Skocz do zawartości


Zdjęcie

zdjęcia aury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam
Chciałbym was spytać, jak się robi zdjęcie aury? może ktoś z was wie?
PS. Co oznaczają kolory aury, np. indygo?

Użytkownik Kowal801 edytował ten post 29.12.2007 - 23:01

  • 0

#2

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm z tego co wiem to nie da sie zrobic zdjecia i wszelkiego rodzaju aparaty z dopiskiem "fotograguje aure" jest to oszustko :) choc gdzies tam slyszalem ze ruscy cos takiego wymyslili ale malo o tym slyszalem :P
  • 0

#3

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lerlitz pytał wyraźnie „może ktoś z was wie?” Tak można zrobić zdjęcie, trzeba mieć filtr odpowiedni na aparacie, sam musisz powiedzmy stać nago na tle odpowiedniego koloru, wprowadzić się w chociaż lekki stan medytacji i wtedy cyk.
  • 0

#4

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tak da się zrobić zdjęcia aurze, jak wspomniał metody, są do tego potrzebne odpowiednie filtry. Można zrobić zdjęcia przekraczania bariery dźwięku to i aury można.
  • 0

#5

qnik1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobacz na stronach poświęconych parapsychologii, ale uprzedzam, i tak nic nie znajdziesz...zjęcia aury NIE MOŻNA WYKONAĆ
  • 0

#6

Yogil.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie pamiętam jak się to nazywa, ale gdzieś tu widziałem.

wlewasz do czegoś szklanego wode, wsypujesz sól i mieszasz a potem podpinasz pod prąd, potem robisz zdjęcie przez to naczynie z wodą i niby to działało..
  • 0

#7

JuliuszCezar.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam widziałem zdjęcia aury na necie, więc nie mówcie, że się nie da. Podczas czanelingu robione, niestety nie podam strony, bo jak szukałem czanelingów to widziałem przy okazji, poszukaj i Ty:)
  • 0

#8

JuliuszCezar.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aury nie istnieja.


Argumenty? Równie dobrze mogę powiedzieć grawitacja nie istnieje, bo jej nie widać. Wiatr nie istnieje, bo go nie widać... :o
  • 1

#9

NOBODY.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fotografia kirlianowska poszukaj o niej w google jest dość dużo stron opisujących to zjawisko bardzo dokładnie.
  • 0

#10

Sooly.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzieś na forum był już temat o fotografowaniu aury.
Według mnie nie ma na razie pewnych dowodów na istnienie aury więc nie można też być pewnym możliwości jej fotografowania, chociaż podobno niektórym to się udało :|
http://pl.wikipedia....ia_kirlianowska
"...postulowane jest, że pozwala ona na zarejestrowanie aury rzekomo odzwierciedlając stan duchowy organizmów żywych. Taka hipoteza nie ma obecnie solidnych podstaw naukowych..."


Nie mówię też, że trzeba wierzyć we wszystko co piszą na wikipedii :mrgreen:
  • 0

#11

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiatr nie istnieje, bo go nie widać...

Ale czuć. A aurę podobno można zobaczyć.

tak da się zrobić zdjęcia aurze, jak wspomniał metody

zjęcia aury NIE MOŻNA WYKONAĆ

Mhm. i kto ma rację?

Sam widziałem zdjęcia aury na necie, więc nie mówcie, że się nie da.

Mógł być to fotomontaż.

Pozdrawiam. :)
  • 0

#12

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Za takie głupie wpisy typu "aury nie ma" to powinnien być chyba automatyczny ban... :/ :(
  • 0



#13

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

KriSSnt każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie na dany temat, może w coś wierzyć lub nie. Nie możemy dawać bana tylko za to, że ktoś ma odmienne zdanie od nas.
Jednak forum ma swój regulamin i każdy z jego użytkowników, rejestrując się na nim, jednocześnie wyraził zgodę na jego przestrzeganie.
Według regulaminu, tak samo krótkie zdania nie wnoszące nic do tematu, jak i posty nie na temat są niedozwolone.
Proszę się do nich stosować pisząc posta, a jak uznamy wypowiedź za niezgodną z regulaminem forum korzystajmy z opcji "Raportuj".
  • 0



#14

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Och Asieńko;-) Nie chodzi mi tu o to, że ktos ma po prostu odmienne zdanie, ale jeśli juz ma, szczególnie tak różne od..powiedzmy "wiekszości" obecnych, to wypadałoby zeby choć troszke to uargumentował ;p


Pozdrawiam!
  • 0



#15

Sooly.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za takie głupie wpisy typu "aury nie ma" to powinnien być chyba automatyczny ban... :/ :(


Ja się z tym w 99% zgadzam.
Jeśli ktoś ma swoje zdanie to niech je uzasadni a nie wyśmiewa tych, którzy mają odmienne poglądy.
Na forum często widzę jak ktoś pisze posty tego typu, kiedy nie wierzy w to co piszą inni. Chyba najczęściej są "idź się leczyć" itp.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych