Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fakty 22.12.2007 - UFO nie ma!


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16 Gość_21:37

Gość_21:37.
  • Tematów: 0

Napisano

mało profesjonalne - tak bym to nazwał.

pare fakeoskich fotek, jeden filmik, porażka.

zresztą w pare minut nie da sie omówic tak obszernego tematu jakim jest fenomen ufo.
  • 0

#17

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla tych,którzy nie widzieli materiału filmowego wyemitowanego w TVN.
http://pl.youtube.co...h?v=iMQ7dH_3Heg
  • 0



#18

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie kladziono na nic nacisku, to tylko wasza interpretacja zalatujaca juz pod lekka paranoje. Nie przedstawili lepszych filmikow, bo nie sa zainteresowani tematem (czego przykladem ejst wlasnie pokazanie fake'a jak ufo kolo WTC, a oni o tym nie wiedzieli). Takze nie mow, ze oni specjalnie osmieszaja fenomen ufo, bo co najwyzej wynika to z braku wglebienia sie w temat. I ponawiam swoje pytanie, proszac o materialy, ktore nie sa fake'ami i sa lepsze niz te pokazane.



To jak mozna przedstawic cos obiektywnie skoro nie jest sie w temacie? To tak jakbym teraz zaczal przedstawiac jakies materialy o byle czym nie majac o tym wielkiego pojecia, sadzisz ze przedstawilbym dany temat obiektywnie pokazujac wszystkie prawdziwe za i prawdziwe przeciw? bo ja jestem pewien ze nie dalbym rady. Wiec nie mow ze pokazali wszystko obiektywnie bo to nieprawda.Mogliby pokazac chociaz filmy z meksyku , lub filmiki z Evidence: The Case For NASA UFO's i jakis konkretny komentarz do tego, i pozniej ten fizyk moglby na tej podstawie tlumaczyc cokolwiek na swoj sposob.A nie jakies fake'owe filmy...No i napewno nie powiesz mi ze koncowka tego programu byla "obiektywna"....
  • 0

#19

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dzięki za linka, po obejrzeniu mój komentarz zmienił się na: "..." :] Najbardziej mnie smuci podejście i "wiedza" tego pseudonaukowca. Przykład z balonem: OMG. Chciałoby się coś zmienić, ale jak? Tak jak ten ufolog ja też jestem spokojny, przyszłość pokaże kto miał rację. "Nie wierzę w to, że można w to nie wierzyć..."
  • 0

#20 Gość_Crimson

Gość_Crimson.
  • Tematów: 0

Napisano

Żałosny był ten materiał TVNu. Reporteży nie mieli najmniejszego pojęcia o zagadnieniu UFO, ale najśmieszniejsze, że pokazali same tanie fake'i. Jak sobie pomyślę, że nasze inteligentne społeczeństwo jest gotowe uwierzyć w opinie tego kretyna od balonika, to mnie krew zalewa...

Użytkownik Crimson edytował ten post 24.12.2007 - 15:38

  • 0

#21

savage7.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak nie włoży palca do oka obcego to nie uwierzy. a więc "nie uwierzę jak nie dotknę". ciekawe co ten naukowiec ma do powiedzenia na temat. np. telekinezy czy hipnozy.
  • 0

#22

Gradus.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Imo ten reportaż zalatuje ironią, szczególnie jak ten "naukowiec" z taką poważną miną mówi, że w kosmosie nikogo oprócz nas nie ma...
Wszechświat jest niepojętych rozmiarów, musi być w nim życie i to nie koniecznie prymitywne. Gdybym miał zaprzeczyć teorii ufo to nigdy bym nie mówił, że jesteśmy sami. Ew. bym powiedział, że mogą być obce cywilizacje, które nie mają technologii, aby nas "odwiedzić", albo są na tyle rozwinięci, że nie mają czego u nas szukać.
  • 0

#23

Grzegorz78.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest właśnie tak gdy ktoś mówi na temat o którym nie ma bladego pojęcia i nawet nie chce się odrobinę dowiedzieć o fenomenie UFO. Czy ten redaktorek przeczytał chociaż jedną książkę na temat UFO, albo artykuł w internecie? Chyba za bardzo by się zmęczył. Takiemu wystarczy kilka fake`ów z youtube`a by stwierdzić "Ufo nie istnieje". Żal mi takich ludzi. Jeżeli chce się o czymś gadać wypadało by lepiej zapoznać się z tematem ;p
  • 0

#24

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Racja ! ps : skoro nie byli zainteresowani tematem to po kiego grzyba w ogole zrobili ten reportaż ?? :| Fakty TVN zawsze zrobia żenade z niecodziennych tematow...tak offtopem to pamietam jak zrobili reportaz o zespole Gorgoroth wystepujacym w Krakowie...tez niezle nabluzgalem i sie usmialem z tego.. ten reportaz o UFO bardzo mi przypominal ten o zespole Black Metalowym, mianowicie: kompletny brak tematu, calkowita ignorancja i wszechobecna ironia... po prostu jak TVN nie ma tematow to tworza takie ''zapychacze'' bezsensowne siejac przy tym albo sensacje (podobnie jak gazeta FAKT itp) albo wysmiewajac sie z danej rzeczy by zyskac poparcie i ogladalnosc ludzi bezpoziomu, ktorych niestety jest bardzo duzo w naszym pieknym kraju...tyle. Pozdrawiam!
  • 0

#25

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Valgorth, TVN juz takie jest, niestety...
  • 0

#26

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja to ogladalem, ale nie przemowily do mnie 'argumenty' sceptykow, ze ufo nie ma. Pokazany byl miedzy innymi filmik z ataku na WTC, na ktorym widac bylo maly, szybki obiekt latajacy, ktory po chwili zniknal. Co na to sceptycy? Spucili powietrze z balona i sie ciesza.. Wtf?

Zapewne niedlugo na youtube ukaze sie ten material z faktow, wystarczy tylko sprawdzac ;)

Ten filmik z WTC to była reklamówka stacji SCi-Fi jak dobrze pamiętam.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych