Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piktogramy - inne spojrzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak to skąd? Z UFO

No tak, jakiez to oczywiste :D predzej do mnie przemowi teoria, ze to jakies dzwieki naturalne, na ziemi, ktorych sprawca jest matka natura.
  • 0

#17

nic_wiedząca.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy widzieliście, ale na Discovery pokazywali jak grupa studentów na zaliczenie musiała wykonać krąg.
Zauważyli oni, że kłosy na ugięciu mają taką dziurkę. Oni też dążyli do takiego efektu. Jak to osiągnąć? Namagnetyzować ten obszar. Zrobili to za pomocą opiłek jakiegoś metalu.
Osiągneli prawie identyczny efekt.

Teoria przedstawiona przez dj_cinex wydaje się bardzo prawdopodobna. Ja wielka "fanka" UFO, tym bardziej piktogramów. Pierwszy raz coś wydaje mi się prawdopodobne. Wiadomo, że część piktogramów jest wyworzona przez człowieka. Ale co tłumaczy te skomplikowane wzory geometryczne?
W moim mniemaniu ta teoria nie tłumaczy wszystkiego co związane z piktrogramami, ale jest bardzo prawdopodobna.
Ahh.... ten świat xD
  • 0

#18

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są filmy ukazujące powstawanie takich piktogramów w kilka sekund. Oglądając filmy o tej "kropli wody" w bardzo wielu kręgach powtarzają się te same elementy. Autorzy podsuwają myśl, ukazując te kręgi chronologicznie, że jest to rysunek techniczny pokazujący, jak to urządzenie zbudować od podstaw. A podstawy, to pokazanie podstawowych elementów materii i jej symboliki. Sami tak zrobiliśmy wysyłając sondy w daleką przestrzeń. Co było na pozłacanych tabliczkach? Podstawowe elementy materii. Tu są przedstawione inaczej, ale zasada jest ta sama. Nie każdy przekaz musi być taki jak nasz, ale podstaw budowy materii się nie zmieni. I czy to będzie rysunek kółka, czy punktu można zakładać, że chodzi tu o wodór. To przecież podstawowy, najprostrzy atom we Wszechświecie. A mikrofale też występują wszędzie. Darmowa energia? Uważam, że tak. Tylko zamiast ładować kasę w zbrojenia i inne durne rzeczy, ludzkość powinna skupić się na tych podpowiedziach. A może już mamy działające generatory darmowej energii? Tylko kto pozwoli na upublicznienie tych urządzeń? Na pewno nie lobby paliwowe, które teraz rządzi światem. A może chcą przejąć i te generatory? W końcu z czegoś trzeba żyć, nie?
  • 0

#19

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Osiągneli prawie identyczny efekt." Prawie robi wielką różnicę :P Na pewno część piktogramów jest robiona przez ludzi, pewnie coraz większa część. Co nie zmienia faktu, że powstanie części z nich jest niewyjaśnione. Na to, że to UFO robi niektóre kręgi sam mam pewnego rodzaju "osobisty" dowód, osobisty bo nikt nie uwierzy moim znajomym oprócz mnie :) Rok temu zdaje się powstały kręgi w Chruszczobrodzie. No spoko, ktoś sobie zrobił, gdyby nie to, że w przed dzień tego paru ludzi widziało po prostu UFO wieczorem. I kiedy się pojawiło to zarówno sygnał radiowy jak i telewizyjny został przerwany. Co ciekawe pojawianie się w tamtym rejonie UFO nie jest niczym niezwykłym. Mój przyjaciel widział tam już coś takiego z 5x.
  • 0

#20

nic_wiedząca.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chessman napisałam "prawie", ponieważ niektórzy mogliby zrozumieć to aż za dosłownie.

A tak na marginesie.
Są jak wiadomo miejsca, w których piktogramy pojawiają się co jakiś czas. Może zacząć by monitorować te tereny np. sprawdzać czy nie zanatowali jakiś infra lub ultradźwięków. Może dzięki takim obserwacją znaleźlibyśmy podpowiedź lub odpowiedź jak powstaje "część" kręgów.



Hahah... i już widzę wtedy miny scepytków. "A nie mówiłem/am" ;p


DODANO (14:57)

Może to ma coś wspolnego z programem HAARP, LOFAR ?
To tylko moja mała sugestia.
  • 0

#21

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najprędzej z programem Giertycha.
Od infra, czy ultradźwięków o takiej mocy wszystkie zwierzęta w okolicy by zgłupiały. Kto wie, czy coś extra nie lata nad naszym rządem?
Może i część kręgów jest wydeptywana przez ludzi, ale na pewno nie wszystkie. Kiedyś nie wierzono, że Ziemia jest kulista, teraz nie wierzy się w kręgi. Historia lubi się powtarzać :)
  • 0

#22

nic_wiedząca.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie... więc H&L odpada.
  • 0

#23

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedyś nie wierzono, że Ziemia jest kulista, teraz nie wierzy się w kręgi.

eltom nie manipuluj z plaska ziemia, bo to ulubiony argument entuzjastow. W plaska ziemie wierzono kiedys tak samo jak w to, ze teraz kregi to ufo. Dopiero Kopernik obalil wiare, zaczal ere faktow, dowodow i nauki. Takze jesli juz porownujesz wiare w kregi, to porownuj do wiary w plaska ziemie, a nie wiary w okragla ziemie. Bo w to ze ziemia jest okragla sie nie wierzy, tylko jest to udowodnionym naukowo faktem, a poki co pozaziemskie pochodzenie kregow to jest wiara, tak jak wiara byla plaska ziemia.
  • 0

#24

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy ktoś z was śledzi co lato wylatowskie pola, ale bodajże 2 lata temu podczas monitoringu nagrana została akcja z powstawaniem piktogramu. Fakt faktem że w nocy i nic nie było widać, ale piktogram powstał w sekundę. Było widać tylko białą kropeczkę. Tak a propo to od jutra rusza transmisje on line z Wylatowa na ufotv.pl ;)
  • 0

#25

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mowisz o tym faku z Nautilusa ?
  • 0

#26

Jose_Arcadio.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szczerze??

każdy z “Cymantic” jest dość łatwe do opisania wzorami matematycznymi... symetryczne oparte na okręgach formy...
  • 0

#27

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eltom nie manipuluj z plaska ziemia, bo to ulubiony argument entuzjastow....


Raczej jestem sceptykiem, co chyba wszyscy wiedzą z innych tematów, w których dyskutowałem, ale tu raczej entuzjastą :)
Wygląda to na coś, co ma wreszcie sens.
  • 0

#28

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zna ktoś strony jak można zaprogramować taką falę dźwiękową?:E Oglądałem kiedyś program, jak koleś grał na jakimś 'magicznym' instrumencie a formacje mrówek tworzyły nagle przeróżne kształty.. niesamowite xE

Pozdrawiam
Olek.
  • 0

#29

nic_wiedząca.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zna ktoś strony jak można zaprogramować taką falę dźwiękową?:E Oglądałem kiedyś program, jak koleś grał na jakimś 'magicznym' instrumencie a formacje mrówek tworzyły nagle przeróżne kształty.. niesamowite xE



Czyli, że jak? Mrówki nie miały wpływu na to jak się poruszały? Dana częstotliwość oddzialywała na ich mózg i robiły to co "było nakazane" (mam namyśli daną częstotliwość, przez którą można uzyskać dany wzór geometryczny) , nieświadomie?
  • 0

#30

Alien667.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To napewno nie robi człowiek!!!
Na miejscu "ZDARZENIA" pozostaje dużo bardzo małych stalowych kulek.
I jak można zrobić wielki dokładny pikto skoro niewidzi sie całego obrazka z góry?
Myśle ze to ta kula energi
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych