Skocz do zawartości


Zdjęcie

"UFO Z PLEJAD" - treść i przyblizenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm , widać że się nie rozumiemy , jemu nie zależy na forsie a nie kontaktuje się już nimi od dawna , do tego ... według opisów , cywilizacja ta początkowo żyła na Ziemi z inną cywilizacją , obie pokrzyżowały sie ze sobą z czego żyjemy my oraz oni - Plejadanie , moze stąd to podobienstwo :D , jak chcesz to znajdę ci nawet inne artykuły o tej sprawie gdzie jest napisane więcej o tym , póki co , ocenę zostawiam tobie .

To raczej oczywiste. Ze "według opisów" początkowo żyła na ziemi. Ktos z taka wyobraznia nie byl by na tyle glupi zeby sadzic ze podoba rasa roziwnie sie poza nasz planeta. W celu uwiarygodnienia calosci, ci cali plejadanie rozwineli sie na ziemi.
Tak samo jak to, ze w rejonie plejad nie ma planet, to nagle powstalo przsuniecie fazowe (kto chyba nie wie, ze jest to przesuniecie fazy, w naszym wszechswiecie, oznaczajce, ze dany obiekt jest poprosty nie widoczny, dla istot z innego wymiaru przestrzennego, ale reszta pozostaje taka sama).

Sorry jak ktos w to wierzy,. to chyba nie ma ochoty na rusznie wlasna glowa...
  • 0

#17

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem po co te kłotnie a więc tak ja sądze że:

Niebyliśmy pierwszymi istotami we wszechświecie żywymi
Skoro są dłuzej żywi tak jakby to mogą być barzoej sprawni technicznie ;)
  • 0

#18

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem po co te kłotnie a więc tak ja sądze że:

Niebyliśmy pierwszymi istotami we wszechświecie żywymi
Skoro są dłuzej żywi tak jakby to mogą być barzoej sprawni technicznie ;)

To prawda. Ale sprawnosc techniczna nijak ma sie do identycznego wygladu, jak i prawdziwosci tego artykulu.
Sorry, dla mnie jest tak wyidealizowana wizja, ze az skreca, :E
  • 0

#19

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie zakładam w 100% że nie jest to oszustwem , lecz , planeta ta , jak piszą stosuje systemy obronne przeciwko naszym "negatywnym wibracjom" , właściwie to by wszystko tłumaczyło :mrgreen: ...oczywiście to tylko sarkazm :) , ale jak jest naprawdę ? nie wiemy , może ma ktoś zbiór jakichś info , bliżej świadczących o tych bytach ?
  • 0

#20

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywisciej. Plejadanie to rasa liczaca ponad 100mln lat. Wywodza siie z galaktyki, która samio kiedyś nazwali Avalon. W swojej galaktyce stworzyli potezne imperium bla bla bla (przechoodzimy dalej, zeby bylo bardziej typowo).
Okolo 10mln przybyli na ziemie. Prawdoponie w celach obserwacyjno-badawczych. Teraz tu mozna zrobic wstawke na temat Atlantydy.

No co wiarygodne no nie ? Tylko, ze niechce mi sie tego w szczegoly dopracowac ;/
  • 0

#21

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tych przedziwnych istotach pozaziemskich wiemy tylko tyle że:

Ich statki kosmiczne są bardziej udoskonalone
są w stanie szybko przemieszczać się po galaktyce
8)
Nie są istotami nieomylnymi
Wiedzą więcej o kosmosie
Mają bardziej rozwiniętą medycyne :devil:
  • 0

#22

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem pewny, że Billy miał kontakt z Istotami obcej cywilizacji. Świadczą o tym tysiące zdjęć, których nie potrafiono podrobić po 40 latach!! Tak samo jak kawałek metalu z ich statku, nagranie dźwięku które wydają ich pojazd czy choćby informacja na temat naszego układu planetarnego. Jak dla mnie niezbite dowody...

Użytkownik machado edytował ten post 03.01.2008 - 14:37

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych