Skocz do zawartości


Zdjęcie

Arecibo Message

ufo illuminati system

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

eMisja.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

" ... Krzem (Si) jest dodatkowym pierwiastkiem należącym do podstawowych składników kosmitów (obok wodoru (H), tlenu (O), węgla Š, azotu (N) i fosforu (P)).

Autorzy przedobrzyli, wrzucili krzem w liste pierwiastkow z ktorych sklada sie szarak (bo to jednoznacznie szarak), zanim pomysleli. A krzemowo-weglowe dna...
"


DNA nie musi byc krzemowo-węglowe. Mogę miec perukę, sztuczne zęby, tipsy, protezę nogi, soczewki kontaktowe i silikonowy biust.... Czy od tego zmieni mi się DNA?
  • 0

#17

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiadomość Arecibo - UFO
 
 
 
Zacznę od tego, że w dniu 16 listopada 1974 roku grupa naukowców z obserwatorium Arecibo opracowała i wysłała wiadomość w systemie binarnym (bodajże) - Została ona skierowana w kierunku kulistej gromady gwiazd M13 w gwiazdozbiorze Herkulesa.
 


 

320px-Arecibo_message.svg.png

 

Oto wiadomość, którą przygotował zespół naukowców SETI. Zawiera ponoć informacje o naszej planecie, słońcu, DNA, a nawet wyglądzie nas samych. Pomijając inne dodatkowe informacje zawarte w kodzie opartym na solidnej matematyce, którą pozwolę sobie pominąć.
 
 
21 sierpnia 2001 roku
 
otrzymaliśmy to:
zz+AreciboReply.jpg
Chyba nie muszę wyjaśniać, że jest to reply - czyli odpowiedź na tą wiadomość, chodź dziwi fakt, że dopiero po 27 latach.
Crop-Mars+Faces.png
Tego wolałbym nie opisywać szczegółowo, bo szkoda mi czasu, krótko: jest to twarz człowieka, a raczej kompilacja obrazków przedstawiających ogólnie twarze ludzkie. Choć niektóre nie wyglądają na takie, ale no... Twarze. Po prostu bez czepialstwa. Pozwolę sobie nazwać pod głównym obrazkiem poszczególne, chronologicznie  i po swojemu: Marsjanin, Wirakocza, jakiś tam Ink, Sfinks.
 
atS1ciH.png
I teraz po lewej wiadomość z 1974, a po prawej stronie z 2001 umieszczona wraz z wizerunkiem twarzy na jednym polu nieopodal siebie.
 
To fioletowe na dole prawdopodobnie oznacza nasz teleskop i ich teleskop w odniesieniu do tego:
 
8DDB989.png
 
oraz tego:
 
YJySUsI.jpg
 
 

Reszte sobie doczytacie z linku źródłowego lub możecie zapytać w temacie jeśli np. Nie znacie dobrze angielskiego. Lecimy dalej...

gEeTV4D.jpg

Ta buzia już się przewijała na forum kilka razy. Zapewne wiecie, że jest to 8 bitowy kod binarny? Znaczy, że mają DVD!

Laser+cd-dvd.gif

 

Ta wiadomość z płyty została odkodowana

Decoding+Alien+M.jpg

 

decoded+02.png

 

Pierwszy ślimaczek mówi nam "strzeżcie się!" czyli po ang. Beware.

Cała wiadomość z krążka brzmi:

 

"Beware the bearers of false gifts and their broken promises.
Much pain, but still time. Believe there is good out there.
We oppose deception. Conduit closing. 0x07"

 

A znaczy mniej więcej:

 

"Strzeżcie się posiadaczy fałszywych darów/prezentów i  ich obietnic bez pokrycia.

Dużo bólu, ale wciąż jest czas. Uwierz, że gdzieś tam jest dobro. Sprzeciwiamy się oszustwu. Zamknięcie przewodu?" (być może nasze: koniec transmisji/przekazu). Ostatni kod jest dziwny i nie wiem co oznacza. Być może jakieś pozdrowienie lub podpis. "Za" wizerunkiem twarzy obcego umieszczone zostały 3 gwiazdy. Przypominają pas oriona. Moim zdaniem to nie autorzy wiadomości, ale ci przed, którymi nas ostrzegają. Ostatnie zdania artykułu nawiązują do teorii spiskowych.

 

Fergana.jpg

 

Pomijając to dodam tylko ten dość przerażający obraz z jaskini w Uzbekistanie. Zapowiadający coś złego w moim odczuciu. Być może w roku 2024 roku nie wróżąc źle... Podczas tej wyprawy na Marsa ma dojść do jakiegoś pokazu siły. Choć to tylko moje spekulacje. No cóż.... Miejmy nadzieje, że nic złego się nie stanie.

 

 

Źródło: http://humansarefree...n-messages.html

Tłumaczenie: Khan


Użytkownik Khan edytował ten post 04.09.2016 - 23:19

  • 2

#18

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...-message/page-2

 

Jest już taki temat.


  • 0

#19

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie natomiast interesuje jak długo jeszcze będzie się używać tego starego zdjęcia "twarzy z marsa", podczas gdy od dawna mamy już zdjęcie przedstawiające ten sam obiekt w wysokiej rozdzielczości, na którym żadnej twarzy nie ma.

 

Face_on_Mars_with_Inset.jpg


  • 0



#20

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...-message/page-2

 

Jest już taki temat.

Szukałem wcześniej i nie znalazłem, dzięki.

 

skittles rzeczywiście, mi to bardziej przypomina teraz jakiś wulkan niż twarz. No, ale proszę... Jak słaba jakość może tak wprowadzić w błąd? Być może... Choć coś takiego teraz łatwo sfingować za pomocą programów komputerowych żeby sobie dobić... Fame? Dziękuję, że rozwiałeś moje i "czyjeś" wątpliwości.


  • 0

#21

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

O, jaki ładny fejk. Nawet z rysunkiem tradycyjnego szaraczka w miejscu naszego humanoida...
Dlaczego fejk? Ano dlatego, że wiadomość została wysłana drogą radiową. Cywilizacja, która by ją odebrała i rozkodowała, domyśliłaby się, że oczekujemy odpowiedzi tą samą drogą i na tym samym paśmie, więc i odpowiedź nadeszłaby radiem. Przypuszczam też, że dla cywilizacji, która opanowała tanie podróże międzygwiezdne byłoby łatwiej wysłać wiadomość drogą radiową, niż przylecieć do nas, znaleźć jakieś pole koło radioteleskopu i wymiętosić zboże w pożądany kształt...
O tym, jak wiele dotychczasowych kręgów okazało się dziełem człowieka nie muszę nawet wspominać. Te, które są "niewyjaśnione" są takie tylko dlatego, że ich autorów nie złapano i sami się też nie przyznali..

O "wiadomości" w kółku i z gębą szaraka pisałem w stosownym temacie, i to był chyba mój pierwszy post tutaj...
  • 0



#22

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Oto wiadomość, którą przygotował zespół naukowców SETI. Zawiera ponoć informacje o naszej planecie, słońcu, DNA, a nawet wyglądzie nas samych.

Może te dzieła artystyczne, to również program SETI, by wzbudzić  sensacje i ewentualnie dostać trochę gotówki na kolejne projekty ;) No bo w końcu, jak udało się "nawiązać" kontakt z obcą cywilizacją, to nie na miejscu było by zniweczyć taką szansę, przez głupi brak środków na koncie ;) Co nie? :D


Użytkownik Endinajla edytował ten post 05.09.2016 - 14:11

  • 1



#23

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

No, ale proszę... Jak słaba jakość może tak wprowadzić w błąd?

 

Myślę, że całkiem normalnie. Nazywa się to pareidolia. Na tej samej zasadzie widzimy znajome kształty w przypadkowych kształtach chmur itp. Tutaj zadziałała gra światła rzucająca sugestywny cień no i kiepska jakość zdjęcia, przez co nie widzimy prawdziwych szczegółów. Podobnie mamy na ziemi z wieloma formacjami skalnymi, które nazywa się na całym świecie "diabłami, rycerzami, wojownikami" itp. itd.


  • 0



#24

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to prawdopodobnie fake, bo kiedy pierwszy raz obejrzałem film dokumentalny na temat projektowania piktogramów przez pewną organizację pomyślałem "a więc to kolejne oszustwo..." tak więc jestem bardzo sceptyczny jeśli chodzi o takie rzeczy, lecz oddziaływanie magnetyczne w niektórych kręgach oraz film p.t. "czwarty stopień" trochę zachwiało moją pewnością co do tego, ale co z tym rysunkiem? po co ktoś zadał sobie tyle trudu żeby go wyrzeźbić? czy naprawdę ludzie nie mają nic innego do roboty? z drugiej strony odnośnie kręgów i filmu i wszystkiego co związane z tą tematyką to nawet nieprawdziwe znaki przypominają o czymś, co zaistniało w Roswell? można pomyśleć, że ktoś zachęca do badania tych spraw lub jeśli stroi takie numery tylko dla żartu to na szeroką skalę dla popularności powiedzmy. Także jest w tym biznes. Może o to chodzi.


Użytkownik Khan edytował ten post 05.09.2016 - 15:32

  • 1

#25

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapewne może chodzić o biznes, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :D

 

@Khan pisząc o "Czwartym stopniu", miałeś na myśli , ten "Czwarty stopień"?

 

 

Naprawdę bardzo fajny filmik - Polecam ;)


  • 1



#26

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No tak, dokładnie o ten film chodzi. Podobno oparty na faktach, ale uważam, że większość takich produkcji z gatunku niemalże horror dodaje ten szczegół by wyolbrzymić poziom strachu, a tak naprawdę wszystko może być zmyślone, tylko, że tu mamy do czynienia z dokumentem. Polecam też obejrzeć "wyspa strachu" z tego samego roku, a już zdążyłem zapomnieć, bo to już ma kurcze 7 lat o0... Mimo wszystko, dość spoko Thriller, a mało kto pewnie zna. :hm:


  • 1

#27

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, dokładnie o ten film chodzi. Podobno oparty na faktach, ale uważam, że większość takich produkcji z gatunku niemalże horror dodaje ten szczegół by wyolbrzymić poziom strachu, a tak naprawdę wszystko może być zmyślone, tylko, że tu mamy do czynienia z dokumentem. Polecam też obejrzeć "wyspa strachu" z tego samego roku, a już zdążyłem zapomnieć, bo to już ma kurcze 7 lat o0... Mimo wszystko, dość spoko Thriller, a mało kto pewnie zna. :hm:

W pełni się z Tobą zgadzam. Też nie uwierzyłam w 100% w to co tam jest pokazane. Moim zdaniem, ten film bazuje na którejś z ciekawszych opowieści, jak ich wiele na tej amerykańskiej Ziemi :D, a to , że na faktach autentycznych , to pewnie był celowy zabieg, by przyciągnąć zainspirowaną rzeszę ludzi :D Mnie powalił koniec tego filmu. :D.  Akurat w tym czasie, zastanawiałam się, czy sumeryjskie Annunaki a późniejsze cielesne bóstwa i aktualni obcy, to nie to samo. He he. :D 


  • 1



#28

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Umówimy się by omówić temat poza forum? :D

 

Nie no, a tak szczerze to nie pamiętam już dokładnie tego filmu... Końcówka, że co roku dochodzi do jakichś tam porwań przez rzekome obce istoty jakoś do mnie nie przemówiła. Żałuję, że nie przeczytałem do końca książki siostry i zapomniałem tytułu, ale kiedy ją czytałem miałem zaledwie 15 może 16 lat. Były to zeznania naocznych świadków - UFO - wojskowych, oficerów, generałów i wielu innych. Choć na internecie teraz tego pełno i kilka razy nawet tutaj przewijały się takie tematy. Natomiast czekam na odpowiedź kogoś mądrego w sprawie tego rysunku.


  • 1

#29

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba nie muszę wyjaśniać, że jest to reply - czyli odpowiedź na tą wiadomość, chodź dziwi fakt, że dopiero po 27 latach.

 

Chyba już :) Tam jeszcze ten sygnał nie dotarł a jeśli jakakolwiek odpowiedź z gromady M13 nadejdzie to musimy poczekać jeszcze 50tyś lat.


  • 0



#30

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do tego obrazka, to jeżeli jest realny, ale sądzę, że nie jest realny, ale powiedzmy, że jest, to jest to zapowiedź wojny. Tam jest UFO, czyli powiedzmy, jakaś tajna wojskowa broń. Mamy słońce czyli mamy dzień. Widać tam jakby piramidy, ale również góry. Hmmm... góry? Pustynne rejony? Palestyna? Izrael?  Góra = Har. Jest także pewna góra w tamtych rejonach góra Megiddo, czyli har Megiddo, a zmieniona forma daje Har-Magedon, a na nasze po prostu Armagedon. Czyli ostateczna walka na śmierć i życie dokona się w obrębie har Megiddo. Wtedy nastanie ciemność, jednak ogień pochłonie część życia na Ziemi. Jednak w ten czas pojawią się ci których to wszyscy wyczekują i wyjawią nam przerażającą prawdę, to znaczy, taką która przerośnie ludzkie wyobrażenia.

 

Z drugiej strony obrazek może pokazywać ewolucję słońca.  Na razie jest, jak po prawej stronie normalne. Ludzkość jeszcze do tego czasu wynajdzie nowe technologie, stworzy własne super szybkie obiekty latające. Ufo będzie naszą robotą. Ten kosmita to człowiek w przyszłości. W sumie prawa strona , to nasza bliska przyszłość.

Po lewej są ukazane czasy kiedy nasze słońce zmieni się w czerwonego olbrzyma a ogień pochłonie każde żyjące stworzenie w tej cząstce boskiego świata, który powstał na podstawie boskiego systemu.( tego co trzyma w dłoni ta postać)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 05.09.2016 - 20:01

  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych