Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN: UFO (chaos, wojna)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak NHolokaus.Gdy mialem z 8 lat napewno snilo mi sie pare dziwnych rzeczy bo bylem fascynatem.a nie pomyslisz ze wielu znas zaczelo szperac np tutaj bo mialo wlasnie takie doswiadczenia z tym zwiazane(miedzy innymi)? odrazu wyskoczyles ze to nasze fantazje..Ja np. wtedy nie nie mialem takich fantazji...

#32

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że wasze sny powiązane są poniekąd z przedmiotem waszych fascynacji


Masz trochę racji. Sny mogą być wynikiem fascynacji, lecz z pewnością nie wszystkie są uzależnione tylko od tego.



#33 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja co roku sie jaram tym ze pojade na grzyby i jakos mi sie nie snia...dajcie spokoj bo to troche naciagana teoria :lol :

#34

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja co roku sie jaram tym ze pojade na grzyby i jakos mi sie nie snia...

Ja się ślinię na myśl o zupie szczawiowej, a jakoś mi się nie śni po nocach. To znaczy, że nie rozumiesz.

dajcie spokoj bo to troche naciagana teoria

To nie teoria.

Gdy mialem z 8 lat napewno snilo mi sie pare dziwnych rzeczy bo bylem fascynatem.a nie pomyslisz ze wielu znas zaczelo szperac np tutaj bo mialo wlasnie takie doswiadczenia z tym zwiazane(miedzy innymi)?

Pomyślałem. Dlatego nie generalizowałem pojęcia.

odrazu wyskoczyles ze to nasze fantazje..

Gdzie?



#35

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nholokaust jak wyjasnisz to ze od pewnego czasu gdy zaczelem trenowac kontrole nad energia itp. przestalem miewac jakiekolwiek sny, ostatnio cokolwiek sni mi sie zadko, a od tygodnia do dzis nie mialem, no oprocz dzisiejszej nocy gdzie snilo mi sie ze w moim domu sa obcy, zaczelo sie wylaczac swiatlo itp.



#36 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja co roku sie jaram tym ze pojade na grzyby i jakos mi sie nie snia...

Ja się ślinię na myśl o zupie szczawiowej, a jakoś mi się nie śni po nocach. To znaczy, że nie rozumiesz.

dajcie spokoj bo to troche naciagana teoria

To nie teoria.

Gdy mialem z 8 lat napewno snilo mi sie pare dziwnych rzeczy bo bylem fascynatem.a nie pomyslisz ze wielu znas zaczelo szperac np tutaj bo mialo wlasnie takie doswiadczenia z tym zwiazane(miedzy innymi)?

Pomyślałem. Dlatego nie generalizowałem pojęcia.

odrazu wyskoczyles ze to nasze fantazje..

Gdzie?


nie porownoj grzybiarstwo jako pasji do jedzenia zupy :lol :

nie jest poparta rzetelnymi dowodami bo kwestia snienia jest kwestia nadzwyczajna i nie do zbadania jak na dzisiejsze czasy wiec nie mow mi ze to nie teoria.

tu ok

ok fascynacje, przejezyczenie...z tymze fascynacje przeradzaja sie w fantazje z regoly..



tak w ogole sen to kategoria nie do zbadania jak narazie wiec dajmy spokoj z takimi wymianami zdan :)

#37

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak tak dalej bedzie to ci się przyśni duży rydz.

#38 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

do kogo to bylo? jesli nie do mnie to rozumiem ze chodzilo CI o rydzyka? :rotfl:

#39

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Międzym rydzem, a Rydzykiem jest spora różnica :D



#40

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że wasze sny powiązane są poniekąd z przedmiotem waszych fascynacji i stąd też taka a nie inna ich forma.


To mi się sprawdza m.in. w tym, że od jakiegoś czasu coraz częściej śni mi się, że albo gram w piłkę ze znajomymi lub jestem na jakimś treningu ...

Swoją drogą piłka interesuje mnie odkąd tylko stąpam po ziemi ... ale takie sny śnią mi sie od niedawna ...




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych