Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ministerstwo obrony pokazuje dowód na istnienie UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ta mewa dj_cinex musiała cholernie szybko lecieć .... Skoro jej obraz jest tak bardzo rozmyty ;D
  • 0

#17

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kochany fakt wszystko Ci powie ;p czytałem to dzisiaj w gazecie i jak dla mnie wygląda to jak każde zdjecie UFO niewiem co Fakt sie podnieca
  • 0

#18

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

PS. Pakerzyk- czyżbym zauważał nutkę ironii?

Nie, tylko jakis angol, ktory uwaza siebie za swiatowego specjaliste nie wpadl na to, ze to moze byc zwykly ptak.
  • 0



#19

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ta mewa dj_cinex musiała cholernie szybko lecieć .... Skoro jej obraz jest tak bardzo rozmyty ;D


Nie tak bardzo szybko skoro da się wyodrębnić jej części ciała ;) Gdyby przemknęła nie tak daleko od obiektywu, myślę, że efekt byłby właśnie taki. Oczywiście mogę się mylić, ale jak dla mnie nazywanie tego zdjęcia "czymś bardzo interesującym", czy "dowodem na statki obcych" (czy jak to tam jeszcze zwą) jest chore.

Poniżej inne bardzo podobne przykłady z "UFO-mewą" w roli głównej :

Zdjęcie na pozór przedstawiające "UFO" na tle morskiego wybrzeża :

Dołączona grafika

Niby ok... lecz gdy dokonamy przybliżenia i powiększenia obszaru z dziwnym obiektem, widzimy :

Dołączona grafika

Zoom :

Dołączona grafika

Wyszczególnienie kształtu ciała :

Dołączona grafika


Tutaj kolejny przykład UFO-ptaka -> Click

Jak dla mnie ... "MYTH BUSTED !"
  • 0



#20

grigo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobre, panie, dobre. Respect:)
  • 0

#21

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie podpieraj się tymi zdjęcmi, bo są wykonane specjalnie by pokazać, że można wszystko wytłumaczyć i ten punkt to nie ta mewa, która jest z innego czasu na tym samym tle.
  • 0

#22

fab3r.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taka dyskusja donikąd nas nie zaprowadzi... Ja tam żadnego ptaka nie widzę, ale nie wierzę też że to koniecznie UFO. Co jak co, ale nikt z nas nie ma specjalnej aparatury, doświadczenia itd. żeby to zbadać.

Co do źródła - pamiętam jeden artykuł z Faktu gdzie rolnik opowiadał że dzięki namowie żab przestał pić xD .
  • 0

#23

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Cinexem. Nawet oko ptaszka jest świetnie widoczne na zdjęciu.
  • 0

#24

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ALe żeby zrobić zdjęcie UFO to człowiek musi mieć naprawde fart, mowa o prawdziwym zdjęciu a nie o sfałszowanym.
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

The Sun donosi o kolejnym zdjęciu UFO nad Kornwalią (ta sama okolica na której dokonano zdjęcia "UFO-ptaka"* z tegoż oto tematu) :

New Cornish UFO sighting pic


The Sun przedstawia kolejne zdjęcie UFO i już zaczynają się głosy, iż tamto miejsce zaczyna być bardzo szczególne i bogate w zjawisko UFO. Jak dla mnie owe zdjęcie to zwykła kupa pixeli, która może być wszystkim... i niczym. Mimo to zapraszam do podziwiania tejże jakże "efektownej" fotki... :o :s

* - to oczywiście jest tylko moja opinia w tej sprawie ;)
  • 0



#26

wojtek94.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a nie wydaje Ci sie, że to "coś" na obrazku jest wieksze od jakiegokolwiek ptaka smile2.gif?

porównaj sobie ten obiekt z tym pierwszym statkiem, jest jak 1/6 tego statku smile2.gif


Tutaj mamy to samo zdjęcie, lecz pokazujące nieco rozleglejszy obszar :

Dołączona grafika


To zdjęcie przypomina mi F-22 Raptor. A wam? tylko że tutaj(u góry) jest pod innym kontem
http://quicklink.all...2-raptor-01.jpg
http://www.richard-s...terburner_1.jpg
  • 0

#27

Jabuel.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jezeli to nie jest faktycznie Ufo to jedynie moglbym stawic na Bombowce (Myśliwce) typu Stealh ktore maja podobne kształty
  • 0

#28

UFO Amator.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak bym się przygadał to nie widzę tam ptaka tylko coś w kształcie spodku co my tu nazywamy UFO.

Może wreszcie ktoś coś oficjalnie ujawni bo jakoś nie chce mi się wierzyć, ze sami jesteśmy w wielki niezawierzonym wszechświecie!
  • 0

#29

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy zauwazyliscie.. a napewno nie... to gdzie jest drugie skrzydło?? przeciec obiek byłby wydłuzony z drugiej strony a nie prosty... dziwne... ze ta mewa taka wielka... moze mutacja?? dostaly mu sie spaliny do garda i stal sie wielki... to napewno jest ufo... ja w to wierze... a ze jakis 1 gosciu z forum dal zdjecia... wyrazil swoja opinie to nie rzucajcie sie odrazu ze on ma racje.. jaki on jest dobry... nikomu nie ufajcie, moza by tak powiedziec :D
  • 0



#30

Libera.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli to ptak, to gdzie jego szpony , kształt dziobu również się nie zgadza ? To nie mogło by być podane pod takim kątem jak ty to zrobiłeś cinek bo to co widzimy na zdjęciu UFO a u twojej mewy to jedno z drugim nie ma nic wspólnego , zupełnie pod innym kątem .

Na zdjęciu UFO widać również, że ma to kształt spodku, oraz inny kolor.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych