Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie jest twoje senne "ja"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jakie jest twoje senne "ja"? (267 użytkowników oddało głos)

Jakie jest twoje senne "ja"?

  1. Zachowuję się w snach tak samo jak w rzeczywistości. (86 głosów [32.21%])

    Procent z głosów: 32.21%

  2. Głosowano To osoba którą chciałbym być. (54 głosów [20.22%])

    Procent z głosów: 20.22%

  3. W każdym śnie jestem inną postacią i zachowuję się inaczej. Nie ma reguły. (71 głosów [26.59%])

    Procent z głosów: 26.59%

  4. Jest moją zupełną odwrotnością. (10 głosów [3.75%])

    Procent z głosów: 3.75%

  5. To idiota! Robi najgłupsze rzeczy pod słońcem i jeszcze się z tego cieszy! (27 głosów [10.11%])

    Procent z głosów: 10.11%

  6. Nie pamiętam moich snów. (19 głosów [7.12%])

    Procent z głosów: 7.12%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapewne każdy zauważył iż jego senna osobowość nie jest taka sama jak ta którą pokazuje w rzeczywistości. W snach często robimy rzeczy których w rzeczywistości byśmy nigdy nie zrobili i to nie tylko ze względu na ograniczenia fizyczne. Bywa np. tak że robimy we śnie rzeczy których nie lubimy (przykładowo jemy znienawidzoną potrawę) i nasza senna postać jest z tego bardzo zadowolona. Dopiero po obudzeniu jakby przypominamy sobie ,że danej rzeczy nie lubimy i jesteśmy bardzo zdziwieni jakim cudem sprawiało nam to we śnie przyjemność.


Zacznę od siebie.
Moja senna osobowość jest pewna siebie, potrafiąca znaleźć wyjście z każdej sytuacji, nie okazująca strachu, rządna przygód i ciągle szukająca nowych wyzwań, zdolna poświęcić nawet własne życie za inną osobę, łatwo ucząca się i potrafiąca wykorzystać zdobytą wiedzę nie tylko w obrębie jednego snu ale także we wszystkich przyszłych snach (a co za tym idzie - mająca niemałą kontrolę nad otaczającym ją światem jako ,że wie jak teleportować się, latać, manipulować energią innych postaci a nawet tworzyć otaczający świat - a to wszystko bez świadomości snu), okazująca szacunek postaciom które na to zasługują oraz łatwo zdobywająca szacunek otoczenia. Czyli jest taka jaką chciałabym być i pewnie w głębi duszy jestem.

A jak to wygląda u was?


Edit: W temacie miała być jeszcze sonda ale mi skasowało... O co chodzi?

Edit2: Jeżeli któryś z moderatorów mógłby dodać sondę to bardzo bym prosiła. Bo u mnie coś nie chce wejść.

Tytuł:
Jakie jest twoje senne "ja"?

Odpowiedzi:
- Zachowuję się w snach tak samo jak w rzeczywistości.
- To osoba którą chciałbym być.
- W każdym śnie jestem inną postacią i zachowuję się inaczej. Nie ma reguły.
- Jest moją zupełną odwrotnością.
- To idiota! Robi najgłupsze rzeczy pod słońcem i jeszcze się z tego cieszy!
- Nie pamiętam moich snów.

Edit3: Dzięki!

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 06.12.2007 - 19:38




#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

U mnie bywa różnie, niema reguły.

#3

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ana myślę że w snach każdy jest, że tak powiem idealny. Jest tym kim pragnie być w rzeczywistości ale fizyczność i realia tego świata nas w tym ograniczają. To czego nie jesteśmy w stanie zrealizować tutaj dzieje się w snach i nie bez powodu nazywają się one marzeniami sennymi :)



#4

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ana myślę że w snach każdy jest, że tak powiem idealny.

No nie powiedziałabym. Właśnie dlatego dodałam sondę (która mi zniknęła :( , nie wiesz czasem dlaczego?) która zawierała także odpowiedzi takie jak "Jest moją zupełną odwrotnością." czy też "To idiota! Robi najgłupsze rzeczy pod słońcem i jeszcze się z tego cieszy!" - bo wiem ,że istnieją ludzie którzy tak właśnie zachowują się w większości snów, przykładem może być tu moja przyjaciółka.



#5

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja w snach , jestem taki jaki jestem na codzień.

#6

Shadow.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje senne "JA" jest nie przewidywalne. Zależy co mi się śni moge być i postracią z gry :D . Potrafie nawet napaśc i pobić typka co mnie gania czy ukryc się a potem twierdzić ze pobiegłem dalej :D

#7

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja w snach czasem dźgam ćwierćinteligentów z mojej klasy, a czasem ratuję kobiety z opresji więc amplituda jest duża :D

#8

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja tu chyba jedyny mam zboczona osobowosc senna :D hehe

#9

Cover.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w snach jestem sobą z prawdziwego świata taki sam jedyną zmianą może jest to że w snach zawsze jestem w najwyższej formie,czuję się świetnie a w realu taki stan osiągam może 5 razy w roku i to na krótko (jeden dzień to chyba rekord) a wierzcie mi że wyglądam wtedy niemalże zupełnie inaczej np. od tego co pokazuje w szkole-zaspany,zmęczony,zmulony i tak postrzegają mnie inni.Charakter mam taki sam z tym że tutaj sytuacja jest identyczna bo wraz z zmianami fizycznymi ustępuję u mnie wszelkie blokady i albo można się cieszyć że się mnie spotkało albo wręcz odwrotnie.
Nie chce wyjśc na nieskromnego (a nawet aparatu nie mam xD ) ale uważam że mój charakter jest dobry nie mam sobie nic do zarzucenia zachowuje się tak jak tego chcę i jedyne co mnie wkurza to ta zmiennność wyglądu :[

Użytkownik Cover edytował ten post 06.12.2007 - 17:16


#10

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hmm moja osobowość senna nie jest zbyt miłym typem, arogancki, pewny siebie, mściwy, zły, bezwzględny, zło wcielone, a co ciekawe w realu jestem inny i to całkiem

heh chociaż jedno w snach jest niezmienne, serdeczny dla przyjaciół, bezwzględny dla wrogów TT

Użytkownik Millowisck edytował ten post 06.12.2007 - 18:19


#11

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U mnie bywa różnie, niema reguły.


tak jak ja :D

najbardziem mnie wkurza w to ze jak jest jakies niebezpieczenstwo we snie i musze uciekac to nie moge, taki powolny jestem : O



#12

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a gdzie odpowiedź " Nie chciałbyś go spotkać na ulicy " ?

#13

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niema reguły, ale w sumie mało snów zapamiętuję, zwykle tylko urywki.

#14

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście nie zawsze, ale często mam coś takiego:

Jest moją zupełną odwrotnością.


Fajnie, że chociaż w snach jestem mega wygadanym herosem :P

#15

Mentoris.
  • Postów: 225
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem sobą. Otoczenie się zmienia jak to we snach, ale jestem sobą. To wiem dokładnie.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych