Skocz do zawartości


Rockman-satanista podarł Biblię, publiczność ją spaliła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
364 odpowiedzi w tym temacie

#331

Punkwik.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bahahahha sam widok tego tematu wywołał u mnie 5cio minutowy atak smiechu.czekam na kolejny temat ,, nergal zniszczyl biblie po raz trzeci, a następnie ją zjadł !!! ''.

#332

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a masz jakąś inną drogę niż chrześcijaństwo zobaczymy czy nie będziesz smażyć sę w piekle nie bądź taki pewien bo różnie to bywa i napewno chciał się dowartościowość co on sobie myślał że tylko on może zniszcyć biblię niech sobie chatę zniszczy jak ma takie zagrania.


Pewności nie mam, ale jestem dość mocno przekonany, że nie będę się smażyć w piekle ani nikt inny. :) Ty również nie bądź pewny co do tego, że chciał się dowartościować. Najlepiej zapytać jego samego z jakiego powodu to zrobił. Może dla rozgłosu, może powodem było to co pisałem wcześniej, może coś jeszcze innego. Możemy zgadywać, ale po co. :P

#333

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśliby spalił Koran raczej nic by wielkiego nie było
Otóż wikipedia mówi:

Zużytych egzemplarzy Koranu nie można traktować jak makulatury – muszą być one zakopane w ziemi lub spalone



#334

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up ich raczej nie interesowałoby czy została spalona, zniszczona, zakopana. Ważne, że zostałaby poniżona na oczach kilkuset ludzi



#335

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewności nie mam, ale jestem dość mocno przekonany, że nie będę się smażyć w piekle ani nikt inny. :) Ty również nie bądź pewny co do tego, że chciał się dowartościować. Najlepiej zapytać jego samego z jakiego powodu to zrobił. Może dla rozgłosu, może powodem było to co pisałem wcześniej, może coś jeszcze innego. Możemy zgadywać, ale po co. :P
[/quote]

a no nie ma po co zgadywać przeciż to jego sprawa i po co nad tym debatować.

#336

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale tego nie zrobił i nie zrobi, bo wychowywał się w kraju i wierze chrześcijańskiej/katolickiej. Pojmijcie to w końcu.

#337

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czego nie zrobił judas666???

#338

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pojmijcie to w końcu.


Wpierw pojmij mój post i zerknij kilka stron wstecz jakie stanowisko obrałem. Podałem przykład, bo wiem, że jeśli zrobiłby to w kraju muzułmańskim długo raczej by nie pokoncertował. Oczywiście pomijam to, że nie ma ku temu podstaw.



#339

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poiwinni go zamknąć

#340

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

czego nie zrobił judas666???

Nie spalił Koranu.

poiwinni go zamknąć

Niby za co? Nie zrobił nikomu krzywdy. Za to Ty brutalnie okaleczasz polską pisownię. Aż dziw bierze jak wybiórczo działają nacjonaliści, że jeszcze nikt Cię za to nie zjechał (a może zjechał, ale prywatnie lub w temacie, którego nie czytałem?)

#341

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poprostu piszę bardzo szybko i nie mam czasu sprawdzać jak ci to przeszkadza to przepraszam.

#342

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie powiem, lubię muzykę metalową i nie kryję tego, no ale ten cały Nergal swoim zachowaniem zaświadcza tylko o tym, że jest podróbą artystów zachodnich. Darcie Biblii, jedzenie żywych kogutów, krzyżowanie nagich dziewic - to wszystko, głównie w USA już było. Jest to jednak typowe dla Polaków - kopiować, kopiować i jeszcze raz kopiować wszystko jak leci. Wyrażenia, zwyczaje, zachowania. Jakiś czas temu wzorem była Francja, teraz sięgamy za ocean.



#343

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Biblia to w sumie książka, a książek się nie niszczy :)
Ale żeby robić z tego taką aferę? Moje uczucia religijne (a raczej niereligijne) się cały czas obraża: te krzyże wiszące nad miastem, msze nadawane przez głośniki na dwór (okna otworzyć nie można bo słychać wycie księdza), ciągłe wyszydzanie z ateistów. Z igły robi się widły, szkoda, że ludzie są ciągle tacy... sztywni(?) i ciemni. Owszem, niech krytykują ale po cichu i bez zbędnych emocji.

#344

NeX_1337.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja mu gratuluje ^^ sam bym teraz roz*ierdolil biblie ale najzwyczajniej owego szajsu nie posiadam

#345

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja mu gratuluje ^^ sam bym teraz roz*ierdolil biblie ale najzwyczajniej owego szajsu nie posiadam

Z Twoich wypowiedzi widać, że nieudolnie próbujesz naśladować satanistę :/ . W dodatku jesteś pełen nienawiści, którą opisujesz na forum używając przy tym pozytywnych emotikonów - więc albo jesteś małym dzieckiem (lub niedojrzałym dorosłym), który tak naprawdę nie nienawidzi, ale jest po prostu głupi i robi to (jest pełen niby "nienawiści") bez przemyślenia, albo jesteś żartownisiem i robisz to z bliżej nieokreślonego powodu (hmm dla popisu? :| ). To był taki mały offtop...

Co do zniszczenia biblii, to on ma wolną wolę i jeśli nie narusza niczyjej woli ani mienia, to może robić co Jego dusza zapragnie, a państwo czy inna grupa społeczna czy jednostka nie powinna zakłócać jego wolnosci - w końcu nikomu złego nic się nie stało - i takie samo mam nastawienie do narkotyków, przynajmniej tych "miękkich" takich jak marihuana, ale to już odchodzi od tematu...

Właśnie dlatego głoszę liberalizm.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych