Skocz do zawartości


Wizja oczyszczania planety z grzeszników


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Mal

Gość_Mal.
  • Tematów: 0

Napisano

W moim śnie raptem znalazłem się gdzieś na ulicach jakiegoś dużego miasta.Myślę,że to co widziałem daleko przed sobą to był Most Brookliński,ale widziałem też WTC więc coś tu nie gra.Cała moja rodzina stała na wzgórzu z którego w stronę centrum ciągnęła się ulica z domkami jednorodzinnymi po obu jej stronach.Raptem daleko na dole-tam gdzie płynęła rzeka a na niej stał most a za mostem World Trade Center dwóch potężnych facetów pojawiło się znikąd.Rozsunęli dwie wieże jak drzwi harmonijkowe,zrobili krok nad rzeką i szli w naszą stronę.Moja rodzina zaczęła się powoli ewakuować.Olbrzymi byli coraz mniejsi,ale i tak gdy do nas dotarli byli wielkości wieżowca 6-7 piętrowego.Podchodzili do pojedynczych osób.Kucali do nich i pytali się o nazwisko.Potem albo zostawiali ich w spokoju,albo rozdeptywali jak robaka.Krew tryskała na zaparkowane samochody.Jeden podszedł do mnie.Zapytał o nazwisko wystawiając w moją stronę wielkiego palucha.Zacząłem uciekać z krzykiem nie czekając na jego reakcję.Ale zrobił kilka kroków i...zrobiło się ciemno.Potem znów zacząłem widzieć światło.Unosiłem się nad swoim ciałem,potem nad samochodem.I widziałem rozdeptanych ludzi i moją całą rodzinę uciekającą w popłochu i tych dwóch facetów raz po raz kręcących w miejscu piętą pozostawiając na asfalcie kolejną kałużę krwi.

Nigdy nie miałem snów , których ktoś zbiorowo ginął . Oprócz tego jednego właśnie . A z faktu,że w moim śnie były dwie wieże zdałem sobie sprawę dopiero po fakcie ich zburzenia w atakach terrorystycznych. Nie sądzę jednak , by mój sen dotyczył właśnie tych budynków . Co Wy myślicie ? Ja myślę , że to było ostrzeżenie. Zacząłem się znowu modlić . Ale to już było tak dawno temu przecież....

#2

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

uffff .. trzeba było mrówek nie deptać xD

a tak serio . Ciekawy ten sen . Chociaż nic w biblii ani apokalipsach nie pisze o jakiś mutantach którzy bedą czyścili Ziemie z grzeszników ....

#3

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też miałem kiedyś podobny sen:) też dwoch olbrzymów (moi byli mniejsci bo jak szli koło bloku sięgali 2-3 piętra) też zabijali ludzi na moim osiedlu i też doszli do mnie, jeden mnie kopnął i się obudziłem zlany potem
uznałem to za koszmar i nic złego się nie wydarzyło w moim życiu :)

#4 Gość_Mal

Gość_Mal.
  • Tematów: 0

Napisano

też miałem kiedyś podobny sen:) też dwoch olbrzymów (moi byli mniejsci bo jak szli koło bloku sięgali 2-3 piętra) też zabijali ludzi na moim osiedlu i też doszli do mnie, jeden mnie kopnął i się obudziłem zlany potem
uznałem to za koszmar i nic złego się nie wydarzyło w moim życiu :)


Potrafiłbyś opisać tych dwoje ?

#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ciekawe. Pare tygodni temu mialam podobny sen. Miasto, most, bloki, domy no i oczywiscie dwoje olbrzymow. Jednak moj sen roznil sie od waszych jednym szczegolem - to ja bylam jednym z olbrzymow (na poczatku bylam wsrod ludzi ale zauwazywszy co sie kroi stalam sie olbrzymem). Decydowalam o tym ktory czlowiek zasluguje na dalsze zycie a ktory nie. Z reszta niewielu bylo takich ktorzy by zaslugiwali. Ludzie klebili sie jak mrowki ,wiekszosc uciekala a tylko nieliczni odwazyli sie stanac przede mna z podniesiana glowa. I tym dane bylo przezyc. Nie sadze jednak by miala to byc jakas apokaliptyczna wizja majaca sie spelnic.



#6

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

u mnie ostatnio podczas snu tez pojawili sie olbrzymi
tylko w innej sytuacji troche
śniło mi sie kosmici przylecieli na Ziemie ,spadli z nieba w formie niebieskich kul
pamiętam jak wyglądałem przez okno a oni stali przed moim blokiem i sie naradzali (or sth like that ;) )
wyglądali jak ludzie tylko dużo wyżsi
pamiętam tez jak sie rozdzielili i niszczyli po kolei bloki na osiedlu
potem sie obudziłem i tyle
jak widac motyw olbrzymów występuje ostatnio dosyc często :)

Użytkownik coley edytował ten post 22.12.2007 - 12:22


#7

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, ciekawe że każdy sen jest prawie idetyczny ..
Może ktoś z Was obejrzał coś podobnego do tego w telewizji ?? jakiś film, czy cuś ..

#8

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ana Mert, mam nadzieję, że mi sie przyśnisz jako olbrzymka :D Szkoda tylko, że obudziłbym sie zanim byś mnie rozdeptała. Zawsze sie budzę kiedy sen robi się ciekawy -_- Może chciałabyś być olbrzymką, nie zastanawiałaś się nad tym kiedyś? ^^

Przedwczoraj w nocy śniło mi się, że walczę z Szatanem ( xD ) w ruinach kościoła. Do krzyża przywiązana była moja koleżanka. Przed walką wymusiłem na księdzu żeby mi nóż poświęcił. Dzięki temu obciąłem Szatanowi rękę. Następnie szatan oszukał i wezwał sobie jakiegoś sługusa, który był całkiem sporych rozmiarów (2, może 3 piętra).Po chwili poczułem, że się budzę, ale jeszcze zdążyłam zobaczyć jak ten bydlak wyrywa mi rękę :3 Wszystko z wyjątkiem wyrywania mi ręki widziałem moimi oczami.

#9

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pojawianie się olbrzymich postaci w śnie jest zjawiskiem niezwykle częstym.Ogromne i często agresywne wielkoludy są wynikiem kolejnego podświadomego lęku ludzi-boimy się istot żywych,które są znacznie od nas wyższe.



#10

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może ktoś z Was obejrzał coś podobnego do tego w telewizji ?? jakiś film, czy cuś ..

Ni takiego sobie nie przypominam...

Ana Mert, mam nadzieję, że mi sie przyśnisz jako olbrzymka :D Szkoda tylko, że obudziłbym sie zanim byś mnie rozdeptała. Może chciałabyś być olbrzymką, nie zastanawiałaś się nad tym kiedyś? ^^

Przede wszystkim to ja w tym śnie byłam olbrzymem a nie olbrzymką (no cóż, ja w snach całkiem często jestem facetem, już mnie to nawet przestało dziwić). I raczej olbrzymką ani olbrzymem nie chciałabym być (gdzie tu mieszkać?). Po prostu w snach ja już tak mam - jak się pojawia postać silniejsza ode mnie to zaraz staje się równie silna jak ona a nawet silniejsza. Nikt i nic mi w snach bez mojej zgody nie będzie podskakiwać :mrgreen: .

Pojawianie się olbrzymich postaci w śnie jest zjawiskiem niezwykle częstym.Ogromne i często agresywne wielkoludy są wynikiem kolejnego podświadomego lęku ludzi-boimy się istot żywych,które są znacznie od nas wyższe.

Dziwne. Jak na "niezwykle częste" zjawisko to olbrzymy śnią mi się bardzo rzadko. To był chyba pierwszy raz (wcześniej 2krotnie śniły mi się ogromne smoki, kilkakrotnie bardzo duża twarz unosząca się w powietrzu i raz człowiek 2 razy wyższy niż ja ale to się nie liczy). Z resztą nigdy się ich nie bałam (tylko raz się twarzy bałam ale nie dlatego że była ogromna tylko dlatego ,że była to twarz dobrze mi znanej ze snów Śmierci która była tym razem bardzo wkurzona i chcała mnie wysłać na tamten świat, co nie zmienia faktu ,że i tak sen skończył się zgodnie z moim życzeniem. Tak właściwie to nawet z tego snu jestem dumna bo mimo strachu zaczęłam z postacią rozmawiać i się z nią dogadałam :) )

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 22.12.2007 - 21:19




#11

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie sie olbrzymy raczej nie śnią. Bywało, że to ja byłem olbrzymem, ale nie robiłem nikomu krzywdy. W sumie to raczej był błąd perspektywy xD Coś, co było daleko w miarę zbliżania nie powiększało się.

#12 Gość_Mal

Gość_Mal.
  • Tematów: 0

Napisano

Sęk w tym Ludziska,że ja jestem przekonany,że to była jakaś przestroga przed tym,co się najprawdopodobniej jednak wydarzy wcześniej czy później. Otóż ten mój sen o olbrzymach nie skończył się w momencie,gdy jeden z nich mnie rozdeptał. Sen trwał nadal. Przez kolejne ...powiedzmy... 30 sekund było po prostu ciemno,ale nadal mogłem myśleć , mój umysł żył . Myślałem wtedy o tym , że skoro jest to koszmar , to powinienem się w tym momencie obudzić zlany potem . Ale gdy po 30 sekundach zrobiło się widno , okazało się ,że koszmar trwa nadal .
Byłem w knajpie "Ratuszowa" znajdującej się w rzeczywistości w małej mieścinie o nazwie Orneta - 50 km na północ od Olsztyna , w podziemiach ratusza. Owa piwnica zrobiona jest ( dawno nie byłem ) z 800-letniej czerwonej cegły. Na ścianach wiszą lampy dające ciepłe,nastrojowe światło . W mojej wizji na ścianach wisiały pochodnie . Kolor był ten sam - ciepły pomarańczowo czerwony . Nastrój był zgoła inny - ognisty , piekielny. Wszędzie stały stoliki czteroosobowe . W większości były zajęte przez gości jedzących i pijących,głośno gadających między sobą .
Żadnej z tych gości nie zwracał uwagi na brzydkiego karła w samych tylko majtkach biegającego między krzesłami i po stołach , strzelającego do mnie z łuku tępo zakończonymi patykami bez grota. Najpierw od niego uciekałem , potem starałem się wołać do tych ludzi,żeby mi pomogli , żeby chociaż zauważyli co się dzieje .Cała sytuacja trwała jakieś pół godziny . Byłem bezradny . Gdy postanowiłem dla odmiany dorwać "małego" , on zwinnie chował się pod jakieś krzesło albo przebiegał pod stołem jednocześnie ładując kolejną strzałę . Cały ten czas zastanawiałem się już nie nad tym,że choć bez grota,to i tak boli , a nad sensem tego snu . Zdawałem sobie sprawę,że niedawno rozdeptał mnie jeden z olbrzymów . Docierała do mnie myśl,że kiedyś , dawno temu na religii w podstawówce uczyli nas o czyśćcu.
I raptownie , bez żadnych zaskakujących zdarzeń ani hałasów sen raptem się skończył na dobre . Leżałem na swoim własnym łóżku.Bałem się że to ciągle jeszcze nie koniec , bo sufit nad łóżkiem ( zwykle biały ) był teraz koloru ognia . Ale to już był po prostu zachód słońca , przespałem całą noc i cały dzień . A skąd ta moja pewność , że coś się wydarzy ? Miałem potem kolejne wizje . Przez ostatni rok było ich bardzo wiele i powtarzają się regularnie co dwa tygodnie w nocy z poniedziałku na wtorek. Kiedyś były mniej regularne . Zmierzam jednak do tego,że dla mnie najważniejsza jest ich treść.

Ci dwaj olbrzymi...stylem zachowania i ubioru wyglądali jak Mick Jagger i jego gitarzysta . Twarze mieli stare , pomarszczone jak po narkotykach . Nosili dzwony i kamizelki sceniczne . Podobieństwa nie było . W oczy rzucała się ich oczywista obojętność na to,że idą sobie ulicą i depczą ludzi .

#13

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem sen któren można podciągnąć pod olbrzymów i te klimaty, otóż; stałem pośród mnóstwa ludzi na jakiejś polanie, niewiem w każdym razie było sporo trawy na około a z prawej strony było widać wielkie miasto, było ono całkiem blisko ale nie pamiętam go dokładnie choć jestem pewny, że było to w stanach. W pewnym momencie (wiem, że to może dziwnie zabrzmieć) pojawił się bóg w którego nie wierzę i powiedział coś... odkrył przed nami jakąś prawdę a najlepsze jest to, że dokładnie widziałem jego twarz i dalej ją pamiętam. Jak ktoś miałby mnie zapytać jak wygląda bóg to jestem w stanie go opisać. Tak w sumie to pamiętam nawet co powiedział ale chyba nikt by mnie nie wziął na poważnie skoro ja sam tak tego nie odbieram. To był naprawdę dziwny sen a obudziłem się dokładnie w momencie w którym się skończył długo się jeszcze gapiąc w sufit.

Użytkownik Double_G edytował ten post 25.12.2007 - 16:33


#14

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zupełnie nie wierze w prorocze sny. Myślę Mal, że w tych snach twoja podświadomość manifestuję jakiś wewnętrzny problem. Za przeproszeniem twoje przekonanie o prawdziwości tych snów, nie uwiarygadnia ich jako prorocze.

Jeśli chcesz się ich pozbyć to polecam wizytę u psychologa, powinien pomóc znaleźć przyczynę tych snów. Oszczędzi ci to na dodatek paranoicznych myśli o bliskiej śmierci. :)



#15

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potrafiłbyś opisać tych dwoje ?


wyglądali troche jak ten trol z filmu "Harry Potter"
też coś w te klimaty ubrani i pamiętam te wystające gęby (nie wiem jak to określic) ich żuchwa była wysunięta do przodu trochę jak u małpy i wystawały dwa duże jak u gryzonia i krzywe (względem siebie) siekacze i te cholernie odstające uszy bardzo podobni do trola z tego filmu ale tylko pod względem gęby, reszta części ciała była jak u normalnego zdrowego (tylko że dużego :P ) człowieka
http://pl.youtube.co...h?v=CilOGHnt20Y


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych