Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwna Hybryda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

Grishnakh.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, ostatnio znalazłem na necie filmik z czymś bardzo dziwnym wygląda mi to na jakaś hybrydę lwa z twarzą kobiety, ale ogon tego czegoś jest bardzo dziwny. Jeżeli wiecie coś na ten temat bardzo proszę o jakieś informacje lub wasze opinie.A tutaj zamieszczam linka CLICK
Chciałbym jeszcze podkreśli że to mój pierwszy temat ogólnie na forum więc nie jestem pewien czy wszystko jest dobrze, za błędy przepraszam z góry. :mrgreen:

edit by eru75
Za błędy nie przepraszaj, tylko je poprawiaj. Teraz zrobiłem to ja, ale następnym razem możesz dostać ostrzeżenie.

  • 0

#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jesteś z Biłgoraja? O jak miło, w końcu ktoś z mojej bliskiej okolicy :D
Ten film natomiast jest tak niewiarogodny, że aż trudno uwierzyć w to co przedstawia... czyli jak dla mnie fotomontaż, chociaż trudno znaleźć dowody na to co mówię, bo wg mnie jest b.dobrze zrobiony :) na początku myślałąm, że to maska założona kotu na "twarz", ale zrezygnowałam z opcji dopóki nie zauważyłam, że płynnie porusza ustami... może same usta są doklejane prz montowaniu? :s
  • 0

#3

tomasS.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja mam ten sam filmik tyle, ze na dole jest napisane humor.com :> wiec to jest fejk według mnie.


A tu link : http://www.sekundy.p...ent/view/553/4/

Użytkownik tomasS edytował ten post 05.02.2008 - 20:53

  • 0

#4

Grishnakh.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coś_innego a skad jesteś? mi się też napoczątku wydawało że to fake ale jak to kilka razy obejrzałem to miałem małe wątpliwości ze względu na reakcje tych ludzi którzy przygladaja sie na "to cos" :mrgreen: a z drugiej strony to coś nawet mówi lub próbuje...

Nawet doszukiwałem sie jakiegoś info na temat tego filmiku ale z postów i wiadomości nic konkretnego nie wyczytałem, więc to raczej nie jest dosc popularny filmik byly jakies wzmianki też ze to niby jinnn czyli zły duch według islamu ale to też raczej tylko bajki co do tego żeby to był jinn więc zostala mi tylko Hybryda i tak też nazwałem temat 8)
  • 0

#5 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

No ja mam ten sam filmik tyle, ze na dole jest napisane humor.com

TomasS, na racjonaliście.pl religii katolickiej jakby mogli, to też by przykleili plakietkę humor.com x| czyli akurat to za fałszerstwem nie przemawia, ale jak mówię- zbyt nieprawdopodobne żeby mogło być prawdziwe :)

Grishnakh...hmmm... z bardzo okolicznej wsi, inaczej ci nie powiem, bo ja wiem coś ty za jeden :P to żart oczywiście, taki trochę perwersyjny z mojej strony ;) Zjedź sobie mapą tak na południowy-wschód od Biłgoraja, taka łańcuchowa zabudowa zaraz za Wolą ;)
  • 0

#6 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Zauważcie, że to się wcale nie porusza. Oprócz ruszania jakimiś tam częściami ciała nie wstaje, nie przekręca się, nie robi absolutnie nic oprócz leżenia. W dodatku ten "stwór" leży na pudle. I to w dodatku na takim, do którego bez problemu zmieściłby się człowiek - oto i pochodzenie straszliwej twarzy. Dlatego uważam, że jest to tylko marna sztuczka. Coś takiego można zrobić samemu w domu :P
  • 0

#7

Grishnakh.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coś_innego- to teraz już kojarze.... :mrgreen: , a co do eru75 ok możliwe że to jakieś pudło ale podkreślając oczywiście że "to coś" ma twarz ulorzoną poziomo i według ciebie reszta ciała leży w tym pudle?...hmmm ciekawa teoria ale gdyby tak było to chyba twarz była by poziomo ustawiona a nie pionowo... no chyba ze ktos ma jakąś nową zdolność obkręcania swą twarzą do okołą, no i musi mieć bardzo długą szyje :mrgreen: albo to poprostu bardzo dobry fake jak juz wspomniała czy wspomniał coś_innego 8)
  • 0

#8 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Długa szyja nie jest konieczna :) Wystarczy położyć się, głowę oprzeć na czymś miękkim (żeby było wygodnie), a obszar dookoła głowy zapełnić grzywą. Na przykład taką, jaką możemy zobaczyć na filmiku :) Poza tym, to cielsko lwa może być tylko skórą przykrywającą część ciała. Resztę załatwia odpowiednie ułożenie.
  • 0

#9

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To pudło nie przylega chyba do ściany,więc ktoś mógłby spokojnie wejść za pudło,założyć jakąś dziwną perukę,przekręcić
łeb ,położyć przy tym futrze czy czymś tam. Ogólnie gabaryty tego są dziwne,głowa taka nienaturalnie większa od reszty ciała. Znaczy trudno mówić o "naturalnych" wielkościach zakładając,że to nie fake no ale nie wiem..dziwne to jakieś :P

Użytkownik JaToJa edytował ten post 05.02.2008 - 22:31

  • 0

#10

Grishnakh.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednak teraz chyba po zastanowieniu, no tak jest w tym troche racji ale nadal wydaje mi się to troszke dziwne jeżeli chodzi o teorie z tym pudłem chociaż jak się to ogląda to takie sprawia wrażenie 8)
  • 0

#11

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co to jest ?? Według mnie Fake :P przecież ciekawe jak by to powstało wiem kobieta zasnęła w puszczy i po 8 miesiącach coś takiego wyszło :P niewiarygodne xD
  • 0

#12

Grishnakh.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Not Normal nazwałem to Hybrydą poniewarz istnieją takie krzyżówki przeglądnij sobie troche forum a jestem pewien że znajdziesz troche takich tematów i to niektórych potwierdzonych 8)
  • 0

#13

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Woman who played with the koran,She is in Saudia arabia somewhere, i think she entered the bathroom with it and she came out like this. She still talks as you can hear in the vid asking for milk. I have no information about her other than a saudi friend sent it to me and says its true"... Opis tego filmiku.
ple ple ple... 'Bawiła się Koranem /święta księga Islamu/ weszła do łazienki i wyszła taka' ple ple ple...'Ciągle mówi, na filmie prosi nawet o mleko' ple ple ple... 'Nie mam o niej żadnych informacji, mój saudyjski przyjaciel wyslal mi ten film i mówi, że to prawda.'
Całość brzmi dość, hmm... Legendarnie. Jeśli coś źle przetłumaczylem z góry przepraszam.

Dołączona grafika

Są różnie owłosieni ludzie...
  • 0

#14

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak Dla mnie ten materiał filmowy jest bardzo dziwny to poruszenie łapą było bardzo dziwne takie nienaturalne . A ta Reszta ciała też dziwna .
  • 0

#15

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Amatorskie to nagranie, więc podejrzewam, że to fake.Ale muszę przyznać, że dziwaczne to 'zwierze' jest :)
Co do tej fotki - nic nadzwyczajnego, w ogóle mało ma to wspólnego z tym filmikiem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych