Skocz do zawartości


Zdjęcie

2012: Doomsday


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#61

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam mam nadzieje że jednak coś się wydarzy typu objawienie ufo ludziom czy coś równie ciekawego. Jeśli jednak nic się nie stanie to będzie to pewnie ostatni rok, w którym interesowałem się się tymi parapierdołami. Z uwagi na moje krótkie życie jest to pierwsza data, w której ma przyjść koniec świata na którą czekam.

Co do samego filmu to z trailerów wygląda na zajefajny pod zględem efektów wizualnych. Mam nadzieję że gra aktorów nie będzie odbiegać od ich poziomu. Rok temu też dałem się nabrać na film o którym mówiono wcześniej w tym temacie i powiem wam że większego zonka to jeszcze w życiu nie miałem. Takiego shitu to nawet Uwe Boll nie zrobi.

Z czasem coraz mniej wierze w paranaukę. Brak jednoznacznych dowodów na jakiekolwiek nadprzyrodzone zdolności. Jakby takie rzeczy jak prawdziwe OOBE, telekineza itp. istaniało to można byłoby to łatwo dowieść a ta wygląda to na bajki. Jedynie ufo jakoś się trzyma, gdyż te kręgi w zbożu nie dają odpocząć sceptyką. Domyślam się że z tych samych powodów to forum zaczęlo umierać.

Pozdrawiam
  • 0

#62

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

widzialem i powiem ze sredni film :) ten co bedzie "2012" sony pictures bedzie ciekawy:) we wrzesniu jak sie nie myle wchodzi do kin
  • 0

#63

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W listopadzie
  • 0



#64

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Premiera filmu ma się odbyć 13 listopada ale już teraz można obejrzeć rozszerzony,ponad 5 minutowy trailer tego elektryzująco zapowiadającego się widowiska.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=rK-YX2ffPcU"]http://www.youtube.c...h?v=rK-YX2ffPcU[/url]


  • 0



#65

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na ten film czekają miliony w tym ja.Ale po obejrzeniu tego trailera naszły mnie skojarzenia z ,,Mumią'' czy ,,Indiana Jones'' :< Nie wiem czemu...Po zastanowieniu :> doszedłem do wniosku,że to przez te miny i zachowanie Johna Cusack'a i gościa w okularach,nie adekwatne do powagi sytuacji.No ale może już jestem zmęczony :/
  • 0

#66

hm0.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejny komiksowy film katastroficzny dla i na poziomie Amerykanów w wieku od 8 do 12 lat. Twórcy robią kasę (nie tylko oni) na Naiwniakach 2012 aż worki z forsą trzeszczą:).

Użytkownik hm0 edytował ten post 03.10.2009 - 19:06

  • -1

#67

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja tylko się zastanawiam po kiego trailer z "2012" w temacie o filmie "2012 Doomsday" (to dwa różne filmy), skoro istnieje właściwy temat:
http://www.paranorma...showtopic=20740

edit AlienGrey
Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych