Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rods - mamy go!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#16

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dobre materialy :o ale moim zdaniem sa to jakies stworzenia, jakies nieodkryte zwierze, widac ze to "plywa" w powietrzu przez te "skrzydla" ktore faluja, no i inaczej byc nie moze. A co do przenikania przez sciane to w cale tak byc nie musi, moze po prostu odlecialo tak szybko ze kamera tego nie uchwycila, a blysk zwykle odbicie sie swiatla. :x
  • 0

#17

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwierze?... A prąd jest ssakiem? :P Z drugiej strony ten temat to raczej do UFO, a nie Kryptozoologii... A może rodsy znajdują się w innym wymiarze, a to co my widzimy to efekt uboczny ich działalności?
  • 0

#18

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Znalazłem jeszcze kilka fotografii


Dołączona grafika


Dołączona grafika

Czy tego naprawdę nie da się w coś złapać ?! o.O


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


źródło: Ufoinfo.pl
  • 0



#19

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobre materialy :o ale moim zdaniem sa to jakies stworzenia, jakies nieodkryte zwierze, widac ze to "plywa" w powietrzu przez te "skrzydla" ktore faluja, no i inaczej byc nie moze. A co do przenikania przez sciane to w cale tak byc nie musi, moze po prostu odlecialo tak szybko ze kamera tego nie uchwycila, a blysk zwykle odbicie sie swiatla. :x



Jesli by odleciało tak szybko że kamera nie była by w stanie tego uchwycić to z jaką prędkością to by się musiało poruszać...światła?

Rodsy to bardzo ciekawy temat, bardziej niż orby. Jesli chodzi o te drugie to również można je nagrać na kamerze. Wystarczą odpowiednie ustawienia kamery, włączona lampa oswietleniowa i ostrośc ustawiona na daleki obiekt. Gwarantuje że przelatujący w bliskiej odległosci od obiektywu kurz będzie wyglądał jak orb [;
  • 0

#20

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tematyka dotycząca Rods zawsze bardzo mnie intrygowała.Świadomość,że wokół nas latają setki a może tysiące takich maleństw skłania do zastanowienia się nad ich przeznaczeniem.Ostatnio zjawisko Rods wiąże się z Chemtrails-poczytajcie na forum.Podobno są to małe nanoroboty,które mają za zadanie wywoływać chorobę skóry zwaną Morgellons.Objawia się ona czymś takim:

Dołączona grafika

Miałaby to być nowoczesna metoda walki.Ale ile w tym prawdy?-tego się nie dowiemy,dopóki ktoś nie złapie i nie podda Rodsów głębszej analizie.
  • 0



#21

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te nowe fotki przypominają jakiegoś owada...
  • 0

#22

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tematyka dotycząca Rods zawsze [...]


Kurna, jadłem przed chwilą :P Trzeba złapać rodsa, wtedy się dowiemy co to jest - ale jesli to faktycznie potrafi sie materializowac po drugiej stronie sciany ... to juz nie mam pojecia czym to moze być.
  • 0

#23

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta choroba jest bardzo zagadkowa i podobno w szybkim tempie się rozprzestrzenia.Jest o niej temat,ale chciałem napisać że na dzień dzisiejszy stworzenie takich nanorobotów jest praktycznie niemożliwe.Chyba że rzeczywiście skonstruowano jakiegoś nanowirus i testy trwają :) Rodsy są bardzo ciekawe,ale o chorobę ciężko je na razie jakoś sensownie oskarżyć.

Użytkownik scpt edytował ten post 04.02.2008 - 14:17

  • 0

#24 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

A wg. mnie to są insekty które poruszają się tak szybko, że nie możemy ich dostrzec. Trochę mało prawdopodobne aby to były stworzenia z innego wymiaru bo było by o nich głośniej.
Pewnie "rods" to coś w stylu ważki albo super ważki o niezwykłej budowie ciała i zdolnościach.
  • 0

#25

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wg. mnie to są insekty które poruszają się tak szybko, że nie możemy ich dostrzec. Trochę mało prawdopodobne aby to były stworzenia z innego wymiaru bo było by o nich głośniej.
Pewnie "rods" to coś w stylu ważki albo super ważki o niezwykłej budowie ciała i zdolnościach.


I nigdy żaden nie umarł i nie spadł na Ziemię? :D To nie może być organizm biologiczny,bo raz że wszystko co żyje umiera,a dwa że nie może się tak szybko poruszać.To że są to stworzenie z innego wymiaru jest nie mało,a w ogóle nieprawdopodobne.Jeśli te filmiki są prawdziwe to jest to albo bardzo nowoczesny twór ludzki,albo pozaziemski rodzaj sond ;p
  • 0

#26 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

I nigdy żaden nie umarł i nie spadł na Ziemię? :D

No a znalazłeś kiedyś w trawie martwą muchę albo mrówkę? Przecież podobno rodsy są małe i mogą się błyskawicznie (bardzo szybko) rozkładać jeżeli są zbudowane z "innej" materii.
  • 0

#27

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I nigdy żaden nie umarł i nie spadł na Ziemię? :D

No a znalazłeś kiedyś w trawie martwą muchę albo mrówkę? Przecież podobno rodsy są małe i mogą się błyskawicznie (bardzo szybko) rozkładać jeżeli są zbudowane z "innej" materii.

No pewnie że znalazłem i to mase owadów martwych najprzeróżniejszego rodzaju :) A rods musi być znacznie większy od muchy skoro można go na kamerze uwiecznić.Wiem że błyskawicznie to znaczy bardzo szybko.Napisz jeszcze o jaką materię Ci chodzi bo nie zrozumiałem jakiej "innej".Jeśli chodzi o organizmy żywe,to mogą być zbudowane wyłącznie z materii zwykłej.Inna do czego innego służy we Wszechświecie :)
  • 0

#28 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

No pewnie że znalazłem i to mase owadów martwych najprzeróżniejszego rodzaju :)

Podziwiam. A co do tej innej materii to sory ale już nie wiem o co mi chodziło. Śpie na klawiaturze.
  • 0

#29

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

scpt - wyobraziłem sobie Ciebie przeczesującego kolejne kilometry kwadratowe szczerego pola w poszukiwaniu martwych much i mrówek :P
Rodsy mogą być istotami w innym wymiarze, a to co widzimy to tylko ŚLAD ich działania w naszym wymiarku. Co już zresztą pisałem.
  • 0

#30

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo Ciekawe Materiały Filmowe ! Trzeba nad tym pomyśleć
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych