Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwna sytuacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

makalele.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, pisze poniewaz przezylem dzisiaj cos dziwnego, moze ktos z Was bedzie w stanie to wytlumaczyc, zacznijmy od poczatku, wczorajszy wieczor mialem fatalny, zly nastroj, nie moglem zasnac , w koncu sie udalo przed 3, w nocy mialem dziwny sen, zly, obudzilem sie rano kolo 8, zerknalem na godzine i zamknalem oczy chcac przypomniec sobie co w nim bylo, znalazlem sie w jakims ..pomieszczeniu, nie wiem co to byla jakby pokoj bez scian i bez niczego, jakas postac zapytala mnie czy chcialbym sobie przypominec, wtedy zdarzylo sie najdziwniejsze wracalem do tego snu tylko cos mi nie pasowalo, zaczal sie tak samo a konczyl inaczej a po chwili tak samo jak wczesniej kiedy snilem, takie dziwnie przewijanie w kolko z innym zakonczeniem(moze to dziwnie zabrzmi ale bylo to jakies boisko i sytuacja na nim, [wczesniej kiedy jeszcze snilem cos okropnego pozniej, tego nie zdolalem sobie przypomniec, jakies krwawe sekwencje tylko]) powiedzialem sobie w duchu, moze to zabrzmi dziwnie po prostu taki glos jakby moj 'to nie tak bylo, cos nie pasuje' wtedy wrocilem do tego pokoju i ta postac, zla, doslownie ********* i arogancka ze cos mi nie odpowiada czy chcialbym wrocic, powiedzialem bez namyslu tak, jakbym zatwierdzil takie 'wchodze' i poczulem jak zsuwam sie z lozka z kolodra, zapadam sie w sobie i widzialem albo tak mi sie wydaje twarz czy ta postac, naprawde przerazajaca, wtedy poczulem strach, pomyslalem ze cos mi nie pasuje, nie tak wygladaly opisy wychodzenia z ciala o ktorych czytalem, ale nie udalo mi sie tego osiagnac, mialem poza tym lancuszek na sobie a ponoc nie powinno sie miec, chociaz nie wiem czy to w rzeczywistosci przeszkadza, jestem w tym temacie noobem, kiedys probowalem ale nigdy jeszcze mi to nie wyszlo; pozatym czulem przerazajacy dzwiek tego osuwania sie, zapadalem sie w sobie, zsuwając sie z tego lozka z kolodra, czulem jak po mnie sunie, przerazilem sie, nie pasowala mi ta postac najbardziej z tym pytaniem, jakby falszywym, cos ala pulapka czy chcialbym tam wrocic i otworzylem oczy budzac sie z przerazeniem, widzialem przez chwile podwojnie, wiem ze jak sie wstaje rano po snie zawsze jest tych kilka milisekund przyzwyczajenia oka ale to bylo cos innego, jakbym widzial takie dopasowywanie sie wzroku i w koncu wycentrowanie, lezalem tez na skraju lozka, koldra nie spadala, lezala owinieta wokol mnie wiec nie wydazylo sie to fizycznie, dziekuje za przeczytanie, troche dlugie ale naprawde przerazajace i realne, i dla mnie zwyklego smiertelnika naprawde dziwne, przede wszystkim ten realny dialog z postacia, zla ..na mnie? ze chce wrocic ? do czego ? sam w koncu nie wiem ale wiem ze bylo to cos zlego, i oczywiscie to co po nim sie wydarzylo.

Edit: Asieńa 28.12.2007 Czy wiesz co to są zdania? One ułatwiają czytanie i zrozumienie. To co przeczytałam, brzmi jak masło maślane. Nie używaj wulgaryzmów.

Użytkownik Asieńka edytował ten post 28.12.2007 - 15:52

  • 0

#2

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż, to zdaje mi się, był sen. Dziwny, być może, ale sen. Sny to podobno odpowiedź podświadomości na wydarzenia dnia poprzedniego, więc możesz doszukać się w tym alegorii do tego, co przeżyłeś w ciągu dnia. Nie ma sensu doszukiwać się we wszystkim rzeczy nadprzyrodzonych.
  • 0

#3

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nom prawda, chociaż... Chciałeś sobie przypomnieć sen, postać spełniła twoje życzenie (może była złym dżinem :D ). Po obejrzeniu krwawej sceny chciałeś wrócić. Myślę że "postać" była wkurzona na ciebie przez zmienny wybór :) .
  • 0



#4

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sen jak sen. Straszny sen :) .
Dobrze, że ludzie nie opisują tu każdego koszmaru, bo by serwery zapchało :P .
  • 0



#5

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nom, masz rację mylo, masz rację.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych