Skocz do zawartości


Zdjęcie

Agencja dla zoofili


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie minie wiele lat, a będą żądać tolerancji i legalizacji związków ze swoimi zwierzętami...


Ta, a po roku od zlegalizowania związków, zażądają legalizacji adopcji dzieci :)

#17

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ujmę to inaczej - czasami, jak widzę kota [płeć nie ważna, i tak na pierwszy rzut oka nie rozpoznam], to czuję to samo, co patrząc na ładną dziewczynę. To jest zoofilia. Nie mniej jednak jest różnica między zoofilią, w której krzywda dzieje się zwierzęciu a taką, w której temu zwierzęciu jest przyjemnie. Gwałt jest zły, ale jak kobieta tego chce, to niema nic złego. Chyba, że jest się chrześcijaninem.

#18 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja tu jedno dobrze widzę. Duże pieniądze! To jest chore ale dopóki zboczki są gotowi zapłacić taką kasę to takie agencje nigdy nie znikną. Co to komu zależy wziąć psa ze schroniska skoro może zarabiać na nim tysiące.

Animalka z Trójmiasta z psem (husky) szuka poważnych sponsorów. Tylko panowie (1000 zł za spotkanie). Tylko u mnie. Pomorzanka.



#19

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co tam jakas zoofilia.. Nekrofilia jest jeszcze gorsza ;S
Obie te 'przypadlosci' sa dla mnie nie normalne i trudne do zrozumienia. Niestety, niektorzy ludzie maja takie odchyly..



#20

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

judas666 , bez obrazy ale masz naje... w mózgu.... Jak może cię podniecać kot? :lol2: Potrzebne ci leczenie chyba....

#21

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam tylko jedno określenie: zezwierzęcenie.

Zupelnie jakby czlowiek nie był zwierzeciem -;-.

#22

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A jak Ciebie mogą podniecać kobiety? Bo mnie tak samo :P

#23

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jakaż to kżywda się dzieje tym zwierzętom?? zajdą w ciąże??
zoofilia (zoo - zwierzęta philia - przyjaźń) oznacza po prostu przyjaźn do zwierząd, lecz wszystkie takie nazwy (ktoś kto lubi dzieci nawet jeśli ich nie gwałci i maca to adekwatnie do nazwy jest pedofilem) są po prostu brane pod aspekt seksualny. ja na przykład jestem ailurofilem bo lubię koty, lecz oczywiście ich nie gwałce

#24 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja wolę psy, a dokładniej psy faraona dla niektórych obrzydliwe chociaż nie rozumiem tego:

Dołączona grafika

#25

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aton co to wniosło do tematu ? :))

A jak Ciebie mogą podniecać kobiety? Bo mnie tak samo tongue1.gif


judas666 jeżeli Ciebie kobiety podniecają w taki sam sposób jak kobiety, to coś jest nietenteges xddd kiedy widzę kota wyciągam aparat i robię zdjęcie, bo koty są piękniejsze od psów, i oczywiście tajemnicze. Kocham ich oczy, ich zachowania. Ale żeby podniecać się na ich widok?

#26

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

shar0nie,dokładnie tak samo sądze... Jeżeli kogoś podnieca widok kota to naprawdę musi być z tą osobą coś nie tak :/

#27

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przy czym tak na widok atrakcyjnej kobiety jak i na widok kota mi nie staje. Najwyraźniej tak zostałem zrozumiany.

#28

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

masz naje... w mózgu....


Ja bym tam nie pisał, fakt, to dziwne, ale skoro tak już ma? :mrgreen:

#29

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak,ale podnieca cię ten widok?(widok kota?) wytłumacz to bardziej...

#30

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Trudno to wytłumaczyć... Jak widzę ładną dziewczynę na ulicy, to się za nią oglądam, oceniam walory, myślę, czy mi sie podoba, czy nie i co mi się w niej podoba. Za psami też się oglądam, ale za kotami częściej. Może dla tego, ze kotów mniej sie widuje u mnie :3 Myślę sobie, że ma ładne futro, ładnego koloru, że się fajnie rusza i że strasznie chciałbym kotka przytulić. O dziwo do dziewczyn przytulać się chcę tylko jeśli je trochę poznam.

Użytkownik judas666 edytował ten post 10.02.2008 - 20:50



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych