Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO i jego pasażerowie na filmie z Turcji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#31

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jednak sa swiadkowie ktorzy tez To widzieli nie tylko kamerzysta, mnie natomiast ciekawi jedna rzecz : gdzies w 3 minucie zauwazylem jakis ruch po lewej stronie statku i jakas sylwetke podobna do tych niby obcych z tego nagrania..czyzby obcy sobie spacerowali w powietrzu dookola statku czy moze ten obiekt po prostu gdzies leżał na polanie lol ta sekwencja mnie troche zastanawia ale byc moze tez wyobraznia płata mi figle.. jednak cos tam musi byc bo kamerzysta filmuje wlasnie ta lewa czesc statku w 3 minucie .. (kamera pokazuje tez dwie jakies postacie siedzace wewnatrz statku wygladajacych na zewnatrz, ciekawe jest ze nie widac zadnej osłony - w postaci szybopodobnej - mysle ze na takiej wysokosci nawet obcym by przeszkadzal wiatr, chyba ze wytworzyli sobie jakas oslone z energii niewidzialnej dla oka :| ) Dziwi mnie tez ze statek zmienia barwe raz ma niebieskawa poswiate pozniej sie zmienia data i ma zolta poswiate i wtedy widac tych ''obcych'' na szczyscie statku..Chciałbym w ten film uwierzyc ale pomimo opini naukowcow uwazam ze na tym filmie naprawde bardzo bardzo mało widac a przedewszystkim niewyraznie ! Dlatego pozostaje neutralny co do tego filmu. Pozdrawiam !
  • 0

#32

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no dobra-znowu przyleciało :mrgreen:
  • 0

#33 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

no dobra-znowu przyleciało :mrgreen:

Rozumiem, że to jakaś świetna mistyfikacja?
  • 0

#34

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no dobra-znowu przyleciało :mrgreen:

Rozumiem, że to jakaś świetna mistyfikacja?


skąd od razu ten sceptycyzm??po prostu jest nowy film ,tego samego pana co ostatnio... :>
  • 0

#35

leonardo49.
  • Postów: 84
  • Tematów: 21
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest fake, ciekawe co przyniesie dalszy ciąg sezonu.............
  • 0

#36

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

znalazlem taką małą analize filmu z 2007 a wlasciwie rzekomych obcych i ich głów-widać więcej niż na samym filmie http://www.youtube.c...feature=related
  • 0

#37 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

O ile pierwszy film sprawiał wrażenie (z naciskiem na słowo - sprawiał) autentyka, to ten przypomina mi już Gwiezdne Wojny.
Szczegółowość obiektu zaskakuje.
Niedługo obejrzymy 3 odcinek, gdzie będzie można policzyć krosty oraz wągry na twarzy aliena.
  • 0

#38

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O ile pierwszy film sprawiał wrażenie (z naciskiem na słowo - sprawiał) autentyka, to ten przypomina mi już Gwiezdne Wojny.
Szczegółowość obiektu zaskakuje.
Niedługo obejrzymy 3 odcinek, gdzie będzie można policzyć krosty oraz wągry na twarzy aliena.


wrzuta jest tak świeża że nie ma co na razie być takim malkontentem i niedowiarkiem jak Ty :) swoją drogą ,wygląda to identycznie jak tamten filmik z 2007 którego autentyczności jak na razie nikt nie podważył.bądz cierpliwy to i może zobaczysz te krosty na twarzy E.T.jak dla mnie to nie wygląda na fake.pozdro
  • 0

#39 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Sceptykiem jestem, bo paradoksalnie wierzę w UFO i inne byty.
  • 0

#40

Scarlet66.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałam 3/4 filmu i zwątpiłam, przepraszam ale w Turcji to cały czas jest ciemno? Zwróciłam uwagę na czas na grywania i jeżeli czas jest 1:44 PM to chyba powinno być jasno? Mało tego w ogóle nie ma u nich na niebie żadnych gwiazd? Kolejna sprawa niedająca mi spokoju na przestrzeni 2 tygodni to UFO zrobiło sobie rzecznika z operatora że do niego tylko przylatywało? Przepraszam jestem blondynką ale te pytania nie dają mi spokoju:)
  • 0

#41 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Przepraszam jestem blondynką ale te pytania nie dają mi spokoju:)

Chyba nie tylko Tobie.
  • 0

#42

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obejrzałam 3/4 filmu i zwątpiłam, przepraszam ale w Turcji to cały czas jest ciemno? Zwróciłam uwagę na czas na grywania i jeżeli czas jest 1:44 PM to chyba powinno być jasno? Mało tego w ogóle nie ma u nich na niebie żadnych gwiazd? Kolejna sprawa niedająca mi spokoju na przestrzeni 2 tygodni to UFO zrobiło sobie rzecznika z operatora że do niego tylko przylatywało? Przepraszam jestem blondynką ale te pytania nie dają mi spokoju:)


nie zauważyłem żeby akurat do niego przylatywali,nawet po kilku obejrzeniach-może najpierw zapoznaj się z historią z 2007 roku i będziesz wiedziała o co biega.facet ma kamere pod ręką a E.T. widocznie mają jakiś cel że akurat przylatują w to miejsce.czas może ma zle ustawiony-kwestia zmiany zegara w kamerze.niemniej jednak film jest intrygujący tak jak poprzedni :)
  • 0

#43

leonardo49.
  • Postów: 84
  • Tematów: 21
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też od urodzenia blondynka, ale co dziwnego w tym, że w nocy ciemno , a noce bezgwiezdne też zdarzają się i u nas? Czyż nie? Poza tym może ten teren jest pod ich "opieką", sami ponoć nazywają się strażnikami naszej ziemi ( według J.Sparksa autora Strażników). W edycji z 2008 dozorca uchwycił dwie łyse głowy szukające czegoś w trawie(pobierali próbki gleby czy co?) W każdym bądź razie w jaki sposób moznaby było podrobić takie zdjęcia, wydaje mi się to niewykonalne, nawet przy majlepszych programach. Summa sumaruum :blondynki proszą o opinię.
  • 0

#44 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

W każdym bądź razie w jaki sposób moznaby było podrobić takie zdjęcia, wydaje mi się to niewykonalne, nawet przy majlepszych programach.

Wybaczam Ci jako blondynce, ale nawet na taki programie jak Blender (darmowym) jest to wykonalne, a co dopiero na programach kosztujących kilkadziesiąt tysięcy dolarów.
  • 0

#45

Menchior.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiscie wszystko da sie podrobic, ale mnie osobiscie przekonuje szczekanie psa na NOL'a.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych