Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Galaxy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nie chce nic mowic, ale technicznie ten krag nie jest trudny do wykonania, tylko ze czasochlonny i efektownie wyglada. Przeciez sa to same koleczka. Pozatym w wielu przypadkach 4 godziny czasu itd. wydaje mi sie ze to sciema, bo niby kto to sprawdzi ? byly juz kregi co powstawaly w kilka nocy, bo ktos zrobil zdjecie, jak np. kalendarz Majow ktory powstawal na raty przez 2 dni. Pozatym jak dla mnie to 100 razy trudniej zrobic piktogram z precyzyjnymi twarzami ludzi itd. A ci co twierdza ze to niemozliwe do wykonania przez czlowieka, bo sami by tego nie potrafili zrobic, to wcale nie znaczy ze ci tworcy kregow tego nie potrafia, bo to nie sa amatorzy, to nie tylko deska i sznurek ale precyzyjnie opracowane schematy w programach graficznych, jak dla mnie to jest taka sama tajemnica jak iluzjonisci maja swoje sekrety ;)
  • 1

#32

luk.
  • Postów: 59
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ładne,człowiek to jednak zdolna istota.
  • 0

#33

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdybyśmy robili piktorgram przy pomocy deski, kłosy będą na 100% połamane.

Bo kłosy zgina się od podstawy niemalże przy samej ziemi, co deską możliwe jest do wykonania.
Ale nie powiedziałbym że spece używają takich prymitywnych sposobów...
  • 0

#34

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to zbyt idealne żeby to zrobił człowiek...
  • 0

#35

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szczerze mowiac to ja tez kiedyss robilem na wakacjach kregi w zbozu :)
ale bylo bardzo ciemno i balem sie, ze cos nam sie stanie, wiec zrobilismy male kolko (ta deska naprawde dziala!) i ucieklismy ;]

PS: Wie ktos jak to rozwiązać?:
weź adres tego forum i 4 ukośniki
znajdź 3 wolne wyrazy i czekaj na wyniki
złóż wszystko w jedną całość i dodaj 10 znaków
na końcu 00101110011001110110100101100110 dopisz...

gdzie portal forum tam wolne wyrazy
odszukaj wszystkie, nie tworzą jednej frazy
Weź pod uwagę poprzednie zadania,
a uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania...
  • 0

#36

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Luck4sh, odpowiedni temat do dyskusji na temat Mastermind jest tutaj.
  • 0

#37

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to zbyt idealne żeby to zrobił człowiek...


A dla mnie bezsensowne jest takie gadanie, ktore jest tylko indywidualnymi odczuciami. To co dla nas zbyt idealne i trudne, dla innych to bulka z maslem.
  • 0

#38

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No a jak, po co się męczyć dociekać poszukać, można z góry założyć że to za trudne i że dla człowieka nie możliwe...
  • 0

#39

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No przecież można powiedzieć , że zrobli to circlemakerzy... już bez takich ... takie teorie można mnożyć w obie strony.

Jak coś to zapraszam do przedstawienia jakiejś analizy... :)
  • 0



#40

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No wlasnie o to chodzi, brak nam dobitnych dowodow jak narazie, w jedna jak i druga strone, pozostaje tylko czekac, albo na Twojego kumpla cinex albo az ja pojade :P P.s. ciekawa bylaby debata na temat piktogramow :D
  • 0

#41

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

no ale na zrobienie tego potrzeba bardzo wielu ludzi i bardzo dużo czasu. a poza tym popatrzcie na to-przecie to genialne jest!
  • 0

#42

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

QUOTEjak dla mnie to zbyt idealne żeby to zrobił człowiek...

A dla mnie bezsensowne jest takie gadanie, ktore jest tylko indywidualnymi odczuciami. To co dla nas zbyt idealne i trudne, dla innych to bulka z maslem.


kiedy zobacze że ktoś za pomocą deski i sznureczka i nie łamiąc łodyg kłosów robi gigantyczny krąg złożony z kilkuset idealnych kół to już nic mnie nie żdziwi i nie bede miała indywidualnych odczuć (a jakie mam właściwie mieć?).
  • 0

#43

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm pomyślało mi się coś. Tak jak my na obcych planetach zostawiamy flagi (w tym przypadku amerykanskie) tak "obcy" z róznych zakątków wszechświata zostawiaja u nas swoje "flagi" na polu ?
  • 0

#44

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kiedy zobacze że ktoś za pomocą deski i sznureczka i nie łamiąc łodyg kłosów robi gigantyczny krąg złożony z kilkuset idealnych kół to już nic mnie nie żdziwi i nie bede miała indywidualnych odczuć (a jakie mam właściwie mieć?).


A widzialas ze robi je cos innego niz czlowiek ? ja widzialem na Discovery jak ludzie robia kilka kregow, natomiast nie widzialem NIC zeby robilo je cos innego, tylko domysly i spekulacje oparte wlasnie na odczuciach i wierzeniach, wierzacy w ufo mwia o ufo, wierzacy w ezoteryke wierza ze to kule energii. Natomiast sa kregi z postaciami z filmow, kreskowek, logo firm itd. ktore sa imponujace i doskonale, a przedewszystkim trudniejsze w wykonaniu niz te idealne koleczka o ktorych mowisz, bo koleczka to jest najprostsza sprawa przy robieniu kregow, natomiast wzory ludzkich twarzy to juz wyzsza jazda. Odsylam do http://www.circlemak..._documents.html , jest tam kilka naprawde imponujacych wzorow, ktore zrobili ludzie w Anglii, co przyznaja firmy ktore je zamawialy.
  • 0

#45

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja widziałam na fimie jak powstaje kilka kręgów w ciągu kilku sekund i właśnie ufo je robi :) (o ile to nie jest podróbka)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych