Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to jest egregor?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#46

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Czyli z dwóch godzin zrobił się cały dzień.
 

Ja cewkami Mishina wyleczyłem odbite żebra, grzybicę, nadwyrężony staw łokcia, podupadający słuch, grypę żołądkową, zapalenie dziąseł

Dzieci cewkami leczą potłuczenia, córka wyleczyła bule głowy, żona miała drętwiejącą rękę-niema. Leczyła się również od lat na tarczycę, ostanie badanie wzorowe.


Potłuczenia mają to do siebie że same się tracą. Ty jedynie możesz twierdzić że dzięki tym cewkom ślady szybciej zniknęły. Ale bez porówniania z grupą kontrolną to będą tylko puste słowa. Bóle głowy też często same przechodzą.

Przykłady wyleczeń które podajesz to tzw. dowody anegdotyczne. Też mogę napisać ze przytuliłem się do drzewa i mnie szyja przestała boleć. I udowodnij mi że tak nie było.

Piszesz że

ja i moi pacjenci z tym pytaniem nie mają problemu


Pacjenci jak to wyniośle brzmi. Pacjentów to może mieć lekarz, weterynarz. Ty co najwyżej możesz mieć klientów i ludzi którzy w to wierzą.
 
Twoja niewiedza jest przerażająca i taki kreuje się na opiniotwórce?  Jest cala nauka przytulania się do drzew. Znam takich co im drzewa pomagały, mnie osobiście nie, co nie oznacza, że mam chodzić i rozpowiadać, że to bzdury.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 29.12.2019 - 16:27
Błędy ortograficzne

  • 0

#47

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak wygląda twoja fantazja. Możemy zorganizować komisję. Przyjedziemy do ciebie i pokażesz nam to w praktyce. Natniesz sobie rękę nożem a potem zastosujesz swoje urządzenie. Jeśli rana zasklepi się w ciągu godziny, ty wygrywasz i my płacimy ci kasę. Jeśli ty przegrasz płacisz nam kasę.

Jeśli już: niewiedza.
A może pisze się przez samo ż, a nie rz.
  • 0



#48

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Czekamy na instrukcję

Musisz uzbroić się w cierpliwość, jak tylko trafię na wykład godny polecenia to go polecę. Możesz poszukać sama, słuchaj wykłady dr Jerzy Jaśkowskiego  i ....: 


Tak wygląda twoja fantazja. Możemy zorganizować komisję. Przyjedziemy do ciebie i pokażesz nam to w praktyce. Natniesz sobie rękę nożem a potem zastosujesz swoje urządzenie. Jeśli rana zasklepi się w ciągu godziny, ty wygrywasz i my płacimy ci kasę. Jeśli ty przegrasz płacisz nam kasę.

Jeśli już: niewiedza.
A może pisze się przez samo ż, a nie rz.

Przecież masz zdjęcia rozciętego palca, mało ci? Znajdź mnie najbardziej beznadziejnego chorego w Krakowie, i kiedy go wyleczę to porozmawiamy.


Za błędy językowe oczywiście przepraszam, pisze w obcym dla mnie języku.


Dla jasności, Wasze zdrowie mnie nie interesuje i wasze nawrócenie mam ..... Róbcie sobie cewki (bo to jest banalnie proste) i udowodniajcie na wzajem co tylko zechcecie. Wszystkie informacje są dostępne. Jak ktoś chce podjechać i wypróbować, niema problemu zapraszam.


  • 0

#49

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego sam jeszcze takich chorych nie znalazłes poza swoją najbliższą rodziną?

Ok znalazłem na tamtym forum zdjęcia tego palca. Weszła drzazga. Zastanawia mnie po co lałeś to wodą utlenioną, czyżby sama cewka jest jednak za słaba żeby się tak szybko wygoiło? Woda utleniona ma to zadanie żeby usunąć zabfudzenia z rany, więc w gojeniu pomaga.

Piszesz że miałeś bóle z powodu jakiejś choroby, jakiej w takim razie? Że twoja córa też miała i nie wiedziano co jej jest. Eeeee panie, jak sie wykona podstawowe badania i kondultacje to da sie znaleźć przyczynę. Chyba że twoja rodzina ma akurat takiego pecha że dopadają was zagadkowe dolegliwości.
  • 0



#50

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A gdzie widziałeś lekarza czy znachora który chodzi po domach i szuka klientów? :)  Ja nie jestem domokrążcą, każdą cewkę wykonuję wyłącznie na zamówienie i trwa to od dwóch do czterech tygodni. Wiec ta technologia ma szansę być powszechnie dostępną pod warunkiem, że większość będzie te cewki same sobie robiły. Namawiali mnie bym wystawiał na aledrogo Tory pasywne bo są uniwersalne i każdy może je stosować do woli, ale nie widzę takiej możliwości a i nie mam takiej potrzeby.


  • 0

#51

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Czekamy na instrukcję

Musisz uzbroić się w cierpliwość, jak tylko trafię na wykład godny polecenia to go polecę. Możesz poszukać sama, słuchaj wykłady dr Jerzy Jaśkowskiego  i ....: 

 

 

Niestety nie zgodzę się z tym co mówi ten człowiek. Moja babcia miała osteoporozę, a piła mleko prosto od krowy, a nie z kartonu. Zmarło jej się, z resztą dość dawno, więc nie dotrwała ery mleka z (ekhem) biedronki.

 

Wszędzie się trąbi, że suplementy diety nie są lekami. Gdzieś mi nawet przeleciała informacja o mającym wejść rozporządzeniu co do treści reklam w telewizji, m.in. o tym, że już nie będzie można sugerować, że produkt poleca osoba związana ze służbą zdrowia - lekarz, pielęgniarka, położna czy farmaceuta.


  • 0

#52

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha i jeszcze jedno. Skoro jesteś bioenergoterapeutą to nie mogłes po prostu wykorzystac swoich "umiejętności" żeby pomóc córze czy żonie bez kręcenia tych cewek?
  • 0



#53

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Widzę, że masz wybiorczą spostrzegawczość:) Bo nie dotarłeś do informacji, gdzie piszę, że żadne cewki nie zastąpią lekarzy. Parafrazując, żadna cewka nie zastąpi wody utlenionej. A i żadna woda utleniona nie wspomaga gajenie, wręcz przeciwnie. Po polaniu rozciętego palca wzdłuż wodą utlenioną, co pozwoliło zatamować krew i odkazić, przyłożyłem na pół godziny tor, potem już nic nie robiłem, chodziłem, byłem na basenie. Tor przykładałem jeszcze kilka razy bo palec bolał. Sam jestem zdziwiony tak skutecznego działania i że nie trzeba było nalepić lepca, to dla mnie jakiś nonsens. Autor generatorów twierdzi, że goiły się cięte rany piłą, z tym że on posiada tak mocne modele generatorów co topią Tory. Ja takiego nie mam i nie planuję robić, bo to strata czasu. Oczywiście jak ktoś ma cięte rany na twarzy to byłby taki Tor aktualny bo nie zostawia żadnych blizn.


  • 0

#54

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy odcięta noga może odrosnąć dzięki zastosowaniu tego urządzenia?
  • 0



#55

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Aha i jeszcze jedno. Skoro jesteś bioenergoterapeutą to nie mogłes po prostu wykorzystac swoich "umiejętności" żeby pomóc córze czy żonie bez kręcenia tych cewek?

No niestety nie mogłem im pomóc, bo żeby pomagać innym musisz być sam wzorowo zdrowym:) Próbowałem. Nie piszę o tym ale córka urodziła się martwa więc z tego tytułu była obserwowana, miała robione wszelkie badania jakie tylko były możliwe. Cud, że ma 8 lat i nie widać żadnych powikłań, ma tylko problemy z nauką (co nie jest istotne). Więc moją rodzinę nawiedzają nie tylko "choroby" no i cuda-wianki :) Synek szwagierki ma również 8 lat, urodził się zdrowy od właściwie urodzenia ma uporczywy kaszel łatwo się przeziębia i nikt niczego znaleźć nie może.

 

Co do mleka, ja wypijam w tygodniu 3 liry mleka prosto od krowy i nic mnie nie jest:)


A czy odcięta noga może odrosnąć dzięki zastosowaniu tego urządzenia?

Konkretnie tego-nie.


  • 0

#56

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zwinąć mogę cię w kulkę i skopac aż będziesz plul krwawymi haftami. Pisz na temat
upomnienie.gif


Regulamin 3.17
hamuj się człowieku z takimi tekstami
Wszystko

  • 0



#57

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

ja jestem za, bo mnie męczą te pytania nie w moim temacie :) piszcie w Cheops by inni zainteresowani mogli też to przeczytać.


  • 0

#58

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak córka żyje, to nie mogła urodzić się martwa.
  • 0



#59

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Kiedy kogoś wyjmują z brzucha bez akcji serca, to żywym go raczej trudno nazwać :)


  • 0

#60

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Martwym też nie. Po prostu nie ma oznak życia. To dawniej uważano że jak serce przestało bić to człowiek nie żyje.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych