Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Kostaryką


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Film został zrobiony za pomocą telefonu komórkowego,stąd też nie najlepsza jest jakość tego nagrania.
Po starannej analizie wykonanej przez (jak mniemam ) eksperta w tej dziedzinie nie znaleziono żadnych śladów manipulacji czy fałszerstwa.
http://freedomvideo.org/blog/?p=579
PS.Jeżeli to nie fake to mamy rzeczywiście do czynienia ze świetną obserwacją.
  • 0



#2

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wszystko super, ale nie bardzo podoba mi się końcówka. Mam na myśli ten fragment, kiedy obiekt przechyla się całkowicie na bok podczas ruszania. Wygląda to jakby wisiał na żyłce i ktoś by ją pociągnął. Ale może tylko mi się tak wydaje.
  • 0

#3

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no końcówka jest nieco dziwna... troche to wygląda jakby najpierw spodek sie rozpędzał a później dopiero leciał :D no ale wygląda dość realistycznie... nawet można zobaczyć jak czarny spód się kręci o.0
  • 0

#4

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzę, że to nie fake.
Zakładając, że obserwacja jest prawdziwa, mamy do czynienia z naprawdę genialną sprawą!

nawet można zobaczyć jak czarny spód się kręci o.0

No właśnie :>
  • 0

#5

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne, że jeszcze nikt nie zadał tego pytania -> "Dlaczego każdy filmik o takiej tresci czyli latajace tresci jest tak okropnie slabej jakosci? i czemu zawsze osobie nagrywajacej trzesa sie rece? ;/" :)
  • 0

#6

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlaczego jest słaba jakość i ręce się trzesą?? pewnie dlatego że kamerzysta nagrywał komórką (słaba jakość) a jak wiemy komórki to nie kamera więc nie da się "przez nie patrzeć" tylko nagrywany filmik jest pokazany na ekranie komórki, więc pewnie dlatego nagrywającemu trzęsą sie ręce: on patrzał poprostu na UFO i nie zajmował sie aż tak nagrywaniem (wiele osób napewno bardziej zajeło sie patrzeniem na NOL'a niż na nagrywanie go ;p )
  • 0

#7

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up

Racja, co do filmiku to chyba pierwszy, który wydaje mi się prawdziwy! :o
  • 0

#8

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

widze ze temacik juz jest sam chciałem to dać, burzliwie na necie o tym sie zrobilo, nie tylko tutaj ; )

jest to prawdopodbnie jedenz lepszych filmów jakie widziałęm, macie nawet analize że to nie fake, nic dorysowane nic nie dorobione
  • 0

#9

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jakas zabawka
  • 0



#10

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak zabawka.Pan slabo nagral bo pewnie kierowal pilotem tą zabawke. :o No fajny filmik.Jeden z lepszych jakie widzialem.
  • 0

#11

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja mysle ze ktos w krzakach siedzial i sterowal, ale wy naiwni jestescie :D

awet bym nie przypuszczał ze taki kit mozna ludzią wcisnąc
  • 0



#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moja osobista ocena tego oto nagrania jest sceptyczna. Gdy obraz koncentruje się na obiekcie i widzimy jego ruch obrotowy pierwsze skojarzenie/myśl jaka błyskawicznie przyszła mi do głowy to "swoistego rodzaju model". Nie wiem czemu, ale automatycznie tak zareagowałem, może to poprzez te ruchy jakie wykonuje. Kolejną rzeczą na jaką zwróciłem uwagę to rozmiar obiektu - według mnie (oczywiście mogę się mylić) ... obiekt ten wygląda na mały możliwe, że nie przekracza nawet metra (pół ? ... lub nawet mniej... ?) - sugeruję się wyglądem (rozmiarami) otoczenia względem obiektu. I jeszcze te drgania... rozumiem, że gdyby ktoś miał okazję kamerować coś takiego to drgała by mu ręką... ale czy aż tak aby zgubić w całości obiekt i jego otoczenie ? Sam nie wiem... ale ogólnie jak to mówili pewni jurorzy w pewnym programie "Jestem na nie..." ;)
  • 0



#13

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się całkowicie z Cinkiem, to wygląda jak model. I ta jego wielkość....
  • 0



#14

Oren.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mam wrażenie ,czy obiekt ten kołysze się na boki względem roślinności... (pewnie już wmówiłem sobie ,że jest zawieszony na lince i patyczku :mrgreen: ...)
  • 0

#15

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do linki i patyczka - to chyba analiza filmu na przeróżnych filtrach ma wykluczyć tego typu działania (tak mi się wydaję). Oczywiście pozostaje nam teoria zdalnie sterowanego (np. drogą radiową) modelu czy coś... ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych