Skocz do zawartości


Zdjęcie

Leonid Stadnik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najwyższym człowiekiem,jaki chodził po ziemi był Robert Wadlow,który swoimi 272 centymetrami mógł zawstydzić nawet giganta z Ukrainy.Stadnik jest najwyższym żyjącym obecnie człowiekiem,bo do wzrostu "Giganta z Alton" nadal mu sporo brakuje.
  • 0



#17

White Raven.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy chodził do szkoły podstawowej, wykryto niego wodogłowie. W trakcie operacji została uszkodzona przysadka mózgowa produkująca m.in. hormon wzrostu. Jakiś guz mu w tamtym miejscu urósł. Od tego czasu zaczął rosnąć. Zainteresował się nim amerykański lekarz. Przyjechał na Ukrainę i zbadał Stadnika. Ku wielkiej radości i lekarzy i Leonida wyniki badań były zachwycające. Guz sam 'usechł' a gigant przestał rosnąć. Jednak cały czas jego wzrost jest niebezpieczny bo serce może kiedyś nie wyrobić.
  • 0

#18

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może ma ktoś do udostepnienia materiał z Discovery ?
  • 0

#19

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może ma ktoś do udostepnienia materiał z Discovery ?


narazie tylko to jest http://video.google....=Leonid Stadnik
  • 0

#20

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najwyższym człowiekiem,jaki chodził po ziemi był Robert Wadlow,który swoimi 272 centymetrami mógł zawstydzić nawet giganta z Ukrainy.Stadnik jest najwyższym żyjącym obecnie człowiekiem,bo do wzrostu "Giganta z Alton" nadal mu sporo brakuje.


Hmm... Leonida chyba za przeproszeniem by to waliło, że ktoś jest wyższy od niego. Mu nie zależy na popularności.
  • 0

#21

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hehe ale fajne ma buciory o.O najwiekszy nr jaki widzialem to 48 :)

Ja mam rozmiar 52. I co i co i co? :D

Tak szczerze - współczuję kolesiowi. Już ja przy moim wzroście (196 cm) miewam spore problemy z krążeniem, a co dopiero 2,6 m...
  • 0



#22

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biedny chory człowiek...jeśli jeszcze rośnie to już w ogóle czeka go nieciekawy los.Szkoda że naukowcy nie umieją kontrolować tej części mózgu.Wtedy i ludziom bardzo niskim można by wzrost "poprawić" a w takich przypadkach zahamować go.
  • 0

#23

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe ale fajne ma buciory o.O najwiekszy nr jaki widzialem to 48 :)

Ja mam rozmiar 52. I co i co i co? :D

Tak szczerze - współczuję kolesiowi. Już ja przy moim wzroście (196 cm) miewam spore problemy z krążeniem, a co dopiero 2,6 m...


ile wazysz ?? tak z ciekawości
  • 0

#24

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam 196, przy wadze 74,5. A numer buta?? 48, a ia tak jest ciezko z zkupieniem butow ktore mi sie podobaja i raczej chodze w tym co jest do kupienia :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych