Skocz do zawartości


Zdjęcie

yeti, albo cos w tym rodzaju


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesio wydaje mi się ze widziałem na Discovery jak robili tego fake :P Przynajmniej na to wskazują twoje opisy:

najfajniejsze bylo to ze pod koniec filmu puscili tasme na ktorej bylo nagrane to zwierze, uciekajace do lasu (na dwoch nogach), wczesniej spojrzalo na kamerzyste.


duże i włochate co nie :D
  • 0

#17

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak Było na discovery niezłe zamieszanie , to był przebrany facet :]
  • 0

#18

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bezsensem byloby szukanie , chodzac po lesie, lepiej skierowac tam satelite i zrobic kilka zdjec z podczerwienia i wykrywaniem ciepla


Chciałbym wtrącić tu moje słowo. Otuż takie zdjęcie z podczerwienią nic by nie dało ponieważ w rejonach gdzie widywano Wielką Stopę żyją również niedźwiedzie Brunatne mające zbliżone rozmiary
  • 0



#19

Kamson18.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Legalize a skad wiesz ze nie zrobili penetracji? myslisz ze podadza informacje publiczne " tak znaleźlismy wielką stope"? listosci
  • 0

#20

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A teraz ważny dylemat:Ufo czy Yeti :wow:
  • 0

#21

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Legalize a skad wiesz ze nie zrobili penetracji? myslisz ze podadza informacje publiczne " tak znaleźlismy wielką stope"? listosci


Wytlumacz mi miszczu logicznie czemu niby mieliby tego nie ujawnic i ukrywac takie rzeczy ? slucham ? :-D jak ja uwielbiam takie odwracanie kota ogonem, ze pewnie odkryli, ale przed nami ukrywaja, dlatego nic o tym nie slychac. Brzytwa Ockhama lezy i placze. ja wiem ze niektorzy chca zeby ten mit zyl, chca w to wierzyc, ale bez takich desperackich tlumaczen na sile ! ludzie.
  • 0

#22

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiamat zastanów się gdyby ujawnili istnienie BF to wybuchła by ogólna panika. Ludzie baliby się wchodzić do lasu i wogule wychodzić z domu. Jeśli widziałeś film "Osada" to powinieneś zrozumieć.
Btw:
Ja i tak raczej w to nie wierze :P a napisałem żebyś się tak niewymądrzał!!

[size=9]EDIT admin:
warn, za naduzywanie emotikonow


Emotki usuwam - Ivellios
  • 0

#23

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie baliby się wchodzić do lasu i wogule wychodzić z domu


Ja sie nie wymadrzam tylko logicznie mysle. Teraz Ty pomysl logicznie i przeczytaj to co napisales, jesli wg. ciebie nie ujawnia tego, bo boja sie ze ludzie beda sie bali chodzic do lasu, to tym bardziej powinni to ujawnic bo chodzi chyba o bezpieczenstwo ludzi, zeby uwazali chodzac po lesie.
  • 0

#24

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tego co mówisz wychodzi na to że najlepiej jest powiedzieć całemu światu o UFO itp żeby byli bezpieczni. -.-
  • 0

#25

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No bo jest najlepiej, a wlasciwie byloby. I wiem, ze gdyby UFO bylo faktem, wiedzielibysmy o tym powszechnie, a nie ze stron o ufo i gazetek typu Faktor X :] Nie slyszalem jeszcze racjonalnego wyjasnienia, po co np. rzad USA mialby ukrywac istnienie innych cywilizacji.
  • 0

#26

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po to żeby mogli se czerpać technologie od nich jak by sie inne państwo dowiedziało to tez byc chcieli a tak usa ma wyłaczność......bredze :P
  • 0

#27

Wengosh.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może po prostu na tej taśmie był facet w futrze, który nie lubi kamer i dlatego uciekał?
:mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#28

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiamat widze że wiele nie czytasz na forum.

http://www.paranorma...opic.php?t=4462
na głównej stronie masz to wielkimi literami!!!!
  • 0

#29

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem to i nie można w to ślepo wierzyć.... Wiarygodne wiadomości byłyby dopiero wtedy gdy rząd USA potwierdziłby to i przedstawił związany z tym jakiś dokument prezentujący "dziwne istoty" które odkryli...
  • 0

#30

Schnappi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tego filmu, to chodzi tu o tzw. film Pattersona, nakręcony chyba w roku 1967 przez Rogera Pattersona i Gimlina. W Kaliforni bodajrze, nie w Yellowstone. Ma być na nim Wielka Stopa, nie Yeti, bo Wielka Stopa i Yeti to, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie to samo.
Mówicie, że potwierdzono, że to fałszerstwo. Tymczasem tak twierdzą jedni, a inni, że to na pewno autentyk. Prawda, jaede facet twierdzi, że to on jest na filmie, ale nie on pierwszy - już kilku na przestrzeni lat rościło sobie prawa do ,,wielkostopowatości'' na tym filmie. ;-)

Ale większej bzdury, niż że ma to być ,,nowa rasa obcych'' to w życiu nie słyszałem...... :mlotek:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych