĘ ale wchodzę. Znaczy się - wchodzę nieświadomie, wcale się nie starając i nie mam pojęcia w jaki sposób dokonać tego świadomie (próbowałam kiedyś w LD ale niewiele z tego wyszło - druga osoba zamiast snu o teatrze miała sen o truskawkach tańczących na torcie czy coś takiego xD).

U mnie wygląda to po prostu tak, że coś mi się śni, budzę się i opowiadam sen np. przyjaciółce (choć zdarzyło się także, że była to mama albo znajomy z gadu-gadu) a ona mi mówi, że miała tej nocy identyczny sen i podaje szczegóły o których jej nie mówiłam a istotnie we śnie zaistniały. Także to możliwe ale nie proś mnie przypadkiem, żebym weszła do twojego snu bo jak mówię - nie mam nad tym żadnej kontroli i o wszystkim dowiaduję się po fakcie.
  • 0



#32

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha, więc twierdzicie, że można wejść do czyjegoś snu? Ok, to proponuję wejść do snu jakiegoś naukowca np. fizyka albo matematyka, kazać mu coś policzyć w pamięci. Zapamiętać wynik. Potem po przebudzeniu zapisać.
Liczby w działaniu powinny być duże, takie, że sami nie będziemy w stanie tego policzyć. Albo zapytać o jakiś trudny wzór np z fizyki kwantowej. Wklejam link do ciekawego artykułu http://lucidologia.b...szych-snow.html
  • -1



#33

Camea.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę że temat się dawno zakonczył :/ Jednak jestem tu nowa i nie bardzo wiem gdzie szukać a potrzebuję odpowiedzi na pytanie.Mianowicie miałam sen w którym nie pamiętam  jak znalazłam się w mieszkaniu bliskiej mi kiedyś osoby.W śnie próbowałam niezauważona wyjśc lub ukryć się jednak mi się to nie udało.Po czasie ta osoba się ujawniła. W śnie wyglądało to jak by mnie znalazła ale dlaczego nie byla zdziwiona że jestem w jej mieszkaniu  tylko mnie przytuliła ???Ta osoba nie jest mi obojetna czasem ja wspominam więc pomyślałam że to ja się do niej wybrałam jednak takie zachowanie mnie trchę zdziwiło  .....Pytanie to ja sobie poszłam na wycieczkę czy zostałam wywolana ?????


  • 0

#34

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Twoja podświadomość chciałaby pójść na wycieczkę, manifestuje się to w śnie. Tyle.


  • 0

#35

Camea.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe.Tylko zastanawia mnie fakt iż ta osoba odezwała się do mnie na portalu społecznościowym i napisała że się jej śniłam.Nie byla w stanie jasno opowiedzieć całego snu ale pisała że śniło jej się że ją odwiedziłam.Wcześniej nie interesowałam się tego typu sprawami.Miałam w przeszłosci kilka snów które  w pózniejszym czasie analizowałam z czasem rzeczywistym ale Dreamwalking był mi zupełnie obcy.Dopiero po tej dziwnej sytuacji zaczełam o tym czytać bo jestem ciekawa czy to w ogóle możliwe :/


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych