Skocz do zawartości


Rockman-satanista podarł Biblię, publiczność ją spaliła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
364 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale ten ktoś pewnie miał zamiar shanbienia czegoś czym możemy się poszczycić za granicą, a takich rzeczy jest naprawdę niewiele. A poza tym katolicy to dla mnie wręcz dziwolągi. Cos tylko powiesz, to od razu w płacz i majaczenie. Ale troche rozumu jakby mieli to by wiedzieli, że na taki rzeczy nie warto zwracać uwagi.

BEHEMOTH RULEZ papo protos kako demona!


Taaaa trzema burakami mielibyśmy się szczycić. Negral, Orion i Seth trzej amigos z mózgami nastolatków.


Właśnie widać kto tu jest zaściankowy. OBRAŻANIE CHRZEŚCIJAN CZY ŚCIŚLEJ MÓWIĄC KATOLIKÓW TO NIE JEST OZNAKĄ NOWOCZESNOŚCI TYLKO BARDZO NISKIEGO IQ. Tacy chorzy ludzie i przyklaskujące im dno społeczne to dla mnie wielka hańba jako Polaka czy to na koncercie czy to na forum. Jeszcze raz napiszę, że UBOLEWAM NAD TYM IŻ ZJAWISKAMI NIEWYJAŚNIONYMI INTERESUJĄ SIĘ W WIĘKSZOŚCI TAKIE ZAWISTNE DZIECIAKI jak niektórzy powyżej.


Przypatrzcie się bo stawiam znak równości między wam a tymi panami ze zdjęcia. Zero taktu, zero dobrego wychowania, zero wartości, zero moralności za to dużo zacofania. Obskurantyzm w najczystrzej postaci.

Dołączona grafika

#47

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ten ktoś pewnie miał zamiar shanbienia czegoś czym możemy się poszczycić za granicą, a takich rzeczy jest naprawdę niewiele. A poza tym katolicy to dla mnie wręcz dziwolągi. Cos tylko powiesz, to od razu w płacz i majaczenie. Ale troche rozumu jakby mieli to by wiedzieli, że na taki rzeczy nie warto zwracać uwagi.

BEHEMOTH RULEZ papo protos kako demona!


Taaaa trzema burakami mielibyśmy się szczycić. Negral, Orion i Seth trzej amigos z mózgami nastolatków.


Właśnie widać kto tu jest zaściankowy. OBRAŻANIE CHRZEŚCIJAN CZY ŚCIŚLEJ MÓWIĄC KATOLIKÓW TO NIE JEST OZNAKĄ NOWOCZESNOŚCI TYLKO BARDZO NISKIEGO IQ. Tacy chorzy ludzie i przyklaskujące im dno społeczne to dla mnie wielka hańba jako Polaka czy to na koncercie czy to na forum. Jeszcze raz napiszę, że UBOLEWAM NAD TYM IŻ ZJAWISKAMI NIEWYJAŚNIONYMI INTERESUJĄ SIĘ W WIĘKSZOŚCI TAKIE ZAWISTNE DZIECIAKI jak niektórzy powyżej.


Przypatrzcie się bo stawiam znak równości między wam a tymi panami ze zdjęcia. Zero taktu, zero dobrego wychowania, zero wartości, zero moralności za to dużo zacofania. Obskurantyzm w najczystrzej postaci.

Dołączona grafika



Aton, a czym mam się chwalić ? dwoma kurduplami, którzy tak jak wy teraz obrazili się bo ich nazwali ziemniakami ?!
Burakiem to jesteś ty. Chłopaki tworzą kawał dobrej muzyki i za to im chwała.

Jesteś co najmniej śmieszny z tego względu, że pokazujesz jakieś fanatyczne osobniki. Jakbym był fanatykiem to byś już dawno gryzł glebę.

A w gwoli ścisłości IQ mam 132. Więc sobie oszczędź. Swoją drogą mógłbym to uznać za obrazę moim uczuć.
Jak wcześniej wspomniałem. Niech się tylko dowiem, że wyrzucasz do kosza jakieś wydanie SUperExpressu to masz przesrane!

#48

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aton powściągnij nerwy co?

Jakoś nie widze podobieństwa między mną a panami ze zdjęc, które zamieściłeś. Daruj sobie bo to po prostu żałośnie ci wyszło. Dzieciakiem już nie jestem. Za to jestem ateistą - ale żeby obrażać katolików to muszę być nieźle wpieniony...Naprawdę mam ochotę ci nawrzucać.
Wiesz czemu ?

" Zero taktu, zero dobrego wychowania, zero wartości, zero moralności za to dużo zacofania"

Wypraszam sobie. Wara ci od moich wartości i mojej moralność, od mojego wychowania i moich poglądów. A zacofana jest instytucja która od 1700 lat chamuje rozwój ludzkości.
Donieś na nas Nowakowi. Niech zrobi nagonke na strony paranormalne, bo to siedlisko zła i szatana. G... prawda. Po prostu siedziba innych poglądów, nie koniecznie zgodnymi z poglądami "90" % społeczeństwa.

A IQ mam 139.

Użytkownik Vaherem edytował ten post 05.02.2008 - 14:01


#49 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli chcemy szacunku to szanujmy innych. Ja lubię słuchać muzyki zespołów metlowych i rockowych ale takich, które mają klasę(złośliwie nie podam nazwy). Satanizm to bardzo słaby i bardzo niemodny sposób na lansowanie się. Jeżeli kogoś się krytykuje to z godnością i rzeczowo, a załoga Behemotha pokazała, że jest zlepkiem prymitywów, którymi targają najniższe instynkty. Ale może mieli poprostu trudne dzieciństwo? Degeneracja gatunku ludzkiego i tyle. Hitler też miał trudne i wyrósł z niego psychopata.

#50

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli chcemy szacunku to szanujmy innych. Ja lubię słuchać muzyki zespołów metlowych i rockowych ale takich, które mają klasę(złośliwie nie podam nazwy). Satanizm to bardzo słaby i bardzo niemodny sposób na lansowanie się. Jeżeli kogoś się krytykuje to z godnością i rzeczowo, a załoga Behemotha pokazała, że jest zlepkiem prymitywów, którymi targają najniższe instynkty. Ale może mieli poprostu trudne dzieciństwo? Degeneracja gatunku ludzkiego i tyle. Hitler też miał trudne i wyrósł z niego psychopata.


Lepiej rozrywać książki niż rozrywać ludzi. Lepiej palić książki niż ludzi. Złośliwie nie powiem od jaką, licząca dwa tysiace lat instytucje mi chodzi...

#51 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Aton powściągnij nerwy co?

Jakoś nie widze podobieństwa między mną a panami ze zdjęc, które zamieściłeś.
Wiesz czemu ?

" Zero taktu, zero dobrego wychowania, zero wartości, zero moralności za to dużo zacofania"


Ja widzę związek między ludźmi bezczeszczącymi symbole religijne, a ludźmi bezczeszczącymi symbol tożsamości narodowej. Behemoth = panowie z obrazka, przyklaskujący mu *****(żeby nikt się nie obraził) = panowie z obrazka.


A IQ mam 139.


To znaczy, że marnujesz swój potencjał umysłowy :)

#52

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To znaczy, że marnujesz swój potencjał umysłowy


Nie tobie to osądzać mój drogi, bo będziesz osądzony. Moich poglądów na katolicyzm nie zmienisz, bo mnie to po prostu brzydzi od 1700 lat (nie to nie jest mój wiek, ale mniej więcej wtedy kościół zaczął się wpie... w nie swoje sprawy).
Zrozum to, mój drogi, że nie każdy chcę twojego Jezusa. Nie każdy, mój drogi, przyjmuje jego poglądy. Zresztą nie są to poglądy orginalne, imo są zgapione (nie, nie obawiaj się, nie oglądam codziennie zeitgeista).
W sumie, mój drogi, musisz wiedzieć jak czuli się rzymianie 1700 lat temu, kiedy niszczono dzieła sztuki, pogańskie teksty, pustoszono świątynie.

Wracając do ludzi z obrazka - oni nie beszczeszczą znaków tożsamości narodowej swojego państwa, lecz swojego wroga...

#53

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Za to jestem ateistom - ale żeby obrażać katolików to muszę być nieźle wpieniony...


Chyba ateistą :D Ja też jestem no i co? To znaczy, że mam powiedzieć, że dobrze zrobili? Nie, zrobili źle i zachowali się jak gówniarze. Wiem, że na koncerty chodzą różni ludzie i jak ktoś tego nie lubi to po prostu nie chodzi, ale żeby w tak prostacki sposób przyciągać uwagę. Tego się po Behemocie nie spodziewałam. I nie wiem jak ma sie kultura osobista do IQ. Można być geniuszem i zachowywać się jak cham, a można być nieukiem i mieć kulturę. IQ nie ma tu nic do rzeczy

#54

Mohamet.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nergal to jest generalnie dosyć specyficzny koleś, satanistą to on na pewno nie jest, prędzej poganinem, jak to sam mówił o Wojewódzkiego Jakuba. Muzykę Behemoth gra nienajgorsza, pare kawałków na dysku mam, ale wiadomo, że cała ta otoczka jest mroczna. Nie popieram jego zachowania, sam jestem katolikiem, ale jak dla mnie to w gronie ludzi, o podobnych poglądach do niego (wszak chodzą na koncerty), niech sobie robi co chce, z tymże nie może łamać prawa, ale niestety to zrobił. Trochę to przypomina koncert Gorgorothu (też niezgorszy zespół :P ) w Krakowie, wtedy jednak afera była jeszcze większa, tam chyba jeszcze poszło o okrucieństwo wobec zwierząt.

I ten. Rockman :lol :

A Adam to jest w ogóle znajomy mojej anglistki ^^.

#55

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiem, że na koncerty chodzą różni ludzie i jak ktoś tego nie lubi to po prostu nie chodzi, ale żeby w tak prostacki sposób przyciągać uwagę. Tego się po Behemocie nie spodziewałam


Nergal robi trik z Biblią od trasy po USA. Jeśli dla ciebie to jest przyciąganie uwagi, to może teksty na nowym albumie to też przyciąganie uwagi ? Może wywiady na onecie to też przyciąganie uwagi ? Zapewne Nergal ma interes w tym, że Ryszard Nowak poda go do sądu. Ma też interes, że mówi otwarcie o swych poglądach w różnych wywiadach. Jeszcze powiesz, że to sposób promocji w Polsce to już całkiem padne. Póki co jedyną osobą, która próbuje ta całą sytuacją zwrócić na siebie uwage to Rysiu, zachowujący się jakby co dopiero wyszedł z jaskini.



#56

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

testy wskazaly, ze wierzacy ludzie maja mniejsze IQ, serio.

ludzie dajcie spokoj, to bedzie jeden z tych tematow ktore nigdy sie nie koncza, bo zadna ze stron nie przekona drugiej do czegokolwiek, a kilka wpisow obojetnych to spam ^_^

#57

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aaaaa pojechał do USA i zobaczył, że dzieciaki kupują więcej płyt jak się podrze Biblię na scenie albo zrobi się równie głupią rzecz, wiec zaczął robić to samo. Wywiady, spotkania itp. to normalna promocja każdej płyty, ale są wykonawcy, którzy nie muszą niszczyć symboli religijnych czy zabijać zwierząt żeby sprzedać swoją muzykę.
Nowak to burak, z tym się zgodzę, ale Behemot sam do tego doprowadził swoim głupim zachowaniem. Wiem, że metalowcy nienawidzący rządów, kościoła, religii wszelakiej, walczący by na ziemi zapanowała anarchia uważają, że to normalne zachowanie takie podarcie Biblii czy Koranu czy jakiejkolwiek innej świętej księgi. A już zabicie kury na scenie, o hohohoho to dopiero jest coś, a potem w kurzej krwi wytarzamy Biblię. Wow! Co za przejaw buntu i pomysłowości. To szarym ludziom powinno dać do myślenia, że metal zdobędzie kiedyś ziemię :/
Niestety zachowanie lidera Behemota było po prostu głupie i prostackie.

#58 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Aaaaa pojechał do USA i zobaczył, że dzieciaki kupują więcej płyt jak się podrze Biblię na scenie albo zrobi się równie głupią rzecz, wiec zaczął robić to samo. Wywiady, spotkania itp. to normalna promocja każdej płyty, ale są wykonawcy, którzy nie muszą niszczyć symboli religijnych czy zabijać zwierząt żeby sprzedać swoją muzykę.
Nowak to burak, z tym się zgodzę, ale Behemot sam do tego doprowadził swoim głupim zachowaniem. Wiem, że metalowcy nienawidzący rządów, kościoła, religii wszelakiej, walczący by na ziemi zapanowała anarchia uważają, że to normalne zachowanie takie podarcie Biblii czy Koranu czy jakiejkolwiek innej świętej księgi. A już zabicie kury na scenie, o hohohoho to dopiero jest coś, a potem w kurzej krwi wytarzamy Biblię. Wow! Co za przejaw buntu i pomysłowości. To szarym ludziom powinno dać do myślenia, że metal zdobędzie kiedyś ziemię :/
Niestety zachowanie lidera Behemota było po prostu głupie i prostackie.



Aylinn jest jedyną ateistką w towarzystwie, która trzeźwo myśli i ma jakiekolwiek pojęcie o szacunku i dobrym zachowaniu. Niektórzy mogą się nauczyć od niej parę rzeczy np. tolerancji dla osób, które nikomu nie szkodzą.


Najbardziej śmieszy mnie zachowanie osób, które na wieść, że ksiądz skrytykuje metal po naoglądaniu się takich oszołomów są wybitnie urażeni. Obłuda to niestety jedna z polskich cech narodowych.

#59

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

testy wskazaly, ze wierzacy ludzie maja mniejsze IQ, serio.


mam tylko pytanie czy to były poważne testy czy takie jak te że "wypadki samochodowe przytrafiają sie częściej gejom" -_-
a Einstein był żydem i jakoś mu IQ w dół nie poleciało...

#60

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale były przeprowadzone testy, że wśród młodzieży sluchającej "mrooocznej muzyki" jest o wiele więcej ludzi ambitnych i inteligentnych!


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych