Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie z dziwnym "zwierzęciem" ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

shuvit1.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale w posturze itd. cos podobnego ??

w posturze tak, najbardziej bardzo podobne, tylko ta glowa nie pasuje.

na jutro przygotuej szkic tego co widzialem.
  • 0

#17

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Drogi Dj_Cinex
Ja wyrażam tylko swoją opinię i jeśli coś Ci nie pasuje to napisz swoją w osobnym poscie, a nie mi się wpierdzielasz w mój. A co do tematu to i tak nadal on niema sensu bo i tak sie autor nie dowie co to było a jeśli nawet to co mu to da? Pójdzie do leśniczego z karabinem i jako dowód że coś tam w lesie jest przedstawi mu opinie użytkowników w tym temacie?

Pozdrawiam, miłego polowania.

@down
Jak bana dostane to mnie też to wielce obchodzić nie będzie. Ciekawe jak to będzie wyglądać...
Kara: Ban.
Powód: 1. Moderator ma zawsze racje.
2. Jeśli nie ma racji patrz pkt. 1.

@Matixus
Wątpię żeby się dowiedział co to było, może mieć co najwyżej domysły.

Użytkownik Steelexus edytował ten post 22.01.2008 - 15:39

  • 0

#18

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no nie mogę hahahahahahahahahahaha :lol2: nie zdziwi mnie jak , bana dostaniesz racja co nam to da , ale może zrobić zdjęcie a później dać to komuś ... do jakieś gazety , pisma , albo jeszcze coś innego :hm:
  • 0

#19

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie a nawet jeśli sie nie uda to będzie miał satysfakcje że wie co to było...
  • 0

#20

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo przepraszam, ze się wtrącę ale raz piszesz że ów oczy stworka odbijały refleksy, a raz piszesz że nie odbijały. To w końcu tak czy nie? Chyba się pogubiłam... a może źle zrozumiałam tekst? :P
  • 0

#21

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czekam na szkic :] i tak mam nadzieje ze w Polsce łazi coś tajemniczego... czemu Pomórnik musiał okozać sie rosomakiem... a takie nadzieje miałem jak opisywali wygląd: nietoperzowato podobny stwór z błękitnymi oczami wysysający krew... no cóż zostaje mi mieć nadzieje na stworki takie jak ty widziałeś ;p
  • 0

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Drogi Dj_Cinex
Ja wyrażam tylko swoją opinię i jeśli coś Ci nie pasuje to napisz swoją w osobnym poscie, a nie mi się wpierdzielasz w mój. A co do tematu to i tak nadal on niema sensu bo i tak sie autor nie dowie co to było a jeśli nawet to co mu to da? Pójdzie do leśniczego z karabinem i jako dowód że coś tam w lesie jest przedstawi mu opinie użytkowników w tym temacie?


Proponuje ci się zapoznać z tym jakie prawa przysługują moderatorowi, czyli może on edytować dowolne wpisy (nie koniecznie zmieniając treść wpisu autora). Jeśli jeszcze raz przeczytasz tamten wpis (tym razem ze skupieniem) to zobaczysz, iż nie zwracam się tam do ciebie a do ogółu użytkowników - czyli, tamta treść miała formę informacyjną dla wszystkich (nie bezpośrednio do Ciebie) użytkowników i dodałem ją do twojego wpisu, ponieważ twój wpis w danym momencie był ostatni, a nie lubię pisać nowych postów w danym temacie po to aby tylko poinformować ludzi o tym co chce przekazać (tym bardziej, iż nie wiązałoby się to z wypowiedzią na konkretny temat). Widząc głupie wpisy w innych tematach postanowiłem udzielać "wskazówek" , iż głupoty nie będą tolerowane. Niestety tym razem nie dodałem tej wiadomości do twojego wpisu, bo znów uznałbyś, iż "wpierniczam ci się w twoje interesy" i boję się, że ponownie nie zrozumiałbyś tego 'edycyjnego przesłania'. Mam nadzieję, iż przekaz mojej wiadomości wszystko już wyjaśnił i nie będzie dalszych zapytań, wątpliwości, zadumy na ten temat z twojej strony - jeśli takowe by wystąpiły... zapraszam na PW... a resztę do tematu...
  • 0



#23

Oren.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UP@... Skracając powiem tylko nasuwające się zdania... Dj Cinex oraz Steelexus (w mniejszym stopniu), niewiedzą czym jest "Spam" ,"Prywatna Wiadomość" ,bądź nie potrafią jej wysłać... Rozwalają temat wpisami ,które nijak tyczą się tematu. Nie każdy chce czytać o waszej kłótni.

-Co do głównego tematu. Z Twojego opisu wynika ,że to stworzenie boi się ludzi. W takim razie musiało od nich ucierpieć. (gdyby nie ucierpiało ,to nie uciekałoby...)
-Załóżmy ,że to coś jest mięsożerne. Jego twarz jest mała. Stworzenie jest szybkie zwinne i lekkie... Czyli nie polowałby na nic większego niż kot-pies...
Czyli raczej nie musisz się obawiać ,że Ciebie zaatakuje z własnej woli (chyba ,że go Ty zaatakujesz)

Jak coś innego mi się nasunie to powiem... teraz jeszcze chwilkę pomyślę...

Użytkownik Oren edytował ten post 22.01.2008 - 17:13

  • 0

#24

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skracając powiem tylko nasuwające się zdania... Dj Cinex oraz Steelexus (w mniejszym stopniu), niewiedzą czym jest "Spam" ,"Prywatna Wiadomość" ,bądź nie potrafią jej wysłać... Rozwalają temat wpisami ,które nijak tyczą się tematu. Nie każdy chce czytać o waszej kłótni.


Słuchaj jeśli coś Ci się nie podoba w , moderacji tego o to wspaniałego forum to pisz to w księdze zażaleń czy jakoś tak lecz , ze swojej kultury masz mieć szacunek do moderatora a szczególnie do człowieka ( dj cinex ) , który piszę zaje ****** tematy ... Więc trochę szacunku

Słuchaj wiesz bardzo mnie ciekawi czy ludzi widzieli to co ty , ale i jaką długość ma te zwierzę :D

Edit [21.01.08] dj_cinex
Nie widzę potrzeby aby wątek mojej rozmowy z userem zaprezentowany w tym temacie był kontynuowany. Proszę aby skupić się na temacie, wszelkie sprawy związane nie z tematem (bezpośrednio) zostały już wyjaśnione, lub zostaną wyjaśnione przez PW.

  • 0

#25

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co to ty słuchasz walkmena? To szajz, lepiej mp4 se kup.

ale tak serio to mialem 2 lata temu podobną sytuacje na dzialce prawie w centrum miasteczka Mogilno. Niedaleko znanego wam pewnie Wylatowa. Coś było w krzakach 15m odemnie. i to niebył człowiek ani zwierze bo bym sie zoriętował.

Użytkownik Piotor edytował ten post 22.01.2008 - 17:39

  • 0

#26

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kijem stworka! Kijem!

Piotor czy ta "bestia" wyglądała podobnie do tego o którym mówimy?

Użytkownik Yuna edytował ten post 22.01.2008 - 17:46

  • 0

#27

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie to się skojarzyło z lisem, ale nie wiem czy listy potrafią stać na dwóch łapkach... Kolor też byłby trochę za ciemny jak na lisa.
  • 0

#28

wojtek94.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czemu to nie może być Chupacabra? Przecież tak naprawdę nie wiemy jak ona wygląda.
  • 0

#29

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... to tak samo nie wiemy jak wygląda Bigfoot :/ ja wojtek94 zadam Ci inne pytanie: Czemu miałaby to być chupa?

Użytkownik Marchewa edytował ten post 05.02.2008 - 14:35

  • 0

#30

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co to było,ale niesamowicie mnie rozczuliło

Najpierw trzymało w ręku kawałek gałązki (to mnie rozczuliło najbardziej),a za drugim razem majstrowało coś przy strumyku.

Jak czytałam to,to pomyślałam,że to stworzonko musiało być strasznie słodkie :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych