Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biały człowiek wymiera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
249 odpowiedzi w tym temacie

#1

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biała Ziemia?

Co o tym myślicie?

Użytkownik Santeri edytował ten post 06.02.2008 - 18:45

  • 0

#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Hmmm, na prawdę miło jest być w mniejszości :) I szczerze mówiąc mnie to wcale nie martwi, co za różnica jakiej rasy będą ludzie... Z tego właśnie powodu dotknęły mnie niektóre słowa z tego filmu, który wg mnie ma zabarwienie rasistowskie :)
  • 0

#3 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

No cóż, trochę w tym prawdy, trochę w tym... demonizowania.

ONZ w statystykach pod pojęciem caucasian trzyma tylko białych "czystej krwi" (rasistowsko to troche brzmi, ale nie jestem w stanie znaleźć innego określenia). W rzeczywistości odsetek ludzi o białej skórze jest wiekszy - "biali" są w większości potomkowie związków mieszanych (rasa azjatycka - europejska etc.) :) .

Użytkownik prabab edytował ten post 06.02.2008 - 18:55

  • 0

#4

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ten film praktycznie jest rasistowski :] Kogo obchodzi ile ludzi białych było czy będzie?
  • -2

#5

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież co to za różnica biały czy czarny człowiek, wydaje mi się że każdy człowiek myśli podobnie :)
  • -2

#6

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pozostają jeszcze operacje plastyczne (patrz Michael Jackson) :P
Szczerze? Mało mnie obchodzi jaki kolor skóry mają inni ludzie. (byle żeby nie byli zieloni, niebiescy itp. inne kolory, których i tak nie ma :P ) (wiem jest jeden niebieski)
  • 0



#7

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że w pewien sposób sami jesteśmy sobie "winni", jeżeli można tu mówić o jakiejkolwiek winie. To biali zaczęli uprowadzać czarnych z ich rodzinnego kontynentu. Co do filmu, rzeczywiście taki trochę rasistowski.
  • 0

#8 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Najważniejsze jest aby nie było wojny i epidemii. Oby ludziom się jak najlepiej żyło, a to jakiej będą rasy to nie ma znaczenia bo każdy człowiek jest taki sam - każdy musi jeść, oddychać, ruszać się i wydalać.
Fakt, że ludzi białych jest więcej ale to nie znaczy, że rasa czarna jest gorsza.
  • 0

#9

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet więcej niż trochę.
Gdyby nie kolonizacja "Czarnego Lądu" Europa nadal byłaby "białą" Europą,tak więc potomkowie kolonizatorów powinni brać za to odpowiedzialność.
Tak czy siak mnie to w ogóle nie przeszkadza.Martwią mnie jedynie tego typu filmy.
  • 0



#10

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehh pare ostatnich tekstow w tym filmiku i wiedzialem ze jest on rasistowski. A mnie to malo obchodzi czy europa bedzie zolta czerwona czarna czy biala. Czlowiek to czlowiek niezależnie od koloru skóry i pochodzenia ;)

Użytkownik Lerlitz edytował ten post 06.02.2008 - 20:50

  • 0

#11

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakt faktem filmik moze być poczytywany jako rasistowski ale czym on sie tak naprawdę różni od spotow typu "Ratujmy Pandy"? Tu chodzi o zachowanie podgatunku i właśnie różnorodności. Nie nawołuje on do nienawisci wobec nikogo raczej porusza problem spadku demograficznego w Europie. Gdyby nie przesadzone frazy o wielkiej białej rodzinie możnaby go puszczać w TV nawet.
  • 0

#12 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdyby wziąć 5000 ludzi i gdyby się rozmnażali tak jak Turcy to przez 400 lat dobiliby do 40 mln. To wszystko zależy od mentalności i czy ważniejsze są dzieci czy odkurzacz :)
  • 0

#13

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taaak jezeli film mowil by tu o potrzebie zakladania rodzin i rodzenia dzieci, i bez tego wywyzszania bialej rasy, nawet byl by dopuszczalny jako uswiadamiajacy ludzi o tym ze praca i pieniadze nie sa najwazniejsze.
Niestety w tym filmiku to co wyzej wymienilem jest tylko w podtekscie i trzeba sie samemu domyslic.
  • 0

#14

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Och jakie to straszne. Biała rasa zniknie i historia ulegnie zapomnieniu. Resztki białych dzieci będą musiały sie bawić z dziećmi o innym kolorze skóry. Jakie to przerażające. <---- ironia
Ten film jest głupszy niż ustawa przewiduje.
  • -2

#15

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja sama nie jestem 'Bialym czlowiekiem' czystej krwi :crazy:

Polka + Albanczyk = JA

nie jestem w tych 8 % :( ?

ahh. to wlasnie bialy czlowiek najwiecej zamieszania na swiecie robi ;D
i my winę na Murzynow zwalamy caly czas.
Murzyni szybko się rozmnazają i mają duzo dzieci.. ale brakuje im pozywienia.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych