Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie jest twoje senne "ja"?


  • Please log in to reply
82 replies to this topic

Ankieta: Jakie jest twoje senne "ja"? (267 użytkowników oddało głos)

Jakie jest twoje senne "ja"?

  1. Zachowuję się w snach tak samo jak w rzeczywistości. (86 głosów [32.21%])

    Procent z głosów: 32.21%

  2. Głosowano To osoba którą chciałbym być. (54 głosów [20.22%])

    Procent z głosów: 20.22%

  3. W każdym śnie jestem inną postacią i zachowuję się inaczej. Nie ma reguły. (71 głosów [26.59%])

    Procent z głosów: 26.59%

  4. Jest moją zupełną odwrotnością. (10 głosów [3.75%])

    Procent z głosów: 3.75%

  5. To idiota! Robi najgłupsze rzeczy pod słońcem i jeszcze się z tego cieszy! (27 głosów [10.11%])

    Procent z głosów: 10.11%

  6. Nie pamiętam moich snów. (19 głosów [7.12%])

    Procent z głosów: 7.12%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#76

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Często zachowuję się w snach tak, jak normalnie, w rzeczywistości... ale bywa różnie. Mam też "zboczoną osobowość senną", a co xD Nom ^^ Czasem jestem złą osobą, zabijam ludzi. Albo też jestem dla kogoś wredna (dla koleżanek, które znam w realu), np. krzyczę na nie. Zdarza się, że robię coś, co zawsze chciałam, np. mówię komuś to, co o nim myślę (chodzi o negatywne rzeczy), przytulam kogoś, lub mówię miłe rzeczy komuś, kto mi się podoba, a nie rozmawiamy. No, nie ma reguły.

#77

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To idiota! Robi najgłupsze rzeczy pod słońcem i jeszcze się z tego cieszy! :D lubię latać, oraz konfrontacje z "potężnymi mocami". Dodatkowo zwiedzam wiele krain, lubię też szukać skarbów i rozwiązywać bardzo długie łamigłówki. Bywają też bardzo namiętne chwile w zjednoczeniu bądź igraszki rozbudzające zmysły. Takie to moje senne życie ;p



#78

atma.
  • Postów: 128
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem sobą bo w życiu nie muszę nikogo grać



#79

BagiennaSzamanka.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno sny to nasze prawdziwe ja. Co do mnie to zwykle mam sny krótkie, symboliczne, więc rzadko pojawiam się w nich ja sama w centrum akcji. Ale jeśli już się pojawiam to dzielę to na dwa typy - sny normalne, w których jestem taka jak zawsze (nie miewam raczej snów o zabijaniu, pościgach, ucieczkach itp) a drugi typ sny erotyczne w których ja wyraźnie dominuję nad osobą z którą jestem (to zawsze facet). Nie wiem dlaczego tak jest, mam te sny rzadko ale uważam je za niepokojące. 



#80 Gość_Mira

Gość_Mira.
  • Tematów: 0

Napisano

Moje senne ja to osoba, którą chciałabym być. Sen to moja twierdza, jedyne miejsce do którego dostępu nie ma skażony złem świat. Czuła, wrażliwa, odważna. Mówię i robię rzeczy, na które nigdy nie zdecydowałabym się ze strachu przed porażką. Na nikogo nie krzyczę, nie jestem agresywna. We śnie życie jest cudem i tak je traktuję :)



#81

Straho.
  • Postów: 11
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, nie umiem tego określić. Pewnie jeszcze do tego nie doszedłem. 



#82

rokr.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w snach zawsze jestem sobą i nie różnie się niczym od tego jaki jestem w prawdziwym życiu. Taki sam zboczony, mam te same pomysły, tak samo na wszystko reaguję. Dlatego moje sny są bardzo realne. Od prawdziwego życia różni je jedynie to że zazwyczaj w śnie jestem bogaty i mogę sobie pozwolić na wszystko, spełniając swoje marzenia. Bardzo często wszystko kręci się wokół tuningu. Co ciekawe często miewam też sny które są tak realne że aż ciężko w nie uwierzyć. I robię w nich to samo co lubię robić w rzeczywistości. Biorę sobie swoje ukochane auto i jeżdżę bez celu. Jedyna różnica to to że nie martwię się o paliwo :D



#83

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

w moich snach, robię się delikatna

tzn- jestem tam niższa, szczuplejsza, słabsza, bardziej wystraszona, a wszystko wokół jest jakieś większe.

o tyle o ile na jawie jestem zaradna, ogarnięta i nieposłuszna,w snach wychodzi ze mnie to delikatniejsze i uległe ja.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych