Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Google jest Bogiem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#31

Mikus31.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieliśmy sektę czajnikową, latającego potwora spaghetti, a teraz mamy goglizm. Teraz tylko czekać na dwa tysiące dwunastoizm.
  • 0

#32

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dowód nr 3

Google odpowiada na modlitwy. Każdy może modlić się do Google poprzez szukanie odpowiedzi na każde pytanie, które ich dręczy. Na przykład, możesz szybko znaleźć informacje o alternatywnych sposobach leczenia raka, sposobach poprawy zdrowia, nowych i innowacyjnych odkryciach w medycynie i generalnie wszystko co przypomina typową modlitwę. Zapytaj Google i ona wskażę Ci drogę, ale wskazanie jej jest wszystkim co Google może zrobić, od tego miejsca musisz radzić sobie sam.

Ten "dowód" pokazuje, że Google nie jest wszechmogące. Wszechmogący. Wszechmogąca. :P
A tak poza tym to wystarczy że padną serwery DNS i Google znika z neta.
  • 0



#33

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eeh. jak ludzie się nudzą i nie mają w co wierzyć to takie rzeczy wymyślają x]
  • 0

#34

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

troche kiepski argument, dlaczego na calym swiecie mialoby zabraknac pradu? xD to niemozliwe, zeby naraz wszystkie mozliwe sposoby pozyskania pradu sie zepsuly ;)
a nawet jesli wtedy google przestaloby istniec (fizycznie) to staloby sie takie jak wszyscy inni bogowie :)


No jak? Wystarczy jakis grubszy meteoryt na przyklad :lol :
Prad, serwery, komputery itp to wszystko warunkuje istnienie google, istnienia boga i wiary w niego nie warunkuje nic.
  • 0

#35

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety to wszystko jest prawdą :D
  • 0

#36

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak zabraknie internetu to google pojdzie do zlotej krainy. i po smierci dusza ludzka tam trafi. a zly czlowiek przestanie istniec :P
dogmat zawsze jest dobry zeby miec kase bez pracy (:

Użytkownik zak edytował ten post 17.02.2008 - 23:33

  • 0

#37

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście "wyznaję" Niewidzialnego Różowego Jednorożca.
  • 0

#38

agnessailormoon.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem tak:osobiscie jestem katoliczką,więc nie wierzę w takie bzdury i z google korzystam tylko jako z wyszukiwarki.

A dla was mam kolejny dowód: byłam wczoraj na "Wojciech Cejrowski show" i pan Wojciech mówił,że on też korzysta z google.Byc może to kolejny dowód,że google jest wszechwiedzący :D :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#39

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No faktycznie, nie da się ukryć, Google jest bogiem :D
  • 0

#40

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dla was mam kolejny dowód: byłam wczoraj na "Wojciech Cejrowski show" i pan Wojciech mówił,że on też korzysta z google.Byc może to kolejny dowód,że google jest wszechwiedzący biggrin3.gif biggrin1.gif biggrin1.gif

nie ma osoby posługującej się internetem i nie korzystającej z google x]
a cejrowskiego uwielbiam. :)
  • 0

#41

JaxDraken.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeciw: Google nie stworzył świata, ale świat stworzył google...
  • 0

#42

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jestem użytkownikiem google, prawie wszystko czego mogę szukać znajduję się na google, ale kiedy przeczytałem nagłówek tego tematu, aż mi ręce opadły z blatu biurka. Słyszałem o kulcie UFO, Niewidzialnym różowym jednorożcu, Latającym potworze spaghetti, kościele Jezusa Chrystusa Elvisa, kościele świętego pączka, religii Dragon Balla i bokunoniźmie, ale wiara, że google może być bogiem to jedynie sposób na wolny czas, lub żart. Pozdrawiam !G!
  • 0



#43

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, ideą takich "kościołów" jest wskazanie nielogiczności "prawdziwych religii". Więc roboczo można je potraktować jako żart, tak na prawdę nikt nie wierzy ani w to, że Google jest Bogiem, ani w istnienie Latającego Potwora Spaghetti, czy też w Różowego Niewidzialnego Jednorożca ;)
Co do argumentu, że Google zniknie, gdy zabraknie prądu. Prawda, wtedy na Ziemii nie będzie już tej "boskiej wyszukiwarki", ale nie należy zapominać, że Jezusa nie ma już na tym świecie od 2000 lat, a jego Kościół nadal trwa :)
  • 0



#44

Y2K12.
  • Postów: 79
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest religia Dragon Balla??!! Uwielbiam DB :D muszę się tam zapisać :P .

A, tak na poważnie to nie zauważyliście, że wszystko zasadniczo jest możliwe ponieważ ludzie są na ogół tak poprostu głupi? :P
  • 0

#45

nwconlyamodel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jak padną serwery to kościoły na całej ziemi uznają Google za męczennika . Zostanie wyniesiony na ołtarze . A wszyscy co w niego wierzą zaprawdę będą mieli życie wieczne w wyszukiwarce i bezprzewodowy internet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie no większej bzdury nie słyszałem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych