Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czyżby Nowa Polska Kryptyda ??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli Eskulapa może mierzyć 3m długości to może poprostu była to wylinka jakiegoś specjalnie dużego okazu (coś jak wężowa hogzilla)
  • 0

#17

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm myśle jednak że mogłeś się pomylić. Swoją drogą - gdzie to było?
  • 0

#18

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie, gdzie to miało miejsce :) ? Jeśli się nie myliłeś, miałeś do czynienia z niepolskim "kawałkiem" węża, to też jest możliwe, może jakimś cudem przywędrował z innego kraju ?
  • 0

#19

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja obstawiam eskulapę, lub boę-uciekiniera (pytona, anakondę?). NNormal masz właściwie jakieś pojęcie o wężach? Mam na mysli "głębszą" wiedze, a nie Wikipedię...
  • 0

#20

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest duża szansa, że to po prostu maskotka, która zbyt urosła i stała się kłopotem więc się jej właściciel pozbył dając wolność :->
  • 0



#21

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkam koło łodzi ! AngRoss w sql na przyrodzie pani się ze mną zamieniła i ja mówiłem o gadach , a pani słuchała i sam hoduje węże (hodowałem zaskronice ale teraz Zbożówki hoduje ) , jaszczurki , ptaszniki i skorpiony więc mam o tym pojęcia !!


Ps. Pisałem o tym wcześniej więc czytać uważniej !!
  • 0

#22

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spoko, pytam sie tylko. Jakiej grubości była ta wylinka? I jeszcze jedno... W jakim była stanie?? Wysuszona, łamiąca się czy świeża?

Skoro mieszkasz koło Łodzi (łódź to na jeziorze, albo morzu xD ) to Eskulapę mozemy z powodzeniem skreślić. Teoretycznie mógłby tam zawędrować, ale to mało prawdopodobne. Jeszcze mniej prawdopodobne jest to, że tak duży wąż tyle prze... wił? się niezauważony. Raczej eks-maskotka jakiegoś mocno dzianego gościa.
  • 0

#23

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szerokości wylinki tak koło 5 , 6 ,7 cm . Wylinka była świeża .
  • 0

#24

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra. Wylinka - świeża. Przypomnij sobie kiedy to było. Miesiąc, dzień mniej więcej, powiedzmy 5-10-15-20-25-30. Sprawdź co jaki czas węże zrzucają skóre. Udaj się w tamtą okolicę w odpowiednim czasie i poszperaj.
  • 0

#25

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówiłem że to było 16 Sierpnia (zapamiętałem tą datę , bo zapisałem ją sobie w komórcę) ! A rzucanie wylinki przez węży jest zależne od wieku i długości węża , więc ten wąż pewnie zrzuca wylinkę co 2 , 3 miesiące . A teraz się nie wybiorę , bo pewnie zapadł w sen zimowy !

edit by eru75
Zamykam, gdyż jak twierdzi autor tematu: "pewnie zapadł w sen zimowy".

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych