Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grenlandia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#61

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moze to bije światło z wewnętrznego słońca? Moze tam jest wejscie do Agharty? podobno ma byc na srodku grenlandi i antarktydy wiec moze to to... Chciał by by to była prawda. Swiat był by znacznie ciekawszy i tajemniczy.
  • 0

#62

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I tym tekstem pokazales o co chodzi w tych wszystkich teoriach, nie o szukanie prawdy, tylko o chec zycia w wyimaginowanym, ciekawym i tajemniczym swiecie :P
  • 0

#63

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie czytałem całego trmatu, więc może już ktoś to mówił, stawiam na zorzę polarną :P
  • 0

#64

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przyznam bardzo dziwne, moze ten czarny pasek zaslania cos czego ,,Oni'' nie chca pokazac?
Lub jest to bład?
Ja mysle ze te pierwsze wydaje sie bardzo prawdopodomne!
  • 0

#65

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyznam bardzo dziwne, moze ten czarny pasek zaslania cos czego ,,Oni'' nie chca pokazac?
Lub jest to bład?
Ja mysle ze te pierwsze wydaje sie bardzo prawdopodomne!


słusznie oni coś ukrywają !!! zdjęcia wykonane nad Grenlandią są wręcz doskonałej jakości, zresztą podobnie jak nad Antarktydą bo idealnie nad nimi unoszą się satelity meteo i inne, specjalnie w celu robienia doskonałych zdjęć tych jakże ciekawych obszarów, niech niektórzy co tu widzę wykształciuchy nie gadają że to błąd bo to było sklejane z nieziemską (nie przypadkowe słowo) dokładnością i nie myślcie że taki czarny pasek mógłby ujść uwadze speców, znowu nie udało się zataić prawdy i każdy wie co jest na Grenlandii !!, bezczelne usa na duńskiej ziemi stawia bazy kosmiczne, a ONZ i NATO milczą, jak zwykle, boją się podskoczyć do usa

to już przesada jest, nawet jedyną która nie boi się mówić panią Fotygę jej (do niedawna) koledzy chcą usunąć, tak nie może dalej być !!!
  • 0

#66

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem czy u was na GE, ale u mnie antarktyda i grenlandia są słabo widoczne w stosunku do innych miejsc....
a co do tego pomarańczowego obiektu to chyba jest jakaś zapora,
a ten czarny jest ciekawy...coś tam było, ale jest specjalnie zamazane.
  • 0

#67

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To błędy graficzne.
Pomarańczowa plama to wynik dekorelacji kanałów barwnych RGB, a czarny prostokąt to efekt wynikający ze złożenia mozaiki zdjęć (po prostu brakuje obrazu tego wycinka obszaru Grenlandii w złożonym zestawie zdjęć i mamy w tym miejscu "dziurę").
  • 0



#68

gwiezron.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe zdjęcia.Widać,że są to duże obiekty częściowo przysypane śniegiem.Trudno powiedzieć co to może być.

Widać dość wyraźnie na stonie http://www.mapki.pl/.../wyznacz_trase/ - to żart.
Bardzo ciekawa metoda na...................... .................. ................... .
  • 0

#69

Siata.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... Też to znalazłem w G E, bliskość tych dwóch dziwnych obiektów i dotego bazy niemieckiej "Eismitte"...
Ciekawe...
  • 0

#70

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niedługo dojdziemy do wniosku, że cała Grenlandia to jedna wielka baza kosmitów...

Grenlandia, jak wszystko na GE, została sklecona z setek mniejszych zdjęć, często robionych w innym czasie. To "pomarańczowe" to zwykłe chmury (wyłączcie na chwilę swoją wybujałą wyobraźnię i popatrzcie jeszcze raz - nie spodziewając się ujrzenia bazy kosmitów) odbijające promienie zachodzącego Słońca.

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 15.02.2008 - 20:37

  • 0



#71

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

EE kreska z painta lub niedokladnosc Google Earth?? Logiczne ze zadna konstrukcja tak nie wyglada czy kosmiczna czy ziemska
  • 0

#72

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Samolot, a ni statek, a ni żadna budowla, z jednego końca do drugiego ma 83km, błąd google earth.
  • 0



#73

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dziwne. Jak sie to widzi "na zywo" w GE to widac ze jest to zrobione z desek/pasów czegos, błąd? wątpie, przecez to wyraznie tam jest, troszke przysypace sniegiem i wogole. Radze sprawdzic w GE. Wszystko bardzo wyraznie widac.
  • 0

#74 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Bardzo dziwne. Jak sie to widzi "na zywo" w GE to widac ze jest to zrobione z desek/pasów czegos, błąd? wątpie, przecez to wyraznie tam jest, troszke przysypace sniegiem i wogole. Radze sprawdzic w GE. Wszystko bardzo wyraznie widac.


Ja wiem, że to jest duży wysiłek i czasem boli. Ale cóż...

Grenlandia, jak wszystko na GE, została sklecona z setek mniejszych zdjęć, często robionych w innym czasie. To "pomarańczowe" to zwykłe chmury (wyłączcie na chwilę swoją wybujałą wyobraźnię i popatrzcie jeszcze raz - nie spodziewając się ujrzenia bazy kosmitów) odbijające promienie zachodzącego Słońca.


To błędy graficzne.
Pomarańczowa plama to wynik dekorelacji kanałów barwnych RGB, a czarny prostokąt to efekt wynikający ze złożenia mozaiki zdjęć (po prostu brakuje obrazu tego wycinka obszaru Grenlandii w złożonym zestawie zdjęć i mamy w tym miejscu "dziurę").


  • 0

#75

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro jest to takie długie i wąskie i na dodatek przysypane śniegiem( częściowo) na mysl przychodzi mi jedynie PAS STARTOWY x] Pewnie jest tam jakaś baza.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych