Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOL by Photoshop ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#31

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ender za takie akcje powinieneś dostać bana i to od zaraz nie tylko w tym serwisie ale także w serwisach zaprzyjaźnionych z naszym. Żałuję, że nie przeczytałem tego tematu wcześniej, ale proponuję, abyś napisał do nautilusa raz jeszcze tym razem z informacją, że to był tylko głupi dowcip.

Dodam na koniec, że wyznacznikiem autentyczności jakiegokolwiek zjawiska nie jest to, czy zjawisko takie można podrobić w programie graficznym bo to akurat żadna sztuka
  • 0



#32

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ender , powinien dostać warna - jako nauczke.
Czekam aż ktoś zajmie się tą sprawą.
  • 0

#33

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry, ale chyba napisałem, że wysłałem meila Nautilusowi o tym, że był to test na rozpoznanie prawdziwego zdjęcia NOLa od zwykłej podróbki...
Nautilus nie wściekł się, tylko spytał się czy mój fake może być użyty do tekstu pisanego przez jego kolegę „Kmioty i nastoletnie buraki przysyłające swoje podrobione zdjęcia”. Więc nie powinieniem dostać BANa z racji tego, że nic złego dla waszego serwisu nie zrobiłem. :s

Użytkownik Ender edytował ten post 03.12.2007 - 13:47

  • 0

#34

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To dobrze że tak zrobiłeś.
Ale w przyszłości staraj się unikać tego typu 'pomysłów'.
Bo naprawde , robienie z ludzi frajerów , nie jest pożyteczne.

Użytkownik Bobek edytował ten post 03.12.2007 - 14:08

  • 0

#35

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie powinien dostać BANa przecież to nawet nie był jego pomysł. No i wszystko dobrze się skończyło ;]
  • 0

#36

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to teraz drugi fake :D Też wygląda tak realistycznie jak pierwszy? Czekam na wasze opinie :P

Dołączona grafika
  • 0

#37

Tomek Z.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby nie było pwiększenia to nie dało by rady odróżnić tego od zwykłego ptaszka. Ten fake jest mniej wiarygodny. Takie jest moje zdanie.
  • 0

#38

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też jestem grafikiem, dość łatwo coś takiego zrobić :-] Oczywiście trzeba trochę pomyśleć nad kształtem, położeniem itd., ale samo narysowanie statku nie jest takie trudne :) Jednak ani mi w głowie robienie kawałów osobom z forum - każdy zrobi kawał i wyjdzie na to że całe to forum to tylko bzdury i fake'i.
  • 0

#39

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no no... ten już nie jest tak "idealny" więc gdybym nie wiedział że to feak to bym był pomiędzy opinią NOL a ptak (choć bardziej uważał bym ze to NOL ;) ) ;] a nawiązując do feak'a nr 1 gdyby nie "był tak daleko" to wyglądał by jak moje "plastelinowe UFO", to był mój jedyny feak i wyszedł tak że tylko idioci z mojej szkoły mogli by sie na to nabrać :D
  • 0

#40

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ale to smieszne skoro ktos nie jest pewny i sie boi to po co robi taki przekręt ;p ?
  • 0



#41

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eeee... Jaki przekręt? Rzeczywiście ten Fake 2 nie wyszedł dość imponująco :D
  • 0

#42

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Feak, Fake, Fejk wszędzie tylko Fejki, fejki i fejki. Nie znacie innych slów na określenie nieprawdziwych zdjęć? x|
  • 0



#43

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ciekawie nie powiem, ale zwykła osoba nie znajacie sie na grafice. cóż uzna zdjecie za prawdziwe; )

pzdr!
  • 0

#44

Paranoia.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam, dość realistyczne to pierwsze, drugie nieco gorsze...
też uwielbiam bawić się Photoshopem ;>
ostatnimi czasy nic nie stworzyłam, za to mogę pokazać dość stare, zupełnie nieprofesjonalne oszustwo. Ktoś, kto choć trochę zna sie na grafice, od razu zauważy, iż Alien jest dorysowany, ale jednak całą moją rodzinę nabrałam tym zdjęciem. Męska strona mojej rodzinki 'kupiła' to od razu, a żeńska zaczęła wymyślać, ze ten mój Ufolek to liść ^^
hm, nie ma to jak dorabianie sobie do ogródka pozaziemnskiej istoty i nabieranie bliskich... jednak do Nautilusa nie mam zamiaru wysyłać ;]

oto link> http://img265.images...1garden3zq4.jpg
  • 0

#45

Stiffler081293.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Realistycznie wygląda też odrobinka plasteliny na szybie ;] dziś zrobiłem zdjęcie ale jutro wam pokaże bo muszę znaleźć kabel usb. Pozdro.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych