Skocz do zawartości


Zdjęcie

'Chupacabra' widziana w Rosji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak nazwaliśmy z kolegami to coś co było na działkach. Nie będziemy mówić na to pomórnik, bo nie wiadomo czy to była Chupacabra, a zresztą ktoś pisał, że pomórnik to niepoprawna nazwa, bo tak się nazywa inne zwierze.

Tak samo się nazywa, ale inaczej się pisze.
Nazwę "pomórnik" nadali stworowi mieszkańcy Goleniowa.
W górach natomiast występuje ptak o nazwie "pomurnik".
  • 0



#17

piechur.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrobiłem mapkę, na której zaznaczyłem miejsca gdzie zauważono Chupacabrę.
Dołączona grafika
Jeszcze raz przypomian, jeśli ktoś interesuje się Chupacabrą, to mam zamiar założyć coś w rodzaju instytutu / klubu, który będzie zajmował się tym tematem.
Na bordowo zaznczyłem miejsca gdzie ją widziano, a na niebiesko USA, bo tam na granicy widziano podobno. Puerto Rico nie zaznaczyłem bo na tej mapie nie ma. Ale to jest tam pod Kubą.
  • 0

#18

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Równie dobrze możesz założyć jakąś grupę internetową, stronę, forum, etc.
Bo z instytutem jako takim to ciężko może być ;]
  • 0



#19

piechur.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Równie dobrze możesz założyć jakąś grupę internetową, stronę, forum, etc.
Bo z instytutem jako takim to ciężko może być ;]

O takie coś mi właśnie chodzi. Instytut to tak nazwałem, żeby bardziej fachowo brzmiało. Ale nie chodzi mi też o zwykłą stronę tylko, żeby mieć jakiś korespondentów z Pomorza, z innych rejonów Polski gdzie widziano Chupę, kontaktować się z nimi, żeby mieć najnowsze informacje. Taka organizacja zajmowała by się archiwizowaniem przypadków spotkać z Chupacabrą, żeby mieć obraz tego zjawiska czy się nasila, czym może być spowodowane. Na takiej stronie chciałem mieć dokładny opis Chupy, doniesienia o jej pojawianiu się na całym świecie, formularz dla osób, które ją widziały itp.
  • 0

#20

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakbyście potrzebowali czegoś, to napisz do mnie na PW ;)
  • 0



#21

Daniello.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałem że w polsce też grasuje coś podobnego do chupacabry (pomórnik). Zabija w ten sam sposób (jedno uderzenie w serce lub w szyje i wyssanie krwi), możliwe że w różnych rejonach świata występują te stworzenia.
  • 0

#22

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taaa? A ciekaw jestem, czy przeczytałeś kilka poprzednich postów...

PS
O tym już było.
  • 0



#23

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niechno sie tylko pojawi gdzieś w Małopolsce ;] ..... trzeba sie na niego zasadzić i zobaczyć co to bo z jakimi dziwnosciami sie spotkałem to to mnie nurtuje najbardziej. Dlaczego coś co waży dobre 35kg musi pić krew?
-bo się tym odżywia? czemu zatem nie znalazło bardziej energetycznego pokazrmu jak reszta ziemskich istnień?
-może to jest jakiś mutant? jeśli tak to kto stoi za jego stworzeniem albo też i wypuszczeniem na wolnosć?
-cierpi na ostra, nieodwracalną chorobe genetyczną przez co stale musi uzupełniać zapas w organiźnie?
Wszystko to dałoby sie jakoś wyjaśnić, ale czemu nie można tego rozstrzelac ani rozjechać? to sugeruje bardziej jakąś mroczną opowiastkeo monstrualnym stworzeniu z piekła rodem, którego można zniszczyć wyłącznie mieczem z kartonitu podczas 50 kwadry Marsa blablabla.
Jednym słowem, zbyt chore żeby było prawdziwe, za tym coś stoi, trzeba tylko dowiedzieć się co.
  • 0

#24

piechur.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno ją rozjechali, ale coś w te zdjęcia akurat nie wierzę. Wyglądają jak pies, czy jakaś małpa. Jakiś policjant do niej strzelał i musiał zranić, bo na płocie była krew, więc da się zabić. Nie wiadomo gdzie trafił. Już gdzieś pisałem o niedźwiedziu. Jego też nie zastrzelisz jak trafisz np. w łapę. Tylko niedźwiedzia się unieruchomi, a to potrafi latać i mogło po prostu ucieć i zdechnąć gdzieś w jakiejś jamie, norze, albo zregenerowano swoje ciało. Nie wiem jakoś w tą teorię o chorobie genetycznej nie wierzę, bo przecież tych Chupacabr jest kilka przynajmniej. Nie jest możliwe, żeby to była jedna i ta sama istota, bo widziano ją na Puerto Rico, w Meksyku, W Brazylii, pewno też w innych krajach Ameryki Płd, na pograniczu Stanów Zjednoczonych, w Portugalii, we Włoszech, w Polsce, ostatnio w Rosji. Chyba, że potrafi tak szybko się przemieszczać, ale one wszystkie różnią się między sobą różnymi detalami.
  • 0

#25

Daniello.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:P No nie przeczytałem, ale trzeba przyznać że moderatorzy dobrze pracują. Ale żeby trzymać się tematu, gdzieś przeczytałem że żółnierze w okolicach Puerto Rico zauważyli chupacabrę i zaczęli do niej strzelać, a ona odpowiedziała ogniem :mrgreen: trochę to naciągane, ale podobno kilku żołnieży zostało rannych. Sam w to nie wierzę, ale...
  • 0

#26

piechur.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbyś powiedzieć gdzie o tym przeczytałeś?
  • 0

#27

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Buahaha ! Strzelająca Chupa xD ! no to już szczyt, aż strach sie bać w co jeszcze sie przemieni, może już najwyższy czas do tam jakąś gwardie eksterminacyjno-deratyzacyjno-egzorcystyczna posłac?
.........oni sobie już z tym poradzą ;]
  • 0

#28

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A moze ona strzelała kolcami, tak mają niektóre zwierzaki :>
  • 0

#29

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby strzelała kolcami to by nie było rannych, tylko pokłutych. A i wątpliwe czy miały by dość wielką siłe przebicia żeby coś człowiekowi zrobić. Mnie to by chyba zabiło śmiechem jakbym to zobaczył osobiście :lol :
  • 0

#30 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Zaintrygowała mnie jedna relacja... "czerwony nietoperz", "podobny do kangura'... Kiedyś czytałem, że pare lat temu w Stanach na ranczo jakiegoś farmera pojawiła się wysoka na ok. 1,30m bordowo-czerwona istota, poruszająca się jak kangur, którą obserwowali wszyscy pracownicy tej placówki. Potworek skakał sobie po polu po czym podskoczył i... odleciał! :)

Czytałem o tym w artykule poświęconym istotom pozaziemskim, ale, zważywszy na pokazane tu opisy być moze... mieliśmy do czynienia z Chupacabrą?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych