Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy zostałem uprowadzony ? Co się stało ?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bozia mówiła szukajcie a znajdziecie.
  • 0

#17

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

(jak chcecie moge cyknac fotke choc za rezultaty nie recze-mam do dyspozycji tylko aparat w telefonie z ktorego teraz pisze).


Oczywiscie w domu nie ma aparatu fotograficznego albo kamery...[=


Oczywiście mam w domu cyfrowy aparat fotograficzny z którego zdjęcia wychodzą czasem gorzej niż te z mojego telefonu. Poza tym w tym momencie nie wiem gdzie ten aparat jest bo rodzice się nim rządzą. A kamery nie mam bo aparat (zarówno w telefonie jak i cyfrowy) z powodzeniem robi za kamerę (oba mają opcję nagrywania filmów wystarczającą na nasze potrzeby).

Tak czy inaczej macie tutaj fotkę zrobioną telefonem komórkowym.
Pomniejszona dla lepszego efektu. Zaznaczone blizny.
Orginalna fotka.

Dwie blizny (te bardziej na dole) są większe i wyglądają jak ślady po szczepieniach. Blizny wyżej są 4 razy od nich mniejsze i nie wiem z czym je porównać. Podejrzewam ,że mogły powstać w taki sposób: Link do obrazka. No ale sama tego sobie nie zrobiłam ani nie jestem lekarzem żeby powiedzieć czy blizny w taki akurat sposób powstały więc pewna nie jestem.
  • 0



#18

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś miałem trzy blizny pod prawym okiem tworzące pas oriona - ale to były zwykłe pryszcze :( chociaz kto wie, to nie przypadek ze jednej nocy sie ułozyły w taki kształt. Moze tez zostałem uprowadzony =)
  • 0

#19

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nażarłeś się czegoś z "Biedronki" i masz halucynacje. A tak serio To cie mogły porwać, bo mieszkasz sam, a samotnych najczęściej porywają.
  • 0

#20

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaaaaa. Szczrze to nie wierze w te całe historie nie mowię ,że to są jakieś ugryźnięcia komarów lub coś w tym stylu chodzi mi o to ,ża jak ktoś czegoś ie pamięta i zoabczycoś na niebie a to się porusza.To odrazu UFO nie panikujmy przecież wszystko da się jakoś wyjaśnic nie włączjąc tego w UFO według mnie to co było na niebie to satelity ale nie jestem pewien i nie krytykuje nikogo.Lecz kiedyś byłem w swoim ogrodzi i widziałe coś takiego tylko ,że tych świateł było 4 A też nic nie pamiętałem ale rodzice mi powiedzeli że poszedłem spać i ,że cały czas byłem w łóżku bo sprawdzali !! Ale też myśałem ,że UF ale już nie przesadzajmy LUDZIE nie każde zdarzenie jest paranormalne te ,wasze hist. są bardzo ciekawe i poruszające lecz nie wiem co o tym sądzisz napisałem tylko ,sowje zdanie lecz to tylko moje zdanie . A wasze mogą być inne :)
  • 0

#21

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to chyba oczywiste ze cie porwaly i teraz nosisz jednego w sobie
jak urosnie to opanuje twoje cialo i zegnaj

ufole tak nas sobie porywaja i kopiuja
niedlugo na ziemi nie bedzie juz ludzi

ale jest dla ciebie ratunek... polecam silnie przeczyszczajacy srodek i po obcym

Edit [15.01.08] dj_cinex
Treść wpisu sugeruje twoją prześmiewczą opinię na ten temat. W nagrodę przyznano ostrzeżenie. Proszone jest aby następnym razem nic nie pisać, niż tworzyć teorię o środkach na obcych.


coz
czytajac wpisy innych uzytkownikow odnosze wrazenie ze tamat to jeden wielki zart dlatego wpis jest taki a nie inny
niemniej jednak kiedys mialem podobne przygody i bol brzucha... srodki na przeczyszczenie pomogly

Użytkownik pazuzu edytował ten post 15.01.2008 - 17:04

  • 0

#22

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś miałem trzy blizny pod prawym okiem tworzące pas oriona - ale to były zwykłe pryszcze :( chociaz kto wie, to nie przypadek ze jednej nocy sie ułozyły w taki kształt. Moze tez zostałem uprowadzony =)

Problem w tym ,że żeby po pryszczu była blizna to musi najpierw być pryszcz. A brzuch jest raczej miejscem wolnym od pryszczy.

A co do ciekawych kształtów znamion to sama mam na policzku wyraźny "wielki wóz" ułożony z ...pieprzyków ^^
  • 0



#23

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

( dj_cinex autor sam sugeruje, że został uprowadzony i poddany jakimś operacjom, więc nie dziwi mnie i innych wyśmiewanie się z takich tematów. To chyba poważne forum. )
  • 0

#24

Rzepa.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po przeczytaniu waszych postów jeszcze raz postanowiłem dokładnie przebadać swoje ciało. Kiedy przed chwilą wyszedłem z kąpieli zauważyłem w lustrze , że mam w lewej dolnej części pleców dziwne plamy których wcześniej nie było. Nie miałem w tym miejscu żadnej operacji a kiedy pomyśle o wcześniejszych wydarzeniach ciarki mnie przechodzą po plecach... Co to może być ? Załączam fotografie owych plam :

Dołączona grafika
  • 0

#25

mrx1.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na uczulenie. Jak mogłeś od razu nie zauważyć takich dużych zmian skóry? Czy pierwszy raz się kąpałeś od tamtego wydarzenia :) ?

Zdjęcie jest strasznie niewyraźne, nie wiem co o tym myśleć.
  • 0

#26

Rzepa.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Około miesiąc temu byłem u dermatologa i żadnego uczulenia skóry u mnie nie stwierdzono. Kąpałem się wcześniej po tym wydarzeniu , ale nie zaobserwowałem wtedy tych plam , nie wiem czy ich nie zauważyłem czy poprostu ich jeszcze nie było.
  • 0

#27

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprawdź czy plamy nadal tam są parę godzin po kąpieli. Bo mi to wygląda na zaczerwienienie skóry wywołane kontaktem z gorącą wodą. Sama takie coś mam po kąpieli. Później znika.
Albo może to być również otarcie wywołane przyciasnymi spodniami 8) . Sprawdź czy ci to zniknie po paru godzinach jak ubierzesz inne spodnie, mniej przylegające do ciała w tamtym miejscu gdzie jest ślad.
A najpewniej to są to obie te rzeczy połączone.

Dla porównania zdjęcie podobnego miejsca u mnie w tym momencie (cały dzień nosiłam przyciasnawe jeansy) http://img84.imagesh...070/sladln9.jpg , jeżeli teraz pójdę się kąpać to gdy wyjdę z wanny ślad będzie wyglądał tak jak ten u ciebie (skóra przybierze normalny kształt, bez wgłębień a zaczerwienienia się bardziej uwidocznią od gorącej wody) .

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 15.01.2008 - 21:08

  • 0



#28

Rzepa.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te plamy znajdują się znacznie wyżej od pasa - jakieś 15 cm. Nie nosze tak wysoko spodni a plamy nie sa czerwone tylko bardziej brązowe.
  • 0

#29

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

rzepa to moze byc absolutnie wszystko
uczulenie polpasiec plamy watrobowe podraznienia skory wywolane kapiela odgniecenia itp.

idz do lekarza bo my ci tutaj nie pomozemy
potem idz do psychologa albo psychiatry i popros o regresing hipnotyczny
na sam koniec mozesz wszystko tu opisac i jedna tajemnica znajdzie swoje rozwiazanie


Edit [15.01.2008]: +.....
Temat zamykam - do czasu przedstawienia wyników sugerowanych badań

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych