Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rods - mamy go!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#31

fifqa.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli by odleciało tak szybko że kamera nie była by w stanie tego uchwycić to z jaką prędkością to by się musiało poruszać...światła?


Wystarczy zeby sie poruszalo z predkoscia wieksza niz kamera moze nagrywac :P .
Lotu wystrzelonego pocisku tez zwykla kamera nie jest w stanie zarejestrowac.
  • 0

#32

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie to są jakieś stworzenia zamieszkujące... no gdzieś tam zamieszkujące:D
  • 0

#33

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem ostatnio w kinie film ,, Mgła ( The Mist ) '' i tam były takie stworki z innego wymiaru podobne do tych
  • 0

#34

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Śmiem się nie zgodzić chyba, że oglądaliśmy różne filmy, a w to wątpię ;)
  • 0



#35

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yy czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi z pewna interpretacją zjawiska rods umieszczonej na tej stronie
kliknij tutaj bo ja nie rozumiem o co autorowi chodzi z tymi "synami horusa" i na jakiej podstawie jakich wniosków pisze ten artykuł.Może ktoś jest tutaj bardziej zorientowany niż ja.Zawsze jak go czytam jestem trochę zmieszana.Z góry dziękuje.
  • 0

#36

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś coś podobnego przeleciało przez moje podwórko.
Moim zdaniem to są stworzenia z innego wymiaru.
Raz zdarzyło mi się, że jadłam herbatniki. Sięgnęłam po kubek z wodą, i kątem oka zauważyłam białą smugę, patrze a tu ktoś zajumał mi 2 herbatniki. Mam na to 2 teorie :
1. To był właśnie rods :mrgreen:
2. Straciłam przytomność lub wpadłam w trans i podczas tego zjadłam 2 herbatniki i tego nie pamiętam. x]
:o
Osobiście mam nadzieje, że to była 1 opcja. :o :o

I popieram wcześniej postawioną tezę, że są bardziej wiarygodne i ciekawsze od orbs... :s
  • -1

#37

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rods - to rzeczywiście fajny temat :]
Słyszałam, że to jakieś robociki wytworzone przez kosmitów w celu zbierania danych z Ziemi, ale w to nie wierzę...

Polować -może, ale już samo nagranie to jest ogromne szczęście :P

ORBS ponoć wabi jakaś muzyka (na NAUTILUSIE było, ale jaka-nie pamiętam) to może i RODS też coś wabi? Zauważyliście, że na kilku fotkach coś jest ich wiele :)

I mnie interesuje ich sposób poruszania się, w powietrzu takie "wirowania" chyba nie są możliwe? Nie mówiąc o przenikaniu przez ściany...
  • 0

#38

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widziałem w internecie film o japończyku, który rzekomo złapał kiedyś rodsa w swoje ręce i ma skuteczny sposob na ich zwabianie. Według niego rodsy są jadowite w okresie jesienno-zimowym. To są insekty raczej a nie kosmiczne sondy. Poszukam linku to zapodam.
  • 0

#39

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z tym powiazaniem Rodsow z Chemtrailsami to mnie zabiliscie, o chorobie Morgellonow juz nie wspomne. Czego to ludzie nie wymysla. Jedna niepotwierdzona historyjke mixuje sie z inna i tak powstaja niestworzone nowe historie. Co do Rodsow, niejaki Luke kiedys wklejal dosc sensowne wyjasnienie tych "robakow", ale oczywiscie szare i nudne wyjasnienia sa szybko zapominane, lepsze sa te pelne fantazji i kolorow.
  • 0

#40

pusio.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja znalazłem coś takiego : http://www.youtube.c...feature=related
  • 0

#41 Gość_Captain Jack

Gość_Captain Jack.
  • Tematów: 0

Napisano

pusio - to wygląda jak model :) Myślę, że nie ma nawet nad czym dyskutować :)
  • 0

#42

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i to do tego kiepski... jak taka cienka, czarna "ważka" mogłaby w locie wyglądać tak jak dobrze nam znany grubszy, biały rods -_-
  • 0

#43

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie tam jest jasne na 100 % ze sa to robale przy dlugim czasie naswietlania.
  • 0

#44

Raptor.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomimo że chciałbym wierzyć w małe dziwaczne stworki latające z ogromna prędkością, to niestety rozwiązanie nasuwa się same: zwykły owad i wolna kamera (długi czas naświetlania). A zjawisko wywołujące największą sensację czyli przenikanie RODSów przez ściany to nic innego jak owad lecący na ścianę i lądujący na niej. Przy długim czasie naświetlenia efekt wygląda imponująco.

Tak w ogóle to witam, jestem tu nowy (tzn. pierwszy post).
  • 0

#45

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla mnie tam jest jasne na 100 % ze sa to robale przy dlugim czasie naswietlania.


a ten reportaz z telewizji to co ? ->

albo to -->  
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych