Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy dział-propozycja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zauważyłem że coraz więcej forumowiczów interesuje się historią ,stad moja propozycja założenia takiego działu.Zdaję sobie sprawę że zaraz rozlegną się głosy sprzeciwu że jakoby jest to forum zjawisk paranormalnych.Uważam że wciskanie na siłę wątków typowo historycznych ( np. Leonidas) do działu Niezwykli Ludzie jest pozbawione sensu,jak również zakładanie poważnych tematów historycznych wśród 
JESTEM WYZNAWCĄ DIABŁA lub podobnych.Ponadto taki dział mógłby przyciągnąć na 
forum nie tylko neokidy.

W załączniku:
Podanie
Życiorys
Świadectwo Szczepienia Ospy



#2

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

historycy.org

#3

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Popieram.

#4

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

historycy.org


I nie tylko....lecz jeśli znajdzie się chociaż kilkunastu chętnych, sądzę że warto.
Osobiście nie lubię skakać po różnych forach, chociażby z powodu przyzwyczajenia.
(jedno konto, jedna żona, jeden telefon, jedno forum...trochę staroświeckie ? :)  )



#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro każdy może się wypowiedzieć... to teraz ja ;)

Ja osobiście jestem na nie - dlaczego ? - ponieważ dla mnie to forum powinno kojarzyć się z tym czym reprezentuje jego nazwa - paranormalne. Tutaj szukam, przedstawiam wszelkie informacje jakie wchodzą w zakres tego zagadnienia i nie oczekuje niczego więcej :) Przypominam, że już "jedna czystka" (usuwanie zbędnych działów/tematów) się tutaj odbyła - podczas przemian wizualnych forum. Ja tam bym poszedł dalej i bezpowrotnie usunąłbym takie wątki jak "Wydarzenia i polityka", "Człowiek i medycyna" i wszelkie poza-paranormalne wątki. W jakimś tam stopniu ograniczyliśmy wielo-tematyczność forum, ale coraz bardziej dochodzę do wniosku, że znów zaczynają się pojawiać wątki (nie)paranormalne... oby to nie doprowadziło do tego czego się obawiam, czyli do "forum o wszystkim - forum o niczym...".



#6

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro tak uważasz ..jednak weź pod uwage fakt że po tych brutalnych czystkach wielu stałych bywalców przestało odwiedzać forum.Proroctwa są następujące, za kilka miesięcy pozostaną tylko tematy typu kolega kolegi dowiedział się od koleżanki.Zauważyłem że kilkadziesiąt osób loguje się tylko po to aby sprawdzić czy jest jakiś temat do rozsądnej dyskusji.Jeśli uważamy się tylko za Paranormalnych to możemy liczyć tylko na rozwój forum pod kątem neokidów :(



#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam patrze na swój rewir... czyli UFO i Obce Cywilizacje... i tego typu neokidowskie tematy tam nie widnieją (a jeśli tak to są sukcesywnie usuwane i autorzy stosownie wynagradzani) :) Za resztę miejsc nie odpowiadam, także to już wina tego kto tam pilnuje porządku... skoro pozwala na tego typu pierdoły... ;)

Gdybym ja tu był "mózgiem forum" to uwierz mi, wiele rzeczy zostałoby zmienionych... ;)



#8

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to "Wydarzenia i polityka", "Człowiek i medycyna", pasują do tego forum. Można tam pisać np. o tym co się wyydarzyło na świecie, lub opisywać jakieś niewyjaśnione choroby. Byle żeby nie pisano tam o normalnych sprawach o których każdy słyszy w wiadomościach.
A co do działu "Historia" hmm raczej jestem przeciw. Nie wiem co by można tam pisać. Można zamieszczać artykuły do innych działów, nawet jak opisują daleką przeszłość.
A co do zmniejszenia się ilości ciekawych tematów. Święta idą :P okres prac klasowych w szkołach ;) No i nie zawsze musi dziać się coś ciekawego.



#9

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Historia w żaden sposób nie trzyma się tematyki forum i tutaj nie pasuje. Daleka jestem od wielotematyczności. Tatik chcesz rozmawiać o historii to znajdź odpowiednie miejsce. Nie ma nic złego w uczestniczeniu w wielu forach, a to że Tobie się nie chce nie oznacza że mamy się podporządkować Twoim zachciankom.



#10

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 Tobie się nie chce nie oznacza że mamy się podporządkować Twoim zachciankom.


A chciałem tylko pomóc :(  dzięki za podsumowanie

Przejrzyj dzisiejsze tematy i sama powiedz ile z nich ma związek ze zjawiskami paranormalnymi



#11

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

popieram 'zielonych'



#12

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Również jestem na nie, z powodów podanych wyżej przez przedmówców. Jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania to zapraszam, w przeciwnym razie temat uważam za wyczerpany :)



#13

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Historia w żaden sposób nie trzyma się tematyki forum i tutaj nie pasuje.

nie będę komentował, wybacz.

Ja mam ! xD , uważam, że w historii ludzkości była ogromna ilość zjawisk, wydarzeń by sądzić, ze jest ona czasem ciekawsze nic te współczesne historie, często wyssane z palca. Nie koniecznie musi to być jakaś sprawa związana z ufo lecz rzeczy, które do tej pory nie są do końca rozpracowane. Mogłoby to działać troszkę na zasadzie "pogromców mitów" [wspominałem o tym już w innym temacie.]. Jest masa tajemniczych zagadnień związanych choćby z samą II Wojną Światową. Pełno dziwnych, zakonspirowanych tajemnic [gdzie na forum praktycznie poruszana jest tylko sprawa III Rzeszy i badaniami na statkiem kosmicznym...]. Myślę, ze forum przydałoby sie więcej tematów tego typu ponieważ jeszcze trochę to zostaną tylko kategorie związane z fake zdjęciami ufo i potworami chodzącymi w lasach. Człowiek sie rozwija, chce brnąć na przód jednak czasem warto sięgnąć do przeszłości i porozmyślać trochę nad historią. Nie koniecznie jakieś tajne operacje ale także np. wielkie wyczyny ludzi [jakieś zwycięstwa, które z góry skazane były na klęskę], przybliżenie postaci wielu ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju i rożnego rodzaju rewolucji w ciągle rozwijającym sie świecie [A.Einstein, Nobel i wielu innych.]. Nie można ograniczać forum, w którym trzeba posługiwać sie prawie za każdym razem - nauka, aby coś udowodnić do rzeczy tylko i wyłącznie paranormalnych. Czego dowodem może być ciągle poszerzająca sie kategorią: [Pozostałe Tematy > Dyskusja ogólna i inne konkretnie nie związane z daną kategorią].

Użytkownik Cashpoint edytował ten post 26.12.2007 - 18:10




#14

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram Dj_Cinexa, forum o rzeczach paranormalnych nie może mieć takich działów jaki historia gdyż ona z tematyką forum niema wiele wspólnego. Sam nie mam na razie pomysłu na dział ale jak na coś wpadnę, dam znać ;)

#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze tylko brakuje żeby ktoś zaproponował założenie działów "Kuchnia" i "Bajki dla dzieci".

Wracając do tematu - jestem na NIE.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych