Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna sprawa...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Vetedes.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siema. Wydaje mi sie że zaczyna dziać się coś niedobrego. Nie wiem jak u was , ale w moim mieście wczoraj około 12.00 w nocy grzmiało i to bardzo mocno i błyskało się . To nie jest normalne żeby burza była w styczniu. Na dodatek wczoraj patrzyłem na termometr i podczas tych grzmotów które naprawdę były bardzo głośne to było 3 stopnie C ma zewnątrz.
A teraz to tu jest z 5cm śniegu. Co o tym sądzicie?? Wydaje mi się że nie są to dobre oznaki. Na dodatek koledzy też słyszeli grzmoty więc na pewno mi się nie przesłyszało :)
  • 0

#2

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Klimat od zarania dziejów ulega ciągłym zmianom.Ze styczniem różnie było i bywały burze i ocieplenia w tym miesiącu.Burza była tylko że bardzo krótka(Łódź).
  • 0

#3

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chmm...a w jakim mieście mieszkasz, jeśli mozna wiedzieć ?
  • 0

#4

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U mnie też niezla wichura i deszcz. Burzy nie bylo ani wczoraj ani dziś - ale okropna wichura. Pogoda hmm obecnie wiosenna. Chociaż śnieg też byl przez jakąś godzinę.

Przypomina mi to trochę Orkan Kiryl czy jakoś się to nazywalo.
  • 0



#5

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

u mnie (skierniewice 90 km od łodzi i wa-wy) jak wracałem do domu koło godziny 20:30 strasznie grzmiło i błyskało się ale deszcz potem zaczoł dopiero padac. Ale nie sądzę aby to było coś dziwnego...
  • 0



#6

Vetedes.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niedługo takie anomalia to będzie codzienność. Żeby to nie był początek przebiegunowania ziemi.
  • 0

#7 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

U mnie, jakieś 100km od Lublina a bliżej Biłgoraja jak komuś chce się szukać, wczoraj ok 23:00 była burza z wyładowaniami i wichurą- wszystko co nie było do czegoś przymocowane dosłownie fruwało na zewnątrz... przedwczoraj tak samo, a dzisiaj przed jakimiś 2 godzinami spadł śnieg i średnia wysokość warstwy to jakieś 20cm.... mnie też to zdziwiło, tym bardziej, że pra mi wyłączali dwa razy i to na dość długo, no ale coś się dzieje przynajmniej ;) jeśli dożyjemy okresu kiedy będziemy mieć wnuki to będziemy mieli co opowiadać... burza w styczniu, nic nam już nie pozostaje tylko się śmiać z piwa, które naważyliśmy :D
  • 0

#8

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biegun Ziemi cały czas się przesuwa :) Odkąd żyje pamiętam sensacje typu śnieg w Chinach itp ;p Fakt że klimat robi się w Polsce z roku na rok jakby cieplejszy...i bardzo dobrze :D
  • 0

#9

blackmaul.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Łodzi była burza, wichura a na drugi dzień krótkotrwałe opady śniegu. :)
  • 0

#10

Vetedes.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niedługo to będą takie kataklizmy, że świat popamięta to na długo. Ale sami dążymy do zniszczenia siebie. Przebiegunowanie niedługo nastąpi bo to tego idzie ;)
  • 0

#11

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niedługo to będą takie kataklizmy, że świat popamięta to na długo. Ale sami dążymy do zniszczenia siebie. Przebiegunowanie niedługo nastąpi bo to tego idzie ;)


Akurat na przebiegunowanie to człowiek nie ma wpływu :) Na razie ze środowiskiem nie jest źle...problem zacznie się gdy skończą sie nieodnawialne źródła energii.Największym zagrożeniem dla ludzkości pozostają jak na razie meteory i wojny termojądrowe.
  • 0

#12

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na temat zmian klimatycznych powiem to, co mowią moi wykładowcy. Twierdzenie, że globalne ocieplenie jest spowodowane przez człowieka to bzdura. Klimat podlega cyklicznym zmianom i akurat jesteśmy świadkami jednej z nich. Dla pocieszenia napiszę, że w okresie atlantyckim średnia temperatura na Ziemi była o 2 stopnie Celsjusza wyższa, niż obecnie.
  • 0

#13

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Od kiedy burza to anomalia? Ludzie, więcej rozumu... Jak się ścierają fronty atmosferyczne to jest burza. Polecam książki do geografii a nie panikowanie na forach :)
  • 0

#14 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Gynvael, a to niespodzianka o.O a mnie na geografii wałkują (chyba nie tylko mi) że to człowiek jest winny globalnemu ociepleniu i zmianom klimatycznym poprzez zatruwanie atmosfery a zwłaszcza emisję gazów cieplarnianych... no ale to kolejny dowód, że każdy nauczyciel mówi co chce i czasami lepiej nie słuchać ;)
  • 0

#15

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

GO to teraz nowa modlitwa światowej lewicy. A człowiek wytwarza około promila ciepła które wytwarza sama Ziemia o tym ze Słońca nie wspominając... Podgrzać to my sobie możemy jajka na patelni.

A wcześniejsze zmiany klimatyczne to zapewne przez gazy które wytwarzały dinozaury oraz ogniska ludzi pierwotnych...
Wszyscy dzisiaj łykają to co mówi telewizor jak pelikan śledzie... bez zastanowienia.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych