Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to jest egregor?


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#31

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A możesz mnie wytłumaczyć, dla czego gdy połykasz aspirynę to nie pytasz z jaką szybkością ona się porusza? A przy cewkach staje się to głównym argumentem ich "nie działania".

Chyba potrafisz odróżnić grypę żołądkową id zatrucia? My nie jemy byle czego, moje dzieci nigdy się nie zatruli.

 

Ja wnioski wyciągam parząc na kubki, mnie wszytko jedno co się staje z wodą, wiem jedno, jak było i jak stało. Chyba potrafisz odróżnić pierwsze od drugiego?

 

Jestem chyba jedyną osoba która szuka odpowiedzi dla czego cewki działają i szukam odpowiedzi nie w tym bełkocie pseudonaukowym, który tak słusznie podważasz.


A możesz mnie wytłumaczyć, dla czego gdy połykasz aspirynę to nie pytasz z jaką szybkością ona się porusza? A przy cewkach staje się to głównym argumentem ich "nie działania".

Chyba potrafisz odróżnić grypę żołądkową id zatrucia? My nie jemy byle czego, moje dzieci nigdy się nie zatruli.

 

Ja wnioski wyciągam parząc na kubki, mnie wszytko jedno co się staje z wodą, wiem jedno, jak było i jak stało. Chyba potrafisz odróżnić pierwsze od drugiego?

 

Jestem chyba jedyną osoba która szuka odpowiedzi dla czego cewki działają i szukam odpowiedzi nie w tym bełkocie pseudonaukowym, który tak słusznie podważasz.


  • 0

#32

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tu masz nie bełkot: http://www.cheops4.o...php?f=53&t=2635

W temacie obok znajdziesz opracowania naukowe pani Diana Wojtkowiak. Ona rozpracowała pola torsyjne pod względem naukowo-badawczym. Rosjanie nie mają dostępu do swoich badań naukowych.

O, Fundacja Cheops! To Ci co organizują sesje z wymyślonym bogiem-kosmitą Enki, który zapowiedział koniec świata w 2012, ale zapomniał go odpalić i potem tłumaczył, że to dlatego, że ludzie się zmienili. Fajnie nawet czytało się te bajanie "niby w transie" pani Lucyny Łobos. A te porady zdrowotne! Majstersztyk.


  • 0

#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Grypa żołądkowa - objawy
Objawem grypy żołądkowej jest silna wodnista biegunka. Zwykle trwa 2-3 dni, ale w niektórych przypadkach może się przeciągnąć nawet do 9 dni.
Mogą być one bardzo różne. Najbardziej stałym objawem jest biegunka oraz ból brzucha. Ponadto mogą pojawić się nudności i wymioty oraz podwyższona temperatura ciała, która czasami może osiągać nawet wartość 39 st. C. W odróżnieniu od zwykłego zatrucia pokarmowego objawy te utrzymują się zwykle dłużej, zazwyczaj jest to około tygodnia,
https://www.doz.pl/c...i_jak_ja_leczyc
https://www.poradnik...-1XzT-Rj1F.html

A ty twierdzisz, że wyleczyłeś grypę żołądkową w godzinę przy pomocy jakiejś magii. Złamana ręka też zrośnie się tak szybko jak użyjesz tego sprzętu?

Dzieci mają dużo bardziej wrażliwe żołądki niż dorośli.
  • 0



#34

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze czym jest ta magia. Dobrze jak na wstępie prowadzonej dyskusji dyskutanci ustalą to na samym początku.

 

Każde pole będzie i oddziałuje na inne pole oraz na przedmioty znajdujące się w nim. Chyba to jest dla każdego ( mniemam ) jasne. Podobnie jak to iż takie pole  można wytwarzać, emitować ( w przestrzeń - bliższą lub dalszą) lub wykorzystywać istniejące w naturze emitenty. Dla przykładu niech posłuży przywołana już tutaj chociażby cewka,  kabel elektryczny, komórka, piec kaflowy, ognisko itd jedni się przy nim ogrzewają, inni gotują posiłki inni podgrzewają substancje chemiczne czy też mineralne, i prowadza badania, inni tworzą materiały wybuchowe inni, wykorzystują je do leczenia.

 

Wszystko zależny więc od potrzeb, i poziomu świadomości, otwartości umysłu. 

 

Ale póki co, nadal czekam na odpowiedzi na zadane wcześniej pytania.


  • 1



#35

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

Tu masz nie bełkot: http://www.cheops4.o...php?f=53&t=2635

W temacie obok znajdziesz opracowania naukowe pani Diana Wojtkowiak. Ona rozpracowała pola torsyjne pod względem naukowo-badawczym. Rosjanie nie mają dostępu do swoich badań naukowych.

O, Fundacja Cheops! To Ci co organizują sesje z wymyślonym bogiem-kosmitą Enki, który zapowiedział koniec świata w 2012, ale zapomniał go odpalić i potem tłumaczył, że to dlatego, że ludzie się zmienili. Fajnie nawet czytało się te bajanie "niby w transie" pani Lucyny Łobos. A te porady zdrowotne! Majstersztyk.

 

Nic o tym nie wiem, nic z tych rzeczy mnie nigdy nie interesowało, nie mam kontaktu z administracją. Przeniosłem tam temat, bo na muratorze i gdzie indziej został strolowany. Tu admin czuwa i tego mi w zupełności wystarczy. Co do treści, niema znaczenia czy czekasz na misję czy grasz na giełdzie, to wszytko scenariusz tej samej matrycy. W ciastkarni masz wiele rodzai czas ale cukier w każdym z nich ten sam.


Grypa żołądkowa - 

A ty twierdzisz, że wyleczyłeś grypę żołądkową w godzinę przy pomocy jakiejś magii. Złamana ręka też zrośnie się tak szybko jak użyjesz tego sprzętu?

Dzieci mają dużo bardziej wrażliwe żołądki niż dorośli.

Tak, jest, w przypadku zemną jak tylko zaczęło burczeć w brzuchy to wiadomo było co się święci, wiec leczyłem przyczynę. Dzieci jak pisałem musiały wymiotować i też nie czekano na biegunkę. Nie stało się to od tak, tylko potrzeba było całego dnia czuwania z cewką na brzuchu, non stop. Czyli odłożenie cewki i wstanie z  kanapy by napić się wody skutkowało nagłymi bólami brzucha.  Wszytko w temacie opisane.

 

Cewka nie jest magicznym urządzeniem tylko urządzeniem elektrycznym, tak jak telefon czy czajnik. Dla małpy to są urządzenia magiczne dla nas już nie. Więc dla czego urządzenie które posiada baterię i generator wywołuje takie skojarzenia?

Co do złamań, nie wiem, możesz spróbować. Cięte rany na przykład regenerują w godzinę, dwie.


Każde pole będzie i oddziałuje na inne pole oraz na przedmioty znajdujące się w nim. Chyba to jest dla każdego ( mniemam ) jasne. Podobnie jak to iż takie pole  można wytwarzać, emitować ( w przestrzeń - bliższą lub dalszą) lub wykorzystywać istniejące w naturze emitenty. 

Mishin twierdzi, że cewki rozładowują przestrzeń w koło siebie i chyba tak jest. Czasem czuć drgania. Niektórzy widzą pole torsyjne, dokładnie tam gdzie ono ma być.


 

Istnienie Bogów tak, istnienie Boga- nie. Egregor ograniczony matrycą. 

 

 

Czym jest dla ciebie egregor? 

Kto tworzy matryce? 

 

Nie wiem, nie znam się na tym a szczegóły mnie nie interesują, bo szczegóły są produktem matrycy by ludziom mieszać w głowach i mydlić oczy, nim bardziej nie zrozumiałe tłumaczenia tym lepiej, bo zdezorientowanym łatwiej rządzić.


  • 0

#36

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro to jest takie cudowne, opatentuj to. Teraz piszesz, że cały dzień trzymałes tą cewkę na jego brzuchu, a w tamtym temacie napisałeś, że pomogło w dwie godziny.

Ale i tak najlepsza jest historia z ostatniego posta:

"Dziś właśnie się dowiedziałem, że pozbyłem się jeszcze jednej choroby. Niestety nie znalazłem jej nazwy po łacinie, więc nie wiem jak się nazywa. Chodzi o to, że z wiekiem niektórym coraz ciężej wstać z łóżka, ja potrzebowałem chwilę na rozruch. Teraz wyskakuję pełny sił i gotowy do boju:)"




Nie wiem co jest bardziej kuriozalne, nazywanie tego chorobą czy myślenie, że ta cewka miała na to wpływ.
  • 0



#37

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Albo nie czytasz ze zrozumieniem albo źle opisałem. Dziecko przespało cały dzień z cewką na brzuchu jedno i za dwa dni drugie. Objawy czyli bule brzucha i wymioty ustawały w ciągu dwu godzin. Temperatura cały dzień. Dzieci spały cały dzień bo nie miały sił na nic. Ja siedziałem na kanapie cały dzień, aż po kolejnym wstawaniu nie poczułem się lepiej, już tego samego dnia mogłem coś tam zjeść. Cały dzień piłem tylko wodę po trochę.

Opatentuj-typowe myślenie dla matrycy. Poco mam to robić? Każdy morze je zrobić sam, pomogę w razie potrzeby. Po to Siedoj nagrał film szkoleniowy by każdy mógł je wykonać.


  • 0

#38

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby istniał taki cudowny sposób na leczenie wszystkiego, to zamknięto by szpitale, a zawód lekarz by wymarł. Pozostałyby położne, ratownicy jeżdżący do wypadków i może opiekunowie do ludzi w podeszłym wieku. Mało tego, gdyby istniało to magiczne urządzenie, to najbogatsi ludzie już dawno mieliby je w domach (przykład z filmu Elizjum). 


  • 0

#39

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No cóż typowe matryczne myślenie, jeżeli jesteś zainteresowana to mogę podrzucić materiały z których się dowiesz jak ciebie zmuszają do wytężonej pracy, że ciebie podtruwają by później "skutecznie " leczyć. I ze masz skonać przed  emeryturą by "ZUS" miał co do gara włożyć. Samo to ze do grupy "Rockefeller"  należą zakłady chemiczne, spożywcze i produkcja leków dużo daje do myślenia.


  • 0

#40

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Materiały na tym forum zawsze są doceniane.


  • 0

#41

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli z dwóch godzin zrobił się cały dzień.

Ja cewkami Mishina wyleczyłem odbite żebra, grzybicę, nadwyrężony staw łokcia, podupadający słuch, grypę żołądkową, zapalenie dziąseł


Dzieci cewkami leczą potłuczenia, córka wyleczyła bule głowy, żona miała drętwiejącą rękę-niema. Leczyła się również od lat na tarczycę, ostanie badanie wzorowe.



Potłuczenia mają to do siebie że same się tracą. Ty jedynie możesz twierdzić że dzięki tym cewkom ślady szybciej zniknęły. Ale bez porówniania z grupą kontrolną to będą tylko puste słowa. Bóle głowy też często same przechodzą.

Przykłady wyleczeń które podajesz to tzw. dowody anegdotyczne. Też mogę napisać ze przytuliłem się do drzewa i mnie szyja przestała boleć. I udowodnij mi że tak nie było.

Piszesz że

ja i moi pacjenci z tym pytaniem nie mają problemu



Pacjenci jak to wyniośle brzmi. Pacjentów to może mieć lekarz, weterynarz. Ty co najwyżej możesz mieć klientów i ludzi którzy w to wierzą.
  • 0



#42

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

Nie wiem co jest bardziej kuriozalne, nazywanie tego chorobą czy myślenie, że ta cewka miała na to wpływ.

 

Ja też nie wiem, co ci chodzi po głowie. Mam nagraną całą konferencję lekarską z której się dowiedziałem o tym, że bylem chory i że jak na razie nie znaleziono lekarstwa, tylko same badania które potwierdzają, ze takie coś istnieje. Bule głowy są pochodną tej choroby. Więc jeżeli ktoś ma uporczywe bule to niech zostawi nadzieję, bo nic już mu nie pomoże. Nu chyba że się odważy i przyłoży cewkę Mishyna do głowy. Tak moja 8 letnia córeczka wyleczyła uporczywy bul głowy. Byli zrobione wszelakie badania które oczywiście nic nie wykryły. Więc nie mieliśmy jak ją wyleczyć, bule się nasilały, teraz mam święty spokój. I mnie jako rodzicowi wisi czy to cewki czy chora wyobraźnia albo zmyślone pole torsyjne, wszytko jedno co przyniosło w nasz dom święty spokój. Lekarze byli bezradni z ich super sprzętem rezonansowym. Wystarczyło trzy razy przyłożyć cewkę na parę minut i gudbay bul. 


  • 0

#43

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cięte rany regeneruje w godzinę? Gdybym wiedział o tym wcześniej być może nie miałbym witolin w sznytach heheh fajne bajki
  • 0



#44

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Tak też ich nazywam-klienci. Urodziłem się w rodzinie znachorów, leczyłem ludzi, jestem bioenergoterapeutą nie praktykującym od 20 lat. Z wiarą to niema nic wspólnego. To zwykły kawałek drutu. Zrób se i udowodnij, ze to nie działa :)

Cięte rany regeneruje w godzinę? Gdybym wiedział o tym wcześniej być może nie miałbym witolin w sznytach heheh fajne bajki

Przykro mi to mówić ale tak wygląda moja rzeczywistość, która może być również i twoją jeżeli oderwiesz tyłek od komputera i zwiniesz sobie Tor. Dziękuję, że jesteś ze mną Bądź zdrów przyjacielu, życzę ci dużo pozytywnych niespodzianek, niech egregor "globalnej fali" będzie również z tobą.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 29.12.2019 - 16:28
Błędy ortograficzne

  • 0

#45

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czekamy na instrukcję


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych