Skocz do zawartości


Zdjęcie

Leonid Stadnik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najwyższy człowiek świata ma 2,54 m

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



Tytuł najwyższego na świecie człowieka przyznano Ukraińcowi Leonidowi Stadnikowi, który mierzy 2,54 metra - poinformowało przedstawicielstwo Księgi rekordów Guinnessa.

W 2008 roku wychodzi kolejne wydanie Księgi, a w nim połowa rekordów będzie całkiem nowa. Jednym z nich jest właśnie rekord wzrostu obywatela Ukrainy - pisze agencja Interfax-Ukraina.

Użytkownik L&M edytował ten post 31.12.2007 - 01:47

  • 0

#2

qnik1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, jak się mieści w samochodzie... Słyszałem, że ten człowiek miał wypadek, został ranny w głowę ,w miejscu, które odpowiada za wzrost. Leonid będzie rósł jeszcze, zobaczycie :P
  • 0

#3

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że współczuje temu kolesiowi. Przerypane miec taki wzrost. Rozumiem fajnie byc wysokim - sam mam 188cm :D ale Byc gigantem? Dziękuje :P
  • 0

#4

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten facet jest chory,może niedługo umrzeć. Jeżeli dobrze pamiętam to jego serce nie wyrabia. Był(albo będzie, nie pamiętam dokladnie)o nim program na Discovery, w którym przedstawiano jego walkę z chorobą.
  • 0

#5

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale taką łapę ma jak bochen chleba :P Ani to z komorki nie skorzysta. Ale ciekawe czy on jest sprawny fizycznie, tzn. czy do siatkówki by się na przyklad nadał.

Ten facet jest chory,może niedługo umrzeć. Jeżeli dobrze pamiętam to jego serce nie wyrabia. Był(albo będzie, nie pamiętam dokladnie)o nim program na Discovery, w którym przedstawiano jego walkę z chorobą.


Ja pamietam cos na Discovery bylo o kolesiu ze stanów, który miał jakiś defektt serca.

Użytkownik Ozzy667 edytował ten post 31.12.2007 - 14:20

  • 0

#6

qnik1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Został wpisany do księgi rekordów Guinessa, ale po co mu to, jak może umrzeć?
  • 0

#7

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nom... w reklamie na Discovery było trochę o tym, czy uda się lekarzom uratować mu życie. A tak nawiasem...

Ale taką łapę ma jak bochen chleba tongue1.gif

Pewnie jak przywali komuś to sama ofiara dostanie defekt serca :P .
  • 0



#8

Blodeuwedd.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, jak się mieści w samochodzie... Słyszałem, że ten człowiek miał wypadek, został ranny w głowę ,w miejscu, które odpowiada za wzrost. Leonid będzie rósł jeszcze, zobaczycie :P



Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać średnio się mieści. W wieku 14 lat miał operację przysadki mózgowej. Wtedy zaczął szybko rosnąć.

Ten facet jest chory,może niedługo umrzeć. Jeżeli dobrze pamiętam to jego serce nie wyrabia. Był(albo będzie, nie pamiętam dokladnie)o nim program na Discovery, w którym przedstawiano jego walkę z chorobą.


Będzie dzisiaj o 22. Strasznie żal mi tego faceta :(

Użytkownik Blodeuwedd edytował ten post 31.12.2007 - 14:54

  • 0

#9

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeden umiera na raka - nikt o nim nie pamieta, ten umrze ze świadomością, że ktoś o nim uslyszał.
  • 0

#10

Blodeuwedd.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak, z takim podejściem napewno wygodniej się umiera :/
  • 0

#11

miw.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta ksiega juz wyszla : o przynajmniej wersja niemiecka : P



Dla mnie on jest nieszczesliwy.Ten wzrost mu tylko przeszkadza ,bo w NBA etc. grac nie moze - kosci..wszedzie jest za wysoki ,telefon dla niego jest bardzo malutki..
  • 0

#12

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe ale fajne ma buciory o.O najwiekszy nr jaki widzialem to 48 :)

przynajmniej nie bedzie narzekał ze calego dachu od auta znów nie umyl :D
ta komóreczka to jak cukierek w reku doroslego :P przerasta ten telefon samym kciukiem :D

no wlasnie cos mi ta bajka z wypadkiem nie pasowala <mysli> na wikipedi pisalo ze mial wlasnie operacje :P
  • 0

#13

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda mi go trochę.
  • 0

#14

Gradus.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem kiedyś o rankingu najwyższych ludzi oraz o niedogodnościach związanych z tak dużym wzrostem... Jeżeli się ma powyżej pewnej granicy to wszystko staje się trudne, nie można normalnie jeździć samochodem, nie ma ubrań, wszystko trzeba szyć na miarę, ludzie na ulicy wytykają palcami, pojawia się problem z obsługą urządzeń elektronicznych i chwytaniem małych przedmiotów, są problemy zdrowotne,

serce tego człowieka nie wyrabia

Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jeden problem...
Problemem tym jest wysokość sufitów. Standardowy sufit w bloku znajduje się na wysokości 2,50m (wzrost tego pana to 2,54 m), a sufity rzadziej spotykane to 2,80m (akurat ja mam takie w domu), zakładając że ten pan musiałby mieszkać w takim domu musiałby ciągle uważać na głowę, garbić się, jakby chodził itp. Nie wspominam o przechodzeniu przez drzwi. :s
Serdeczne współczucia dla Leonida Stadnika.
  • 0

#15

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten facet jest chory,może niedługo umrzeć. Jeżeli dobrze pamiętam to jego serce nie wyrabia. Był(albo będzie, nie pamiętam dokladnie)o nim program na Discovery, w którym przedstawiano jego walkę z chorobą.


bedzie niestety dzis >/ Poniedziałek 31.12.2007

Moja szokująca historia
My Shocking Story
Serial dokumentalny,
czas 60 minut

Discovery: Poniedziałek 22:00


Ukrainiec Leonid Stadnik, uważany za najwyższego człowieka na świecie, mierzy 256 centymetrów wzrostu i cierpi na gigantyzm, chorobę, która może zakończyć się tragicznie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych