Skocz do zawartości


Rockman-satanista podarł Biblię, publiczność ją spaliła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
364 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Dołączona grafika


KONCERT Z SATANISTYCZNYM WYDŹWIĘKIEM

Obrazę uczuć religijnych zarzuca liderowi zespołu Behemot Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami. Rockman podarł księgę i rozrzucił strzępy stron, które publiczność potem spaliła, informuje TVN24.

Do obrazy uczuć religijnych miało dojść podczas wrześniowego koncertu w gdyńskim klubie "Ucho". Szef Komitetu Ryszard Nowak oskarża Adama Darskiego (lider zespołu), że ten podczas jednego z koncertów podarł Biblię i rozrzucić jej kartki publiczności, która następnie je spaliła. Ponadto lider Behemota miał nazwać Kościół katolicki "grupą zbrodniczą". Nowak zapowiedział, że w poniedziałek Komitet złoży doniesienie w tej sprawie do ministra sprawiedliwości, prokuratora generalnego Zbigniewa Ćwiąkalskiego.

Menadżerowie wiedzieli i do prokuratury nie donieśli

Doniesienie dotyczy też menedżerów klubu "Ucho", którzy "dopuścili do koncertu, byli świadkami tego wydarzenia i nie powiadomili prokuratury". Szef Komitetu powiedział, że o zdarzeniu dowiedział się kilka dni temu od uczestników koncertu, dysponuje też jego nagraniem.


Za obrażenie uczuć religijnych grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do dwóch lat


adres artykułu + nagranie z imprezy

#2

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z moją aprobatą sie to nie spotka. Nie jestem katoliczką, ale nie darłabym Biblii, która dla katolików jest święta bo nie lubię KK, bo uważam, że to głupia religia, bo mi się nie podobało wydanie czy jakiekolwiek jeszcze powód. Takie rzeczy to człowiek robi jak ma 16 lat i przechodzi fazę buntu, no ale panowie z Behemota pewnie jeszcze w tej fazie są. Bez obrazy dla nikogo bo muzyka akurat jest OK, tylko ich zachowanie było głupie.

Użytkownik Aylinn edytował ten post 04.02.2008 - 19:45


#3

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

rox, zło i ch
ma moje poparcie, walic uczucia religijne, na codzien pelno ludzi lamie inne uczucia i od strony prawnej wszyscy maja to w anusie, wiec uczucia religijne powinny byc w tym samym nieswietym miejscu.
btw- jesli publicznosc to spalila to znaczy, ze maja podobne zdanie na ten temat.
ROX

Użytkownik zak edytował ten post 04.02.2008 - 19:55


#4

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co kogo to obchodzi? Każdy robi to co chce. W końcu mamy wolną wolę, no nie?

Insza sprawa, że książek to w ogóle się niszczyć nie powinno...

#5

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie są dziwni, death metal jest dziwny, nie rozumiem po co odstawiają takie szopki :)

#6

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chciał podrzeć książkę - miał do tego prawo tak jak miał prawo mówić co myśli.

Oni wyglądali na tym koncercie jak Kiss :3

Użytkownik judas666 edytował ten post 04.02.2008 - 20:33


#7

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem chrześciajninem i nieco mnie to zdenerwowało... no ale wolny kraj jak to go cieszy to niech se robi co chce... :lol2:

#8

Mar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wow, co za bohater ! Niech się cieszy, że nie podarł Koranu, już widzę co by się działo... Rozumiem, że chciał pokazać jaki to nie jest yntelygentny, że dla niego to stek bzdur. Tylko, czy trzeba to robić obrażając tylu ludzi ? Jedyne co pokazał to własną głupotę i brak poszanowania dla innych od siebie. Mieć tyle lat i manifestować swój bunt w ten sposób ? Brawo ! A może chęć rozgłosu i promocji ? Tak czy siak potępiam faceta mimo że nie jestem wzorowym katolikiem.

Dlaczego miałoby to spotkać się z aprobatą na forum ?

#9

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rockman <rofl> Nie powinien tego robić, bo teraz będą na nim kiełbachę wieszać; bo i tak nikt tego nie zrozumie jego impresji scenicznej.

#10

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a nie pomysleliscie ze to zwykly chwyt markwtingowy dla publicznosci
zobaczcie co wyczynieja wszelkiej masci gwiazdy i gwiazdeczki dla zwrocenia na siebie uwagi
wezmy taka nasz rodzima chamska dode wulgaryzmy calkowity brak kultury afery itp. ale dobrze sie sprzedaje

#11

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czego ludzie nie zrobia dla kasy i dla wiekszej ilosci sluchaczy...

#12

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy to nie wiem chrześcijanom nakazane jest nastawić drugi policzek?

Czy to nie w waszej "Świętej Księdze" stoi jakoby nie wam dane było osądzać ? albowiem i wy zostaniecie osadzeni?


jeden z komentow na youtube, moim zdaniem bardzo trafny

#13

Matt'.
  • Postów: 440
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy to nie wiem chrześcijanom nakazane jest nastawić drugi policzek?

Czy to nie w waszej "Świętej Księdze" stoi jakoby nie wam dane było osądzać ? albowiem i wy zostaniecie osadzeni?


jeden z komentow na youtube, moim zdaniem bardzo trafny

Trany, nawet bardzo, bo sami robiąc szum nakręcamy machine promocyjną tego zespołu i co? już o nim głośno :) Dlatego ja to olewam, zrobil co chciał, jego sprawa.

#14 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Chciałem teraz coś napisać i dopiec kilku osobom, które się wpisały powyżej ale uznałem, że to nic nie da. Podtrzymuję tylko mój pogląd, że wstąpiliśmy w wieki ciemne. W gruncie rzeczy ubolewam nad tym, że środowisko "paranormalne" jest przesycone tym jakże mizernym elementem społecznym. Przyszedłem na to forum po to żeby zgłębić swoją wiedzę na tematy paranormalne, a tymczasem od początku właśnie tym elementem zawracam sobie głowę zamiast czytać mądre wpisy mądrych użytkowników.


Zamiast drodzy "oświeceni" użytkownicy obsrywać chrześcijan popatrzcie na siebie. Sataniści, zoofile :D jesteście obelgą sami dla siebie. Może poprostu trzymacie poziom "pseudonimów artystycznych" członków Behemotha.

Szkoda słów. Pisząc opis tematu wierzyłem, że się mylę.


P.S. Ufam, że elitarna część forum wie, że te ostre słowa nie były skierowane do niej.



a nie pomysleliscie ze to zwykly chwyt markwtingowy dla publicznosci
zobaczcie co wyczynieja wszelkiej masci gwiazdy i gwiazdeczki dla zwrocenia na siebie uwagi
wezmy taka nasz rodzima chamska dode wulgaryzmy calkowity brak kultury afery itp. ale dobrze sie sprzedaje



Oni się reklamują, a głupie dzieciaki mają radochę bo ich poziom umysłowy jest tragiczny.

Użytkownik Aton edytował ten post 04.02.2008 - 21:54


#15

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakby palili koran, to by tu wiele osób im przyklasnęło, a tak jest wielkie oburzenie.

Według mnie to chwyt podłapany na skutek antymuzycznej działalności Ryszarda Nowaka.
Skandal jako forma promocji i odwetu na Nowaku.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych