Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porwanie na wideo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

GAL.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano




Polecam - jest tam wypowiedz, ze gdyby to byla falszywka, to na pewno byla by lepszej jakosci (brzmi znajomo? ;)
  • 0

#2

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doczekałem się pierwszego porwania zarejestrowanego na taśmie, świat stał się piękniejszy a premiera GTA IV się nagle przybliżyła :D Niech dj_cinex to zobaczy :) Szkoda tylko, że materiał został nagrany przed badaniem hipnotycznym. Jak dla mnie to wydarzenie roku 2007 o ile to nie jest głupi żart.
Komentarze na YouTubie bezcenne, ludziska się boją a jak dla mnie to powód do świętowanie. Piwo dla wszystkich na mój koszt :beer2:

Użytkownik Eternal Moonshine edytował ten post 29.12.2007 - 05:06

  • 0

#3

qnik1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetne...ale czy to nie aby żart lub po prostu FAKE? Dziwnie to wszystko wygląda, czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!!!

Użytkownik qnik1 edytował ten post 29.12.2007 - 10:02

  • 0

#4

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten film jest zawsze powtarzany w jakichs programach o ufo i kosmitach, stary jak swiat, widzialem go w TV jakies 3 lata temu, wiec musial byc nakrecony jeszcze wczesniej
  • 0

#5

Bukajos.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez widzialem ten filmik kilka lat temu na Discavery sience chyba.
Prawda taka ze jest stary. A co do porwania to nie wiem, ale cos mi to dziwnie wyglada;/
  • 0

#6

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Otóż to..strasznie to stare.. 3 lata...jesli nie wiecej i to duzo wiecej.
  • 0



#7

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmik znany, sadze ze ma grubo ponad 3 lata, niemniej jednak ciekawy i tak na prawde nie widzialem nigdy jakies jego interesujacej analizy
  • 0

#8

blizz.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem tylko ciekawy ilu was jeszcze wspomnie, ze film ma ponad 3 lata.... Co do samego filmu jest dosc interesujacy . Nie sadze, ze ktos moglby cos takiego nagrac dla tzw "sciemy", co prawda nie mozna tu zobaczec niczego co mogloby w koncu otworzyc oczy ludziom, ale film ma swoje znaczenie.

btw. Witam wszystkich

Użytkownik blizz edytował ten post 15.01.2008 - 01:12

  • 0

#9

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro aliany kogos uprowadzili i jest to uwiecznione na tasmie, to mozna dojsc do tej osoby bez trudu i z nia pogadc na ten temat, bez tego dla mnie to sciema..
  • 0

#10

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te kosmita wygladaal na skulonego czlowieka, po drugie slaba jakosc, po drugie juz standardowo nie widac momentu porwania. Fajna rezyserka.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych