Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łowcy UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ufoludek:).
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

History Channel jest dostępny za pomocą programu Joost (aktualna wersja 1.0.3 beta) któren działa na zasadzie p2p czyli im więcej osób ogląda w tej chwili tym lepsza jakość i szybciej się zciąga. Nie chcę spamować ale polecam ten program bo jest świetny. Pozdro

PS: nie będę zamieszczał linka ale to raczej nie problem znaleźć coś po nazwie :)
  • 0

#17

grigo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ha a ja jestem pod wrażeniem że na tym portalu zebrała się elita badaczy UFO. Robi wrażenie zwłaszcza krytyczne podejście do przesyłanych fotek. Oby tak dalej i Wszystkiego Najlepszego (czytaj:dużo UFO) w Nowym Roku :)) )
  • 0

#18

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kolejny zwiastun programu "UFO Hunters" :

UFO Hunters - trailer 2

P.S. Są przypuszczenia, iż jeden z odcinków programu jaki zostanie zrealizowany w przyszłości będzie traktował temat "UFO-drone'ów" zaprezentowanych w temacie "C.A.R.E.T program".

P.P.S. Na stronie znajdują się też inne filmiki.
  • 0



#19

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem to w tym roku History channel ma wejść do Polski :) Ale jeszcze niewiadomo w jakiej platformie, ale raczej w cyfrze i polsacie cyfrowym, ponieważ jest tam najwięcej programów firmy Zone media, która wykupiła History channel :) Więc czekajmy :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych